12 patarimų, kaip atgaivinti sugadintą Android telefoną: atkurkite!

Sakoma, kad prietaisas sumūrytas, kai jis net negali pasiekti darbalaukio, įstringa amžinoje įkrovos kilpoje arba tiesiog neįsijungia. Tai yra, mes susiduriame su gražia plyta. Labai brangus popierinis svarelis. Šiaip ar taip, nors a plyta tai reiškia, kad telefonas ar planšetinis kompiuteris yra visiškai netinkamas naudoti, tai nereiškia, kad jo negalima suremontuoti ar sutaisyti turint šiek tiek įgūdžių.

Šiandienos įraše mes apžvelgsime12 patarimų ar gairių, kaip pabandyti pataisyti sugadintą „Android“ įrenginį. Tai yra, su nepataisoma programinės įrangos gedimu. «Kaip atgaivinti neįsijungiantį LG?»Ir atsakymai į kitus panašius klausimus žemiau.

Patarimai, kaip taisyti apmūrytą ar netinkamą naudoti telefoną

Šiuo straipsniu noriu nesėdėti ant kėdės, toli gražu. Kiekvienas terminalas yra pasaulis ir tai, kas tinka vienam įrenginiui, gali netikti kitam. O jeigu aš norėčiau Įdėkite šias 11 idėjų į savo smegenis, nes jas praktiškai galima laikyti universaliomis tiesomis.

„Nepasakysiu, kaip taisyti savo sumūrytą mobilųjį telefoną, bet pateiksiu keletą patarimų, kurie padės susitaisyti patiems.

1 patarimas: atlikite „Hard Reset“

Kai telefonas sugenda, pirmiausia pagalvojame apie gamyklinį valymą. Nors negalime pasiekti „Android“ nustatymų, visada galime pabandyti „kietasis atstatymas“ po atkūrimo Iš įrenginio.

Skirtumas tarp kietojo atstatymo ir gamyklinių parametrų atstatymo yra tas, kad kietąjį atstatymą galima atlikti neįkeliant operacinės sistemos – svarbu, jei mobilusis telefonas užblokuotas. Šiame POST galite pamatyti daugiau informacijos apie tai, kaip tinkamai atkurti gamyklinius nustatymus po atkūrimo.

2 patarimas: sugadinto telefono (beveik) niekada nesugadina programinė įranga: jį visada galima prijungti prie kompiuterio per USB

Net jei telefonas persikraustų amžinai, neįkelkite atkūrimo meniu ir net neįjunkite – sprendimas vis tiek yra. Išskyrus trumpąjį jungimą arba bet kurio aparatūros komponento gedimą, visada gali būti prijungtas prie kompiuterio per USB.

Jei įdiegsime įrenginių tvarkykles kompiuteryje ir prijungsime USB laidu, mūsų įranga galės ją atpažinti ir su ja susisiekti. Net jei telefonas išjungtas ir be akumuliatoriaus.

3 patarimas: ADB ir „Fastboot“ komandos jūsų užblokuotam telefonui

ADB ir Fastboot komandos leidžia mums bendrauti su mūsų Android tiesiogiai iš kompiuterio. Tam būtina turėti ADB ir Fastboot paketus.

Tai labai naudinga, jei negalime atlikti atkūrimo ir atkurti gamyklinius nustatymus. Pavyzdžiui, naudojant komandą «adb reboot-recovery»Galime iš naujo paleisti telefoną ir tiesiogiai įkelti atkūrimo režimą – iš kur galime atlikti kietąjį atstatymą.

Taip pat galime naudoti komandą «adb reboot-bootloader» Norėdami iš naujo paleisti mobilųjį telefoną ir įkelti įrenginio įkrovos meniu.

Susijęs:Pagrindinis „Android“ skirtų ADB komandų vadovas

Pastaba: Jei esame pažengę vartotojai ir nebijome „sušlapti rankų“, galime naudoti ir „fastboot“. Galingesnis įrankis nei ADB, leidžiantis atkurti skaidinius, atkurti, paleisti ir kitus giliai įsišaknijusius veiksmus.

4 patarimas: „Smart Phone Flash Tool“ + jūsų terminalo ROM

Jei problema tikrai rimta ir jos negalima išspręsti atstačius kietąjį atstatymą, patartina įjungti terminalą.Tai kažkas, ką galima padaryti naudojant „fastboot“ komandas. Laimei, yra ir mirksinčių įrankių, kurie atlieka šį darbą už mus.

Tai vadinama „Smart Phone Flash Tool“, ir kiekvienas įrenginys turi atitinkamą mirksinčią programą, skirtą kompiuteriui. Pavyzdžiui, Samsung naudoja Odinas, naudojami terminalai su Mediatek procesoriais SP Flash įrankis, naudoja HTC Vėjasir kt.

Kai turėsime atitinkamą mirksinčią programą, tereikia ją rasti atsarginis ROM, mūsų Android terminalo operacinės sistemos vaizdas.

Kai turėsime ROM, mes naudosime mirksinčią programą, norėdami nukopijuoti ROM savo terminale taigi turėti visiškai švarų ir 100 % veikiantį įrenginį. Kaip pirma diena.

Tai yra standartinė procedūra, skirta atkurti bet kurį telefoną, nesvarbu, koks jis yra.

Tada aš palieku tave a LINK kur paaiškinamas dažniausiai naudojamų mirksinčių įrankių veikimas.

5 patarimas: įjunkite naują ROM naudodami ADB Sideload

Jei „Android“ įdiegėme tinkintą atkūrimą, galime juo pasinaudoti savo naudai. Pasirinktiniai atkūrimai, tokie kaip TWRP, leidžia atkurti ROM arba gamyklinius „Android“ vaizdus.

