Kaip teisingai ištrinti aplanką Windows.old – laimingas Android

¿Ką tik įdiegėte „Windows 10“ kompiuteryje kad jau turėjote senesnę „Windows“ versiją? Ar turite Windows XP / 7/8 ir ar atnaujinote į Windows 10? Tada tikriausiai susidūrėte su aplanku Windows.senas tam tikru momentu ir nori jį ištrinti.

Paprastai jis yra pagrindiniame mūsų standžiojo disko skaidinyje, o tiesa ta, kad jis užima daug vietos. Brangi erdvė, kurią galėtume atlaisvinti ir panaudoti kitiems tikslams. Todėl šiandieniniame įraše pamatysime kaip ištrinti Windows.old aplankąteisingai ir be komplikacijų. Taigi (C :) turėsime šiek tiek daugiau vietos programoms įdiegti, saugoti dokumentus, vaizdo įrašus ar ką tik norime.

Kas yra aplankas Windows.old ir kam jis skirtas?

Niekada nėra gera idėja ištrinti aplanką iš sistemos, tiksliai nežinant, ką jis daro. Šiuo atveju Windows.old yra aplankas, kuriame jie saugomi visi sistemos failai ir vartotojo dokumentai iš ankstesnio „Windows“ diegimo kuriuos turėjome komandoje.

Kai įdiegiame „Windows 10“ kompiuteryje, kuriame jau buvo įdiegta „Microsoft“ operacinė sistema, ji surenkama ir išsaugoma, jei kada nors norėtume grįžti ir grįžti prie ankstesnės versijos. Šis aplankas paprastai vadinamas Windows.senas arba Windows.old.000 (jei turime daugiau nei vieną ankstesnį diegimą) ir jo dydis paprastai yra nuo 4 GB iki 25 GB.

Todėl jei esame tikri, kad ten visai nenorime saugoti informacijos, geriausia ją ištrinti.

Mano atveju Windows.old užima iki 24GB, o tai nėra visai maža.

Kaip teisingai ištrinti Windows.old

Jei bandysime ištrinti aplanką Windows.old tradiciniu būdu, sistema mums trukdys (reikia leidimų ir pan.). Norėdami atlikti švarų ištrynimą, turime keletą alternatyvų.

1 # Palaukite mėnesį: Windows.old išsivalo pati

Jei laukiame, kol praeis 30 dienų, „Windows“ pati automatiškai ištrins aplanką. Praėjus mėnesiui, sistema supranta, kad mums nebereikės grįžti prie ankstesnės versijos, todėl ištrina atsarginę kopiją, saugomą Windows.old, kad atlaisvintų vietos.

2 # Naudokite disko valymą

Jei turime 125 arba 250 GB SSD diską, 20 koncertų, kuriuos užima Windows.old kopija, gali turėti didelį skirtumą. Tokiu atveju galime praleisti laukimo mėnesį ir patys ištrinti aplanką.

  • Pirmiausia atidarome „Disko valymas„Ieškant Cortana.

  • Spustelėkite "Išvalykite sistemos failus”.

  • Šiame naujame lange pažymime parinktį "Ankstesni Windows diegimai”.

  • Mes paspaudžiame "Sutikti"Norėdami pradėti trynimo procesą.

Baigę pamatysime, kad aplankas Windows.old (ir Windows.old.000, jei būtų įdiegtas antras) dingo iš (C :) šaknies.

3 # Ištrinkite Windows.old rankiniu būdu pakeisdami skaitymo teises

Šis paskutinis metodas yra mažiausiai ortodoksiškas, nors negalime sakyti, kad jis taip pat neveikia. Tai lėčiau nei naudojant Disko valymas, nes čia sistema turi pakeisti kiekvieno aplanko ir failo teises kurios sudaro Windows.senas.

  • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką Windows.old ir pasirenkame "Savybės”.
  • Panaikiname skirtuką "Tik skaitymui"Ir spustelėkite"Taikyti”.

  • Šiame naujame lange pažymime „Taikykite pakeitimus šiam aplankui ir visiems poaplankiams bei failams"Ir spustelėkite"Sutikti”.

Šis procesas gali užtrukti kelias minutes. Kai leidimai bus pakeisti, mes tiesiog turime tai padaryti pasirinkite aplanką Windows.old ir ištrinkite jį tradiciniu būdu (dešinysis mygtukas ir "Pašalinti"Arba paspaudžiame trynimo klavišą).

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus, galite pažvelgti į likusias tinklaraščio pamokas ir gudrybes kategorijoje Windows. Yra tokių, kurie tikrai geri!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found