Kaip sužinoti, koks yra jūsų „Android“ mobiliojo telefono IP adresas – „The Happy Android“.

Žinoti „Windows“ kompiuterio IP adresą yra gana paprasta: tiesiog atidarykite MS-DOS langą ir vykdykite komandą "ipconfig“. Bet kaip dėl mobiliųjų telefonų? Akivaizdu, kad „Android“ neleidžia įvesti komandų eilučių, todėl turėsime ieškoti kitų būdų. Ar tuKaip sužinoti, koks yra telefono IP?

Galėtume įdiegti kokią nors chorra programą, kuri suteiktų mums šią informaciją, tačiau tokiai pagrindinei informacijai gauti nereikia tiek daug fanfarų. Bet kuris „Android“ vartotojas, turintis prieigą prie interneto, gali lengvai sužinoti tiek viešąjį, tiek asmeninį IP.

Viešojo ir privačiojo IP skirtumai

Kai prisijungiame prie interneto savo mobiliuoju telefonu, mūsų telefonas gali turėti iki 2 skirtingų IP adresų. Viena vertus, yra viešasis IP, kuris yra IP adresas, kuris rodomas naršant internete (taip pat žinomas kaip interneto IP). Tarkime, kad tai mūsų IP skirtas visuomenei. Tai bus mūsų duomenų SIM suteiktas IP arba maršrutizatoriaus IP, jei esame prisijungę prie belaidžio tinklo.

Tačiau kai esame prisijungę prie „WiFi“ tinklo, taip pat turėsime privatų IP, kuris bus specialiai mūsų telefonui tame belaidžiame tinkle priskirtas IP adresas. Šis IP paprastai nėra matomas, kai naršome.

Kaip sužinoti, koks yra „Android“ įrenginio, prijungto prie interneto, viešasis IP

Viešasis IP nėra užregistruotas jokiame „Android“ įrenginio nustatyme. Norėdami sužinoti, koks yra mūsų interneto ar viešasis IP adresas, turime atlikti nedidelę „Google“ užklausą.

Tiesiog parašykite "Koks mano IP adresas„Arba tiesiogiai įveskite Miip.es ir peržiūrėkite duomenis.

Pastaba: mūsų IP gali naudoti IPv4 protokolą (su 4 skaitmenimis, kurių reikšmės yra nuo 0 iki 255) arba naujausią IPv6 (iki 8 grupių iš 4 šešioliktainių skaitmenų).

Jei mums reikia nuolat ieškoti šios informacijos, nes naudojame VPN ir norime atlikti išsamesnę kontrolę, praktiškiausia yra įdiegti programėlę, pvz. YRA.

Kaip sužinoti, koks yra privatus „Android“ įrenginio IP

Jei norime žinoti mūsų telefonui priskirtą privatų IP tinkle, prie kurio esame prisijungę, turime atlikti šiuos veiksmus.

  • Mes ketiname "Nustatymai -> Sistema -> Telefono informacija"Ir spustelėkite"valstybė”.
  • Čia pamatysime šiek tiek informacijos apie telefoną, pvz., baterijos lygį, IMEI, WiFi tinklo MAC ir įrenginio privatų IP adresą, be kitų duomenų.

Ir dabar, kai žinau, koks yra mano IP, kaip galiu jį paslėpti?

Cha! Labai geras klausimas! Šiuo metu galbūt norėsite naršyti internete šiek tiek privatumo. Norėdami tai padaryti, galime paslėpti savo IP naudodami 3 skirtingus metodus:

  • Naudojant tarpinį serverį.
  • Prisijungimas prie VPN.
  • TOR tinklo naudojimas naršymui.

Galite pažiūrėti įrašą apie kaip paslėpti mobiliojo ar asmeninio kompiuterio IP adresą Norėdami gauti išsamų kiekvieno iš šių 3 sprendimų paaiškinimą ir jų skirtumus, kad naršymas būtų privatus ir saugesnis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found