Naudodami ADB Sideload, galime paleisti ROM iš kompiuterio įvesdami vieną komandą MS-DOS. Šiame vadove galite išsamiai pamatyti visus veiksmus, kaip įdiegti „Android ROM“ su ADB Sideload.

6 patarimas: leiskite akumuliatoriui visiškai išsikrauti

Kai terminale sugenda nepataisoma programinė įranga, dažnai net negausime mirksinčio įrankio aptikti arba tinkamai dirbti su mūsų terminalu.

Norėdami tai išspręsti, geriausia leiskite akumuliatoriui visiškai išsikrauti.

Jei baterija visiškai išsikrovusi, mūsų Flash įrankis greičiausiai galės atlikti savo darbą.

Būkite atsargūs, kartais gali prireikti kelių dienų, kol įrenginys visiškai atsisiunčiamas.

7 patarimas: avarinis paleidimas mygtukų deriniu

Tikėkite ar ne, daugelis terminalų paprastai turi avarinį uždegimą. Tai yra, mygtukų derinys, kurį tinkamai paleidus, galime įjungti telefoną.

Koks tas mygtukų derinys?

Tikslus derinys priklauso nuo kiekvieno gamintojo ir terminalo, taigi čia aš galiu tau šiek tiek padėti. Galiu pasakyti, kad mano atveju, kai terminalas buvo visiškai neveikiantis, man pavyko jį įjungti paspaudus visus mygtukus vienu metu apie 5 sekundes.

Kiti galimi deriniai gali būti:

  1. Garsumo padidinimas + maitinimas
  2. Garsumo mažinimas + maitinimo mygtukas
  3. Garsumo didinimas + maitinimas + namų mygtukas

8 patarimas: aparatinės įrangos gedimas?

Kaip minėjau pradžioje, tai sprendimai terminalams su programinės įrangos gedimu, jei terminalas patyrė stiprų smūgį ar trumpąjį jungimą, geriausia jį nuvežti į techninį servisą.

Sugedus dėl kritimo į vandenį, mano rekomendacija yra tokia įdėkite į maišelį su trupučiu ryžių kelioms valandoms/dienoms, kad sugertų drėgmę. Nors tai ne visada veikia, tačiau daug kartų galime įjungti terminalą bent jau pabandyti atkurti jame saugomus duomenis.

9 patarimas: USB Jig kietoms plytoms

Viena iš paskutinių atkūrimo galimybių, ypač jei susiduriame su vadinamuoju „kieta plyta»Arba nepataisomas gedimas, kai telefonas net neįsijungia, yra įsigyti USB Jig.

USB Jig yra įrenginys kuris jungiamas prie USB įvesties ir įjungti atsisiuntimo režimą iš terminalo. Tokiu būdu galime iš naujo įdiegti įrenginio programinę-aparatinę įrangą.

Tai programėlė, kurią už labai gerą kainą galima rasti tokiose parduotuvėse kaip Amazon ar Ebay. Bloga žinia ta, kad jis veikia ne visuose įrenginiuose ir nesuteikia jokios naudojimo garantijos, todėl įprastai tokiais atvejais geriausia nuvežti į parduotuvę taisyti.

10 patarimas: sugedo ekranas?

Jei problema yra ta, kad mūsų telefono ar planšetinio kompiuterio ekranas sugedo, turime įvertinti, ar verta jį taisyti, ar ne. Jei kampinė parduotuvė mums ims 70 ar 80 eurų, gal bus patogiau nusipirkti naują mobilųjį.

Asmeniškai aš nerekomenduoju remonto daryti patiems, nes tai labai subtilus procesas. Šiame įdomiame vaizdo įraše galime pamatyti kaip žingsnis po žingsnio taisyti sugedusį ekraną tikras profesionalas:

11 patarimas: problema su akumuliatoriumi?

Galiausiai, jei manote, kad jūsų išmanusis telefonas neįsijungia ir tai problema gali būti akumuliatoriuje, nedvejodami peržiūrėkite šį įdomų įrašą su 4 praktinės gudrybės, kaip atgaivinti prastą išmaniojo telefono bateriją.

12 patarimas: ar sugedęs maitinimo mygtukas?

Jei maitinimo mygtukas yra sugedęs arba sugedo dėl smūgio ir negalime įjungti terminalo, galime išbandyti keletą variantų. Idėja yra įjungti „Android“ telefoną ir, pasiekus šį tikslą, pakeisti maitinimo funkciją į kitą fizinį mygtuką (pvz., vieną iš garsumo mygtukų).

  • Įjunkite telefoną: Norėdami paleisti terminalą, galime tai padaryti naudojant ADB komandas (terminalo prijungimas prie kompiuterio ir komandos „adb reboot“ paleidimas) arba terminalo prijungimas prie akumuliatoriaus (kai kurie mobilieji telefonai paleidžiami automatiškai, kai įkroviklis prijungiamas prie USB prievado).
  • Priskirkite įjungimo / išjungimo funkciją kitam mygtukui: Tam galime naudoti tokią programą kaip Maitinimo mygtukas – garsumo mygtukas(kuris daro būtent tai, priskirkite maitinimo mygtuką garsumo mygtukui) arba Gravitacijos ekranas, kita programa, leidžianti įjungti ir išjungti ekraną naudojant gestus.
Atsisiųskite QR kodo maitinimo mygtuką į garsumo mygtuką Kūrėjas: TeliApp Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodo gravitacijos ekraną – įjungti / išjungti Kūrėjas: Plexnor Kaina: Nemokama

Baigdamas taip pat palieku jums atitinkamą vaizdo įrašą, kurį įkėliau į „YouTube“, komentuodamas tuos pačius patarimus:

Ką manote?Ar žinote kokį kitą būdą, kaip atsigauti iš plytos?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found