„Guitar Tuna“: geriausias „Android“ skirtas gitaros derintuvas – „The Happy Android“.

Aš groju gitara daugiau nei 15 metų ir visada turiu tą pačią problemą: Kur tas prakeiktas derintuvas?! Elektrinių ir akustinių gitarų ir bosinių gitarų stygos natūraliai atsipalaiduoja ir dėl to nuolat išsiderina. nes, labai svarbu turėti gerą derintuvą. Tai prietaisai, kurie nekainuoja daug ir visada gerai atlieka savo darbą.

Laimei, nebereikia pirkti tokio tipo programėlių, nes galime naudoti mūsų pačių išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir gauti vienodai patenkinamus rezultatus. Programa, apie kurią šiandien kalbėsime, vadinama Gitaros tunas, Ir tai yra gitaros ir boso derintuvas, skirtas „Android“, kuris veikia puikiai. Taip taip! Tai taip pat nemokama.

Atsisiųskite QR kodo gitaros derintuvą -Guitar Tuna Kūrėjas: Yousician Ltd. Kaina: Nemokamas

Gitarų ir bosų derinimas su Guitar Tuna

Geras dalykas programoje yra tas yra atidaryti jį ir iškart pradėti derinti. Programėlė naudoja mūsų įrenginio mikrofoną, todėl gitarai derinti nereikia naudoti jokių laidų. Tai gali reikšti, kad kai kuriais atvejais jis nepasiekia tobulo techninio derinimo, tačiau turi ir daug labiau apskaičiuotą profesionalų režimą tiems, kurie ieško kuo tikslesnio derinimo.

Programėlė Guitar Tuna veikia su įvairiais instrumentais, pvz 6,7 ir 12 stygų gitara, Ukulele, Cavaquinho, bosas, smuikas, mandolina, bandža ir balalaika.

Tai taip pat apima įvairių tipų skirtingi derinimai (sumažėję derinimai, žemi vidutiniai tonai ir tt), tačiau norėdami juos pasiekti, turėsime turėti programos Pro versiją.

Metronomas, žaidimai ir akordai

Jei vis tiek nelabai įvaldome savo instrumentą programėlėje yra mažų žaidimų tai padės mums išmokti naujų akordų ir interpretuoti keistą gerai žinomą dainą. Tai gali būti geras būdas plėsti žinias ar tiesiog gerai praleisti laiką. Galiausiai, dar vienas labai vertinamas funkcionalumas yra metronomo įtraukimas. Visas taškas Guitar Tuna naudai.

Tai rodo, kad kūrėjai neapsiribojo vien paprasto derintuvo sukūrimu, o tiesa ta, kad rezultatas yra labai teigiamas. Jei grojate instrumentu ir ieškote gero derintojo, arba jei norite tiesiog išmokti keletą akordų, nedvejodami pabandykite.  

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found