Kaip suaktyvinti kadrų per sekundę (FPS) skaitiklį sistemoje „Windows 10“.

Praėjusių metų lapkritį „Microsoft“ paskelbė apie a kadrų per sekundę (FPS) skaitiklis „Xbox“ žaidimų juostoje. Esminė informacija, jei norime sužinoti tikrąjį žaidimo našumą ir patikrinti, ar tai tiesa, kai kūrėjas mums sako, kad jo žaidimas gali veikti 60 kadrų per sekundę greičiu, nesuklysdamas. Toliau paaiškinsime, kaip suaktyvinti šią naują funkciją kompiuteriuose su Windows 10.

Kokie yra vaizdo žaidimo kadrai arba „kadrai“ per sekundę?

Kadrai per sekundę (kadrai per sekundę anglų kalba) yra matas, naudojamas atsiskaityti ekrane rodomų kadrų ar vaizdų skaičius sekundei. Kuriant ar kuriant vaizdo žaidimą, šis skaičius gali svyruoti nuo kelių FPS iki 60 FPS (tai paprastai yra standartinis didžiausias kiekis, kurio siekia dauguma žaidimų pasaulio populiariųjų), priklausomai nuo pavadinimo grafinės apkrovos ir programuotojų. gebėjimas išlaikyti žaidimo sklandumą net ir pačiomis techniškai sudėtingiausiomis akimirkomis. Su tinkama aparatūra galima pasiekti net 240 FPS.

Reikėtų patikslinti, kad taip, kad šie duomenys nerodo vaizdo kokybės (Tam turėtume žiūrėti į skiriamąją gebą), o į garso ir vaizdo turinio, kuris mums rodomas ekrane, atnaujinimo dažnį.

Kaip suaktyvinti „Windows 10“ savąjį FPS skaitiklį

Atsižvelgiant į atnaujinimus, kuriuos gavo mūsų kompiuteris, gali būti, kad jau turime „Xbox“ žaidimų juosta Tarp Windows 10 programų. Naujas fps skaitiklis turėtų pasirodyti automatiškai, nes tai funkcija, kuri buvo išleista lapkričio viduryje.

Galime tai patikrinti paprastai paspausdami Win + G klavišus arba Cortana įvesdami "Xbox Game Bar". Kai programa bus atidaryta, kadrų skaitiklį rasime „Spektaklis”.

Jei spustelėsime lauką „FPS –“, pamatysime, kad atsidarys išskleidžiamasis meniu, kuriame savo vartotojui turime suteikti tam tikrus leidimus. Pasirenkame „Prašyti prieigos“, suteikiame atitinkamą leidimą ir iš naujo paleidžiame kompiuterį, kad pakeitimai įsigaliotų.

Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, tereikia atidaryti žaidimą ir paleisti programą (Win + G), kad pamatytume, kad fps skaitiklis veikia realiuoju laiku.

Kaip gauti „Xbox“ žaidimų juostą

Jei įrankio dar nesame įdiegę, jį taip pat galime rasti nemokamai Microsoft parduotuvėje.

  • Atidarykite „Micosoft“ parduotuvę (ją galite rasti „Cortana“ arba programų sąraše pradžios meniu) ir ieškokite programos „Xbox“ žaidimų juosta.
  • Įdiekite programą ir palaukite, kol bus atnaujintos visos tvarkyklės. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

  • Paleiskite vaizdo žaidimą savo kompiuteryje ir paleiskite klavišų kombinaciją „Win + G“.

Bus atidaryta „Xbox“ žaidimų juosta, kurioje matysite kadrų skaitiklį, taip pat kitus įdomius duomenis, susijusius su žaidimo veikimu, pvz. CPU, GPU ir RAM atminties suvartojimas.

FPS skaitiklis neveikia?

Jei kadrų per sekundę skaitiklis nerodo jokių duomenų, įsitikinkite, kad turite administratoriaus leidimas apie komandą ir kad jūs taip pat priklausote vietinei grupei "Našumo žurnalo vartotojai”.

Norėdami patikrinti šią paskutinę informacijos dalį, galite parašyti "Komandos valdymas„Cortana“ ir administratoriaus skydelyje eikite į“Kompiuterio valdymas (vietinis)> Vietiniai vartotojai ir grupės> Grupės“. Čia rasite grupę pavadinimu "Našumo žurnalo vartotojai": Jei jūsų Windows 10 naudotojas nėra grupėje, pridėkite jį ir paleiskite kompiuterį iš naujo.

Tą patį veiksmą taip pat galite atlikti naudodami komandas, atidarydami terminalo langą su administratoriaus leidimais ir paleisdami šią komandą:

neto lokali grupė „Našumo žurnalo vartotojai“ / pridėti

Pritaikius komandą, rekomenduojama iš naujo paleisti kompiuterį, kad būtų pritaikytos naujos strategijos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found