Kaip paleisti APP nepasiekus „Android“ darbalaukio – laimingas „Android“.

Galite paleisti Android programą neprisijungę prie savo mobiliojo telefono vartotojo sąsajos, ty neįėję į darbalaukį ar programų stalčių ir nepasirinkę norimos paleisti programėlės.

Prieš porą dienų susidūriau su telefonu, kurio vartotojo sąsaja dingo ir kiekvieną kartą įjungus telefoną ekranas pasirodydavo juodas, be jokio mygtuko ar meniu, iš kurio būtų galima valdyti, dėl to telefonas liko visiškai nenaudingas. Ištyrus viską, kas įmanoma, ir susidūrus su tuo, kad dėl šiek tiek prastos telefono gamybos (nesakysiu prekės ženklų, bet tai buvo azijietiškos kilmės mobilusis) nepavyko atlikti hard-reset arba iš naujo įdiegti sistemos ROM, pavyko rasti sprendimą. : Įdiekite „paleidimo priemonę“ (emuliatorių, kuris pakeičia darbalaukio ir programų stalčiaus išvaizdą). Tačiau norint įdiegti bet kurią iš daugelio rinkoje esančių paleidimo priemonių, būtina paleisti „Google Play“ parduotuvę. Bet kaip tai padaryti nepasiekus per darbalaukio piktogramą arba programų stalčių?

  • Vilkite pirštą iš viršaus, kad būtų rodoma pranešimų sritis. Spustelėkite „Perjungti / Keisti“, kad pasiektumėte nustatymų nuoroda telefono (kai kuriuose mobiliuosiuose telefonuose yra mygtukas su keturiais langeliais, kaip antrame paveikslėlyje)

  • Spustelėkite sistemos nustatymų piktogramą. Ši piktograma gali būti pavaizduota įvairiais būdais (pridedame 2 pavyzdžius).

  • Įėję į bendruosius nustatymus, eikite į skyrių „Programos"Ir ieškokite programos, kurią norite paleisti, šiuo atveju aš jums sakau, kad tai buvo" Google Play Store ".

  • Dabar tiesiog paleiskite programą paspausdami mygtuką "Mesti”.

Kaip jau minėjau aukščiau, mano atveju man reikėjo darbalaukio emuliatoriaus, todėl atsidūręs „Google“ parduotuvėje ieškojau paleidimo priemonės, kad galėčiau atlikti darbalaukio užduotis, kurių telefonas prarado.

Šis pavyzdys, kurį jums pateikiu, padeda išspręsti darbalaukio trūkumo problemą, tačiau, kaip matote, jis taip pat padeda įdiegti bet kokią programą arba pakeisti bet kurį telefono nustatymą ar net palikti jį jei reikia, gamyklos būklė. Bandžiau keliuose telefonuose su Android 4.4.2 (Kit Kat) ir jis veikia puikiai, ir nors su Sony Experia modeliu man nepavyko jo atkurti, neatrodo, kad būtų didelių problemų tai atlikti triukų tipo daugelyje „Android“ terminalų šiandien.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found