MECOOL BB2 PRO, galingas televizoriaus dėžutė su 3 GB RAM ir Amlogic S912 CPU

Šiandien kalbėsiu apie savo naująjį „Android TV Box“. MECOOL BB2 PRO. Aš naudoju jį jau daugiau nei 3 mėnesius, todėl manau, kad pats laikas pateikti patikrintą nuomonę apie įrenginį.

Turiu pripažinti, kad BB2 PRO buvo gana pastebimas kokybės šuolis, palyginti su mano sena „Android TV“ dėžute. Žinoma, ta elgėsi kaip Valkirija, kai duodavo lazdeles svetainės balduose. Tai buvo 20 eurų kainuojanti TV dėžutė, todėl negalėjome iš jos per daug reikalauti...

MECOOL BB2 PRO, kompetentingas ir puikaus veikimo 3 GB Android TV Box

Na taip, puikus pasirodymas. Šioje televizoriaus dėžutėje nėra daug neigiamų aspektų, bent jau kalbant apie efektyvumą ir sklandumą. Bet kaip sakytų Džekas Skerdikas, eikime dalimis...

Projektavimas ir gamyba

Šiose kiniškose Android TV dėžutėse nėra didelės aparatinės įrangos įvairovės – turime 3 ar 4 tipus ir mažai kitų. Be to, į daugumą jų gana nemalonu žiūrėti. Todėl vienas iš aspektų, į kurį labiausiai atsižvelgiau rinkdamasis naują multimedijos dėžutę – kad jos dizainas būtų kuo patrauklesnis.

MECOOL BB2 PRO pasižymi elegantiška apdaila, patraukliu korpusu ir logotipas, kuris užsidega ir tampa mėlynas kai paleidžiame įrenginį. Medžiagos, iš kurių jis pagamintas, yra aukštesnės nei vidutinės kokybės, kurią, bent jau aš, labai vertinu. Be jokios abejonės, tai TV Box, išsiskiriantis estetiniu skyriumi.

Galia ir našumas

MECOOL BB2 PRO turi procesorių Amlogic S912 Octa Core ARM Cortex-A53 procesorius, veikiantis 1,5 GHz dažniu, Mali-T820 GPU, 3 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti Android 7.1 kaip operacinė sistema. Jis atkuria turinį 4K raiška, turi HDR ir H.265 HEVC.

Skirtumas pagal našumą ir programų naudojimą yra žiaurus, palyginti su žemos ar vidutinės klasės TV dėžutėmis su silpnesniais procesoriais. Kaip abiejų asortimentų įrenginių vartotojas, nuoširdžiai tikiu, kad kainų šuolis yra daugiau nei pagrįstas ir tai daug ką kompensuoja. Visų pirma, jei ketiname jį tinkamai panaudoti.

Kalbant apie programas, „Netflix“ daro stebuklus, kaip „YouTube“ ir KODI. Aš nebandžiau kitų srautinio perdavimo programų, tokių kaip Amazon Prime ar panašiai, bet jei jums įdomu, tereikia manęs paklausti komentaruose ir aš pasistengsiu jums atsakyti.

Kitas skyrius, kuriame šis MECOOL BB2 PRO tvarkomas tikrai gerai, yra emuliacija. Našumas su klasikiniais NES, Super Nintendo, Megadrive ir panašiais žaidimais yra tiesiog išskirtinis.

Bet kokiu atveju, ką aš rekomenduočiau, kaip ir daugumos TV dėžučių atveju, tai standartinį nuotolinio valdymo pultą pakeisti valdikliu su integruota klaviatūra arba oro pele. Čia yra sąrašas geriausi nuotolinio valdymo pultai, skirti „Android TV Box“..

Prievadai ir jungtys

BB2 PRO turi 2 USB prievadus, micro SD kortelės lizdą, HDMI, AV, optinį prievadą ir LAN prievadą. Jis turi „Bluetooth 4.0“ ryšį ir palaiko „WiFi AC“ ir „Dual Band“ (2.4G / 5G) tinklus. Iš to, ką galėjau patikrinti, tiek „WiFi“, tiek „Bluetooth“ veikia be problemų.

Kaina ir prieinamumas

MECOOL BB2 PRO šiuo metu turi kaina 94,83 dolerio, keisti apie 78 eurus, GearBest. Puikaus kainos ir kokybės santykio TV dėžutė. Jei nesame nusiteikę išleisti 200 eurų a Nvidia Shield Android TV, tai geriausia, ko galime siekti, galbūt kartu su kitais įrenginiais, tokiais kaip Mano TV dėžutė iš Xiaomi.

GearBest | Pirkite MECOOL BB2 PRO

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found