Kaip nemokamai žiūrėti „Disney +“ (žinoma, legaliai) – „The Happy Android“.

Disney + per artimiausias kelias dienas (kovo 24 d.) nusileis Ispanijoje ir kaip tuo metu, kai peržiūrėjome visus teisėtus būdus žiūrėti „Netflix“ nemokamai arba žiūrėti HBO už smeigtuką, šiandien taip pat padarysime transliacijos paslauga, kuri priima superherojus „Marvel“, „Žvaigždžių karai“, „Pixar“ ir daugelį kitų visuomenės dievinamų franšizių. Ar yra koks nors būdas Žiūrėti Disney Plus nemokamai?

Visada laikydamiesi įstatymų ir nemėtydami piratų ar keistų dalykų, sudarėme visas mūsų turimas gudrybes ar „teisinius įsilaužimus“, kad pamatytume „Disney+“ neišleisdami nė cento. Aišku, kad stebuklingos magijos neatrasime, bet bent jau tai padės mums suprasti, kur galime pasinaudoti visais šios naujos transliacijos platformos teikiamais pranašumais. Mes pradėjome!

1 triukas: pasinaudokite nemokamu bandomuoju laikotarpiu

Kaip ir daugelis kitų nemokamų bandomųjų paslaugų, „Disney +“ taip pat siūlo 7 dienos nemokama prieiga. Per tą pirmąją savaitę galime pamatyti visas norimas serijas ir filmus, kol nuspręsime, užsiprenumeruoti, ar ne. Kažkas puiku, bet, deja, šio įrašo rašymo metu (kovo 13 d.) galima rasti tik JAV iš ŠIOS NUORODOS.

Bet kuriuo atveju, nors tokios galimybės Ispanijoje dar nėra, padėtis gali pasikeisti nuo kovo 24 d. Priežastis? Kadangi „Disney“ dabar siūlo specialią išankstinės registracijos akciją (metinė 10 eurų nuolaida), tokio pasiūlymo nesvarsto, tačiau būkite atsargūs, nes įėję į „Disney +“ pagalbos centrą pamatysime, kad jame minima tiesiogiai. ir skirtas 7 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui. Todėl daugiau nei tikėtina, kad nuo kovo 24 dienos galėsime džiaugtis šiuo pranašumu.

Visada turime galimybę naudotis VPN ryšiu ir užsiregistruoti iš Jungtinių Valstijų, kad gautume prieigą prie Donaldo Duck kompanijos siūlomos bandomosios savaitės.

ATNAUJINTA!! : Iš tiesų, šiandien „Disney +“ oficialiai atidarytas Ispanijoje, ir kaip mes įtarėme taip pat siūloma nemokama bandomoji savaitė (po 6,99 € per mėn.). Galite tai patikrinti Disney + pasveikinimo puslapyje ČIA.

2 triukas: bendrinamos paskyros

Išnaudoję nemokamą bandomąją versiją, neturime kito pasirinkimo, kaip tik rasti lengvą būtybę, norinčią pasidalinti su mumis savo paskyra. Disney + šiuo metu palaiko vienu metu galima atkurti iki 4 įrenginių, o tai reiškia, kad jei turime šeimos narį ar artimą draugą, sudariusį sutartį dėl paslaugos, jie gali neprieštarauti pasidalinti ja su mumis.

Žinoma, patartina kartas nuo karto pakviesti draugą užkąsti ir būti jam maloniam, kad jis liktų laimingas. Likusioms dalijant išlaidas tarp 4 žmonių, mėnesinis abonementas kainuoja mažiau nei 2 eurus per mėnesį, tai irgi nėra blogai.

3 triukas: patikrinkite savo šalies operatorių ir įmonių Disney + pasiūlymus

„Disney“ yra vienas didžiausių pramogų gigantų visame pasaulyje, o daugelis teleoperatorių ir platformų savo produktų kataloge jau siūlo „Disney+“ paketą.

Taigi Jungtinėje Karalystėje „Disney“ pasiekė susitarimą su „Sky“ siūlyti savo turinį per specialią „Sky Q“ dekoderio programėlę ir transliaciją iš „Now TV“. Prancūzijoje Disney + pasiekė panašų susitarimą su "Canal +", o Ispanijos atveju taip pat buvo susitarta su "Movistar" pasiūlyti „Disney“ + kai kuriose pakuotėse „Fusion of Operator“ nemokama. Tokiu būdu „Fusión Total“, „Fusión Total Plus“ ir „Fusión Selección Plus Ficción“ klientų „Disney+“ prenumerata bus įtraukta be papildomų mokesčių.

Jei esame „Movistar“ vartotojai ir neturime nė vieno iš šių paketų, „Disney +“ taip pat galime gauti išsinuomodami Kino teatras „Movistar“.. Šis paketas vertas 10 eurų, nors įtraukus „Disney Plus“ nuo balandžio mėnesio jis bus vertas 15 eurų: dabar, užsiprenumeravę dabar, pirmus 6 mėnesius turėsime 10 eurų, o tai praktiniais tikslais tarsi mes tai buvo nemokama (taip, už Movistar Cine paketą mes vis tiek mokėtume).

Pirmasis „The Mandalorian“ skyrius nemokamas ir atidarytas Cuatro mieste

Dar viena gana stebina naujiena, kurią pastarosiomis dienomis sužinojome – televizijos kanalas Keturi išskirtinai transliuos pirmąjį „The Mandalorian“ skyrių, šiuo metu „Disney+“ žvaigždžių serija.

Kol kas nežinoma, ar jie transliuos tik pirmąjį epizodą, ar bus dar daugiau, nes, kaip nurodo „Fotograma“, tai gali būti rinkodaros kampanija, skirta pritraukti naujų klientų ir paskatinti juos samdytis paslaugą. Bet kuriuo atveju, nors išleidimo datos dar nėra, tai yra lengviausias būdas pamatyti, ką „Disney plus“ siūlo, neišleidžiant pinigų prenumeratai.

Pastaba: atminkite, kad „Mediaset“ („Cuatro“, „Telecinco“ ir kt.) turinį taip pat galime matyti internetu iš mobiliojo telefono naudodami programą Mano televizorius.

Paskutinis patarimas: išbandykite kitas platformas

Mes gyvename neramiais laikais. Anksčiau beveik neturėjome „Netflix“ ir dar mažai, bet dabar nepamatuojamas srautinio perdavimo paslaugų pasiūla serialams ir filmams žiūrėti yra didžiulė. Todėl visada galime išbandyti kitas platformas, tokias kaip HBO Spain, kurios vis dar siūlo 2 savaites nemokama prieiga, arba Amazon Prime Video su visas mėnuo bandomas be jokių išlaidų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found