Kaip nemokamai (ir legaliai) žiūrėti Rick and Morty 4 sezoną

Rikas ir Mortas yra vienas ryškiausių pastarojo dešimtmečio suaugusiųjų animacinių serialų. Praėjus daugiau nei 2 metams nuo paskutinio trečiojo sezono skyriaus transliacijos, ketvirtasis sezonas prasidėjo lapkričio 11 d., todėl šiandienos įraše pažiūrėsime, kokiais būdais turime galimybę pamatyti šį 4 sezoną gyvai, neišleidžiant nė cento ir legaliai.

Serialas „Rikas ir Mortas“ šiuo metu transliuojamas per „Adult Swim“ – JAV televizijos tinklo „Cartoon Network“ vėlyvų vakarų programų bloką, kuris šiuo metu veikia pagal mokamą abonementą. Pačio kanalo Ispanijoje nėra (jis uždarytas 2013 m.), nors yra keletas galimybių jį pamatyti integruotą į kitas platformas.

1 metodas: galite žiūrėti 4-ąjį „Rick and Morty“ iš „Sky Spain“ sezoną

„Sky Spain“ srautinio perdavimo ir turinio pagal pareikalavimą platforma savo kataloge siūlo 15 aukščiausios kokybės televizijos kanalų. Vienas iš šių kanalų yra TNT, kuri turi teises į „Adult Swim“ (abu yra „WarnerMedia“ konglomerato dalis) ir šiuo metu tuo pačiu metu transliuoja ketvirtąjį „Rick and Morty“ sezoną JAV atžvilgiu.

Kaip ir daugelis kitų srautinio perdavimo paslaugų, „Sky“ siūlo nemokamas bandomasis laikotarpis vieno mėnesio. Nors serialas transliuojamas vieno skyriaus per savaitę greičiu, atsižvelgiant į tai, kad ketvirtasis sezonas susideda tik iš 5 serijų ir bus išleistas paskutinis epizodas gruodžio 8 d, galime užsiregistruoti šiandien, nebijodami praleisti jokio skyriaus.

2 metodas: HBO Spain taip pat transliuoja serialą vienu metu

HBO taip pat yra „WarnerMedia“ dalis, o tai reiškia, kad ji taip pat gali rodyti ketvirtąjį „Rick and Morty“ sezoną. Tačiau HBO Spain nemokamas bandomasis laikotarpis Tai trunka 14 dienų, todėl turėsime užsiregistruoti lapkričio 25 d Jei norime matyti iki paskutinio skyriaus nemokėdami 8,99 € mėnesinio abonemento.

Šia prasme tai taip pat nėra didelė problema, nes būdami patenkinti pagal poreikį galime pamatyti visus iki šiol transliuotus skyrius ir akimirksniu pasivyti (nors taip, turime būti kantrūs ir palaukti, kol 25 diena).

Trumpai tariant, jei gyvename Ispanijoje ir norime pamatyti naujausią Rick and Morty sezoną gyvai ir nemokamai, lengviausia pasirinkti Sky Spain ir žiūrėti visą sezoną savaitė po savaitės arba palaukti kelias dienas ir nufilmuoti. HBO alternatyva, kuri, nors ir turi trumpesnį bandomąjį laikotarpį, likusių serialų ir turinio lygis yra daug aukštesnis. Galų gale, viskas priklauso nuo įvertinimo ir pažiūrėjimo, kuris iš dviejų mus įtikina labiausiai.

Susijęs įrašas: visos srautinio perdavimo paslaugos su nemokamu bandomuoju mėnesiu

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found