Kaip suaktyvinti „Chrome“ tamsųjį režimą „Android“ (tamsusis režimas)

Tamsiojo režimo populiarumas ir toliau auga. Kiekvieną kartą, kai matome, kad jis pateikiamas vis daugiau programų, pvz., „Facebook Messenger“. Pavyzdžiui, kitos pranešimų programos, pvz., „WhatsApp“, taip pat oficialiai gavo nakties temą (jei turite seną mobilųjį telefoną su sena programos versija, išbandykite šiuos triukus, kad „WhatsApp“ įjungtumėte tamsųjį režimą).

Neseniai aptarėme, kaip operacinės sistemos lygmeniu suaktyvinti tamsųjį režimą „Android“, o šiandien šiek tiek gilinsimės į temą. Kitoje mokymo programoje paaiškinsime, kaip įjungti tamsus režimas „Android“ skirtoje „Google Chrome“ naršyklėje.

Kaip suaktyvinti oficialų tamsųjį „Google Chrome“ režimą „Android“.

Nauja tamsaus režimo arba „tamsiojo režimo“ funkcija pasiekiama naudojant naujausią „Chrome“ versiją (78 versiją)paskelbta spalio 24 d. Tai reiškia, kad mums nereikia naudoti eksperimentinių įrankių, pvz., „Chrome Dev“ ar „Canary“. Tereikia suaktyvinti parinktį naršyklės nustatymuose ir viskas.

Dar daugiau – jei turime ankstesnę „Chrome“ versiją (tarp 74 ir 78 versijų), tai taip pat galime padaryti, tačiau šiuo atveju aktyvuodami paprastą „vėliavą“ (kaip ją gauti, paaiškinsime kiek žemiau).

1. Atnaujinkite į „Chrome“ 78 ar naujesnę versiją

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, kad pradėtume mėgautis „Chrome“ tamsiuoju režimu atnaujinti naršyklę į 78 ar naujesnę versiją. Jei mums neaiški mūsų „Chrome“ versija, galime ją patikrinti meniu „Nustatymai -> Chrome informacija -> Programos versija”.

Jei mūsų „Chrome“ versija yra senesnė nei 78, turėsime atnaujinti programą. Nauja versija pasiekiama „Google Play“, bet jei ji dar nepasiekė mūsų įrenginio, galime ją atnaujinti įdiegę oficialų APK, kurį paliksime čia žemiau.

Atnaujinkite „Google Chrome“: Iš „Google Play“ parduotuvės | Iš APK paketo

2. Nustatymų meniu suaktyvinkite tamsiąją temą

Dabar, kai turime atnaujintą „Google Chrome“ versiją, tereikia parodyti naršyklės nustatymų meniu (3 taškų mygtukas, esantis viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkti «Nustatymas«.

Konfigūracijos meniu spustelėkite «Temos"Ir pasirinkite"Tamsus«. „Chrome“ automatiškai pritaikys tamsiąją temą visuose savo sąsajos ekranuose. Taip lengva!

Kaip suaktyvinti tamsiąją temą senesnėse „Chrome“ versijose

Jei negalime (arba nenorime) atnaujinti naršyklės į naujesnę versiją, „Chrome“ taip pat leidžia įjungti tamsųjį režimą. Tam turime turėti vieną iš šių „Google Chrome“ versijų: 74, 75, 76 arba 77 versiją.

Savo naršyklės versiją galime patikrinti iš meniu "Nustatymai -> Chrome informacija -> Programos versija”.

1. Įjunkite tamsųjį režimą „Vėliava“

„Chrome“ naršyklėje yra paslėpta skiltis, vadinama „vėliava“, kurioje galime išbandyti naujas kuriamas funkcijas. Vienas iš jų – atsakovas „Dark Mode“.

  • Pirmiausia adreso juostoje rašome "chromas: // vėliavėlės“ (be kabučių). Įkeliame puslapį.

  • Toliau paieškos laukelyje rašome „tamsusis režimas“. Paieškos rezultatuose pasirenkame "Android Chrome UI tamsusis režimas”.

  • Ką dabar turime padaryti, tai suaktyvinti šią vėliavą. Spustelėkite "Numatytas"Ir pasirinkite"ĮJUNGTAS”.

  • Galiausiai spustelėkite mėlyną mygtuką "Paleiskite iš naujo dabar"Kad iš naujo paleistumėte programą.

3. Konfigūracijos nustatymuose suaktyvinkite „Dark Mode“.

Dabar, kai turime visas kortas ant stalo, tereikia eiti į "Nustatymai -> Tamsusis režimas"Ir spustelėkite"Suaktyvinti”.

Pastaba: kadangi tai yra funkcija, kuri vis dar buvo kuriama senesnėse nei 78 versijose, ji vis tiek gali sukelti tam tikrų trikdžių aktyvinimo metu. Pavyzdžiui, man asmeniškai teko 3 kartus iš naujo paleisti „Google Chrome“, kol nustatymų meniu pasirodė parinktis „Tamsus režimas“.

4. Išbandykite „Chrome“ tamsųjį režimą

Kai suaktyvinsime tamsiąją temą, pamatysime kaip tai taikoma visai „Chrome“ vartotojo sąsajai. Naršymo juostoje, programos nustatymuose ir meniu, taip pat naujo skirtuko lange.

Vienintelė problema, kurią šiuo metu aptikome naudojant tamsųjį režimą, yra juodi tekstai pilkame fone. Tai pastebima, kai išskleidžiame skirtukus pakopiškai, todėl tam tikru metu gali būti sunku juos perskaityti.

Likusiai tai yra labai patrauklus tamsusis režimas, ir panašu, kad „Google“ jau stengiasi sukurti šį tamsųjį režimą taip pat taikoma mūsų lankomiems tinklalapiams iš naršyklės.

Kaip suaktyvinti tamsųjį režimą svetainėse, kuriose lankomės naudodami „Chrome“.

Google vis dar oficialiai nesiūlo galimybės pakeisti pačių puslapių turinį į tamsųjį režimą, nors tiesa ta, kad funkcija, kuri jau egzistuoja. Tačiau jis vis dar yra eksperimentiniame etape ir norėdami jį suaktyvinti, turime pakeisti paslėptą „Chrome“ konfigūraciją.

  • Atidarykite „Chrome“ ir adreso juostoje įveskite «chromas: // vėliavėlės / # enable-force-dark“ (be kabučių).
  • Tai nuves mus į skyrių vėliavos „Chrome“, kur turime paspausti mygtuką «Numatytas„Tai rodoma šalia skyriaus“Priverskite tamsaus režimo žiniatinklio turinį«.
  • Bus atidarytas iššokantis langas, kuriame pažymėsime parinktį «Įjungtas«.
  • Galiausiai paspaudžiame mygtuką, kuris sako „Paleisti iš naujo»Jei norite iš naujo paleisti „Chrome“, kad pakeitimai įsigaliotų.

Kai naršyklė bus paleista iš naujo, pamatysime, kaip visi tinklalapiai, kuriuose iš pradžių nepasiekiamas tamsusis režimas, bus rodomi tamsus režimas. Štai mažas pavyzdys, kaip ši svetainė atrodytų su aktyvuota anksčiau minėta vėliava. Neblogai, tiesa?

Kaip minėjome, tai funkcija, kuri vis dar kuriama, todėl kai kurie puslapiai gali atrodyti šiek tiek keistai, nors rezultatai apskritai yra gana patenkinami.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found