Kaip nemokamai atsisiųsti Tarp mūsų kompiuteriui („Windows“) – „Happy Android“.

Tarp mūsų ruošiasi pavogti „Sezono žaidimo“ titulą iš „Fall Guys“. Nors šis internetinis kelių žaidėjų žaidimas buvo rinkoje 2 metus, tiesa ta, kad būtent dabar žmonės pradeda apie tai kalbėti ir masiškai žaisti. Galų gale, idėja nėra ta, kad ji naujoviška – tai vis dar yra klasikinio „Atspėk, kas yra žudikas“ versija, tačiau niekas negali paneigti, kad jis siūlo daug smagių akimirkų (ypač jei nuspręsite žaisti su draugais privačiame žaidime).

Juokingiausia šiame „InnerSloth“ sukurtame žaidime tai priklausomai nuo platformos, kurioje pasirenkame žaisti turėsime mokėti arba bus nemokama. Tokiu būdu, jei įdiegsime tarp mūsų mobiliojoje versijoje (Android / iOS), atsisiuntimas bus visiškai nemokamas. Dabar, jei naudojame „Windows“ kompiuterį, darbalaukio versijos minimali kaina yra 3,99 euro (pasiekiama „Steam“ ir oficialioje „Internet Us“ svetainėje adresu Itch.io).

Kaip atsisiųsti Tarp mūsų iš kompiuterio nemokamai

Aš asmeniškai manau, kad žaidimas yra pakankamai pigus, kad už jį susimokėtų. Ji nesiekia 5 eurų, tai yra gana teisinga kaina už siūlomas pramogas. Bet kokiu atveju, jei neturime tų pinigų, vis tiek galime rasti alternatyvų būdą, kaip jį nemokamai įdiegti „Windows“ kompiuteryje naudojant Android emuliatorių.

Ankstesniais atvejais matėme, kurie yra geriausi „Android“ emuliatoriai, skirti asmeniniam kompiuteriui (galite pamatyti platų sąrašą ŠIS ĮRAŠAS). Galime įdiegti „Nox Player“, „Bliss OS“ arba „Gameloop“, nors tiek našumui, tiek funkcionalumui dažniausiai naudoju „Bluestacks“. Taigi savo staliniame kompiuteryje galime įdiegti „Internet Us“, skirtą „Android“, versiją ir žaisti ją visiškai nemokamai, nemokėdami.

  • Atsisiųskite „Bluestacks“ programą ir įdiekite emuliatorių savo kompiuteryje (nuoroda ČIA).
  • Paleiskite „Bluestacks“ ir naudokite paieškos programą, esančią viršutinėje dešinėje paraštėje, kad surastumėte tarp mūsų diegimo paketą.

  • Spustelėkite žaidimo piktogramą ir paspauskite mygtuką "Diegti“. Šis veiksmas nukreips mus į „Google Play“ parduotuvę, iš kurios pradėsime diegti žaidimą.

  • Baigę diegti emuliatorių, spustelėkite žalią mygtuką "Atidaryti"Norėdami pradėti žaidimą.

  • Pasiruošę! Nuo šiol, jei norėsite žaisti dar kartą, pamatysite, kad „Among Us“ jau yra „Bluestacks“ pagrindinio skirtuko sąraše „Mano žaidimai“.

Vienas iš Bluestacks privalumų yra tas leidžia įrašyti žaidimus, puikiai tinka, jei turime žaidimų kanalą ir norime įkelti vaizdo įrašą į YouTube ar panašiai. Jis taip pat palaiko klaviatūrą, žaidimų pultą ir jutiklinį ekraną, kuris puikiai tinka tiems, kurie turi planšetinį kompiuterį su „Windows“ operacine sistema.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found