Ar jūsų mobilusis per daug įkaista? Dabar, kai mes vasarą, temperatūra pakyla, todėl mūsų elektroniniai prietaisai, įskaitant telefoną, taip pat įkaista ir tampa lengviau. Nors tai ne tik aplinkos karštis, o jei mūsų Android perkaista daugiau nei įprastai, tai gali būti susiję ir su intensyviu procesoriaus naudojimu arba sugedusia baterija.
Kodėl mobilusis įkaista?
Neatsižvelgiant į akivaizdžiausią priežastį, dėl kurios mobilusis telefonas įkaista, tai yra, kad taip yra karštą dieną ilgą laiką būti saulėje, dažniausiai daugelis gamintojų naudoja šias priežastis.
- Ekrano ryškumas per didelis.
- „WiFi“ ryšys veikia ilgą laiką.
- Daug laiko praleidžiame žaisdami vaizdo žaidimus mobiliajame telefone.
„OnePlus“ palaikymo puslapyje jie taip pat mums paaiškina, kad perkaitimas gali kilti dėl mažos aprėpties problemos ar net intensyvaus duomenų sinchronizavimo debesyje. Visa tai neatmetant galimos kenkėjiškos programos įrenginyje. Priežasčių gali būti daug ir įvairių, tačiau kyla klausimas, Kaip mes jį atvėsiname?
Ar galiu įdėti telefoną į šaldytuvą, kad jis atvėstų?
Jei mūsų mobilusis telefonas per karštas, gali kilti pagunda jį įdėti į šaldytuvą ar net į šaldiklį. Tai ekspertai vadina „baisia idėja“. Net jei tai trunka tik kelias minutes, išmanųjį telefoną veikiant ekstremalioms temperatūroms, nukenčia komponentai ir gali atsirasti drėgmė. Puikus receptas galimam riebalų skaidymui.
Jei norime taikyti panašų receptą, geriausia palikite mobilųjį telefoną tamsioje patalpoje arba kurį laiką padėkite jį prie ventiliatoriaus.
7 patarimai, kaip natūraliai atvėsinti išmanųjį telefoną
Bet kuriuo atveju, jei norime išsiaiškinti problemos esmę ir rasti galutinį sprendimą, geriausia peržiūrėti toliau pateiktus komentarus.
- Išjunkite telefoną: Paprastai žmonės linkę nuolat laikyti savo mobilųjį telefoną įjungtą (nebent vidury gatvės išsikrauna baterija). Jei mūsų telefonas per daug įkaista ir vis dar nežinome kodėl, geriausia jį išjungti porai valandų. Jei problema kilo dėl programos gedimo, gali būti, kad paleidus iš naujo ji atgaus įprastą veikimą.
- Atnaujinkite savo programas: Tai gali atrodyti kaip „iš rankovės“ parinktis, tačiau tiesa ta, kad atnaujinimai dažniausiai apima klaidų ir klaidų taisymą. Tačiau jei telefono perkaitimo priežastis yra programa, kuri neįprastai sunaudoja per daug išteklių, galime ją išspręsti atnaujindami programą.
- Nuimkite telefono dėklą: Apsauginiai dangteliai padeda išlaikyti šilumą ir netgi ją pakelti. Jei žaidžiant sunkius žaidimus mobilusis įkaista per daug, geriausia nuimti dangtelį.
Yra labai šaunūs užvalkalai, blogai tai, kad jie išlaiko malonią šilumą.
- Uždarykite daug išteklių reikalaujančias programas: Jei ilgą laiką žaidžiame „Fortnite“ arba veikiame kokia nors programa, kuri sunaudoja daug išteklių, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Netflix“, geriausia ją uždaryti, kad mobiliojo telefono temperatūra būtų sumažinta.
- Patikrinkite fono programas: Nors mes jomis aktyviai nenaudojame, kai kurios sunkios programos ir toliau veikia fone. Norint juos teisingai identifikuoti ir uždaryti, geriausia įvesti "Nustatymai -> Baterija"Ir pažiūrėkite, kiek programos sunaudojo nuo paskutinio įkėlimo. Jei matome, kad kuri nors programa sunaudoja daugiau nei turėtų, galime ją uždaryti spustelėdami ir pasirinkdami "Priverstinis sustojimas”.
- Pašalinkite nereikalingas programas: Kai ateis laikas, turėtume apsvarstyti galimybę atsikratyti visų tų programų ir žaidimų, kurių nenaudojame. Be jokios abejonės, padėsime sumažinti telefono darbo krūvį ir su juo, kad jis neįkaistų labiau nei reikia.
- Atskirkite savo telefoną nuo kitų įrenginių: Jei turime įprotį mobilųjį telefoną palikti ant kitų dalykėlių ir elektroninių prietaisų arba laikome jį kuprinėje prie planšetės ar nešiojamojo kompiuterio, patartina jį padėti į šalį. Palietimas su kitais elektroniniais prietaisais gali perkaisti.
Peržiūrėjus visus šiuos punktus, jei mūsų telefonas ir toliau per daug įkaista, patartina pasidaryti duomenų kopiją ir atkurti gamyklinę Android būseną. Jei tai nepadeda, turėtume paskambinti į techninį aptarnavimą arba susitarti dėl garantijos, nes tai gali būti baterija bloga arba tai įgimtas telefono gedimas.
Paskutinis patarimas: neįdiekite programų, kurios tariamai vėsina jūsų telefoną
Nors ir gali kilti pagunda, bet patartina neįdiegti nė vienos iš tų programėlių, kurias matome Google Play ir kurios žada vėsinti telefoną. Paprastai juose gausu skelbimų ir jie labiau pablogins problemą, o ne ją išspręs. Be to, jie taip pat yra puikūs vartai kenkėjiškų programų įvedimui. Bet kokiu atveju geriausia nuo jų būti atokiai.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.