10 „Netflix“ dokumentinių filmų, kuriuos dabar galite žiūrėti nemokamai „YouTube“.

Pastarosiomis savaitėmis matėme, kiek daug srautinio perdavimo platformų pradėjo siūlyti dalį savo aukščiausios kokybės katalogo atvirą ir nemokamą, kaip tai daroma su Apple TV arba HBO Meksikoje ir JAV. „Netflix“ savo ruožtu padarė panašų žingsnį – publikavo 10 populiariausių dokumentinių filmų tiesiai į „YouTube“., kad kiekvienas galėtų jį peržiūrėti be jokių apribojimų.

Tačiau „Apple TV“ ir HBO skirtumas yra tas, kad jie patenkinti didele edukacine verte. Jau daugelį metų „Netflix“ leido žiūrėti tokio tipo medžiagą klasėse ir mokyklose, tačiau dėl COVID-19 krizės ir mokyklų uždarymo nusprendė paskelbti šiuos dokumentinius filmus „YouTube“ ir kiekvieną peržiūrą kartu su papildoma mokomoji medžiaga, kad gali naudotis mokytojai ir mokiniai.

Galbūt jus domina: 78 nemokami ištekliai (kinas, muzika, knygos) karantinui išlaikyti

Tai yra 10 dokumentinių filmų, kuriuos „Netflix“ įkėlė į „YouTube“.

Reikėtų paaiškinti, kad visi šie dokumentiniai filmai ir dokumentiniai serialai – iš viso daugiau nei trisdešimt vaizdo įrašų anglų kalba, bet su subtitrais ispanų ir kitomis kalbomis. Bet kokiu atveju, mes susiduriame su aukščiausios klasės turiniu, tikrai populiariu ir juo gali mėgautis bet kas, net jei jau seniai baigėme savo studentiškus laikus.

13 d

Dokumentinis filmas skirtas tryliktajai JAV konstitucijos pataisai, susijusiai su vergove ir nusikalstamumu. ar gali ją pamatyti ČIA ir atsisiųskite papildomą mokomąją medžiagą adresu ŠI NUORODA.

Abstraktus

Pirmasis šios dokumentinių filmų serijos sezonas buvo skirtas menui, mokslui ir dizaino filosofijai. Serialas gilinasi į kai kurių didžiausių pasaulio dizainerių vizijas. ar gali ją pamatyti ČIA ir atsisiųskite papildomą mokomąją medžiagą adresu ŠI NUORODA.

Kūdikiai

Atrinkti skyriai iš šios dokumentinių filmų serijos, įrašyti per 3 metus ir sutelkti į pirmuosius žmogaus gyvenimo metus, kai kurių novatoriškiausių šiandienos mokslininkų akimis. ar gali ją pamatyti ČIA ir atsisiųskite papildomą mokomąją medžiagą adresu ŠI NUORODA.

Persekioja koralą

Dokumentinis filmas, nukeliantis mus į atokiausias ir gražiausias planetos vietas – jūros gelmes. Galite žiūrėti dokumentinį filmą ČIA ir gauti papildomos mokomosios medžiagos adresu ŠI NUORODA.

Paaiškino

Vienas geriausių dokumentinių filmų serialų „Netflix“ šiandien. Jį sudaro trumpi skyriai, skirti paaiškinti konkrečią kiekvieno epizodo temą taip, kad ją suprastų visi. Jūs galite tai pamatyti ČIA (papildomos mokomosios medžiagos kol kas nėra).

Nugriauti namą

Dokumentinis filmas apie Amerikos politiką, kuriame stebime 4 moterų, kurios kandidatavo 2018 m. parlamento rinkimuose, kampaniją. Viena iš šių krypčių yra Aleksandra Ocasio-Cortez, žinoma kongresmenė iš Niujorko. Galite žiūrėti dokumentinį filmą ČIA ir atsisiųskite papildomą medžiagą adresu ŠI NUORODA.

Mūsų planeta

Sero Davido Attenborougho pasakojama serija, kurioje tyrinėjami gamtos stebuklai, suskirstyta į 8 dalis arba skyrius. Projektas, kuriam įrašyti prireikė 4 metų ir kurio fotografija yra įspūdinga. Galite pamatyti dokumentą ČIA ir atsisiųskite mokomąją medžiagą šioje kitoje LINK.

Laikotarpis. Sakinio pabaiga.

Trumpas dokumentinis filmas sutelktas į menstruacijų stigmą tam tikrose visuomenėse, pavyzdžiui, Indijoje, ir kai kurių moterų kovą atsikratyti šių nuostatų. Jūs galite tai pamatyti ČIA ir atsisiųskite susijusią medžiagą iš čia LINK.

Baltieji šalmai

Trumpas filmas apie savanorišką veiklą Sirijoje ir Turkijoje, įrašytas 2016 m. karo zonoje. Galite žiūrėti dokumentinį filmą ČIA ir pasiekite mokomąją medžiagą LINK.

Sionas

Savęs tobulinimo trumpas filmas, kuriame vaizduojamas Zion Clark, profesionalaus imtynininko, gimusio be kojų ir užaugusio globos namuose, gyvenimas. Fizinis iššūkis buvo terapinis išlaisvinimas. Galite pamatyti trumpą ČIA ir atsisiųskite susijusią mokomąją medžiagą LINK.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found