Kaip pataisyti ir išskleisti sugadintą arba netinkamą ZIP failą

ZIP arba RAR suspausti failai yra labai lengvai sugadinami, nes užtenka sugadinti šiek tiek ar mažos duomenų dalies, kad sistema negalėtų to padaryti. atidaryti, perskaityti arba išpakuoti failą. Tuo atveju, kai dirbame su Windows, įprasta klaida paprastai yra kažkas panašaus į "Failas sugadintas arba netinkamas”.

Nors Windows jau keletą metų galėjo kurti ir išskleisti ZIP failus, tiesa ta, kad jei norime pataisyti sugadintą ZIP failą, neturime kito pasirinkimo, kaip tik pasirinkti specializuotas programas. Dauguma šių programų dažniausiai yra mokamos, tačiau yra ir gana efektyvių nemokamų alternatyvų, būtent tai ir pamatysime šios dienos įraše.

6 nemokamos programos netinkamiems ZIP failams taisyti ir išskleisti

Nors kalbame apie nemokamą programinę įrangą, reikia pažymėti, kad kadangi tai yra profesionalūs įrankiai, kai kurie linkę dirbti pagal „shareware“ tipo modelį. Tai yra, jie yra nemokami ir 100% funkcionalūs, tačiau su tam tikrais apribojimais (dažniausiai didžiausio taisytino failo dydžiu).

DiskInternals ZIP taisymas

„DiskInternals“ yra duomenų atkūrimo įmonė, turinti nemokamą programinę įrangą, vadinamą „ZIP remontas“, su kuria galime atkurti pažeistus ZIP failus. Programoje yra vedlys, kuris padės mums viso proceso metu: tereikia pasirinkti sugadintą failą, paskirties aplanką, o programa pasakys, kurią turinio dalį galima atkurti. Lengva naudoti ir gana efektyvu.

Atsisiųskite DiskInternals ZIP remontą iš oficialios svetainės

Zip2Fix

Zip2Fix yra įrankis, kuris atkuria pažeistus ZIP failus, ištraukdamas „sveikus“ failus (paliekant sugadintus) ir suglaudindamas juos į naują ZIP. Norėdami jį pradėti, spustelėkite mygtuką „Atidaryti“, pasirinkite sugadintą ZIP / SFX failą ir programa automatiškai pradės analizuoti failą ieškodama visko, ką galima išsaugoti.

Diegimo metu turime būti atsargūs ir panaikinti atitinkamų skirtukų žymėjimą, kad nebūtų įdiegtos tipiškos nepageidaujamos programos, kurios paprastai yra įtrauktos į tokio tipo nemokamas paslaugas (jos turi iš ko nors gyventi).

Atsisiųskite Zip2Fix iš oficialios svetainės

Object Fix Zip

Nemokamas įrankis skirtas ZIP failų taisymui. Jame yra vedlys, kuris veda mus viso proceso metu: pasirenkame sugadintą failą, kelią, kuriuo norime išsaugoti atkurtą failą, atliekame analizę ir programa bandys sutvarkyti pažeistas dalis. Tai programa, kuri nustojo atnaujinti maždaug 2008 m., o tai reiškia, kad greičiausiai ji turės problemų sprendžiant moderniausias klaidas. Bet kokiu atveju, tai yra dar viena galimybė, kuri galioja, jei negauname teigiamų rezultatų su jokia kita programa.

Atsisiųskite Object Fix Zip iš oficialios svetainės

Programos, kurias naudojame failams suspausti, taip pat dažniausiai turi pažeistų failų taisymo funkcijas, ir nors yra daug tokių, kurios nedaro daug, yra ir kitų, kurios siūlo efektyviausius atkūrimo procesus.

WinRAR

Garsiajame WinRAR taip pat yra ZIP ir RAR failų taisymo įrankis. Pirmiausia atidarome WinRAR, įkeliame failą su klaida ir einame į meniu "Įrankiai -> Taisyti failą“. Pataisytas failas bus rodomas mūsų pasirinktame aplanke tuo pačiu pavadinimu kaip ir originalas, bet su priešdėliu „atstatyti”.

Atsisiųskite WinRAR iš oficialios svetainės

PowerArchiver

Norėdami išvalyti ZIP failus su klaidomis naudodami PowerArchiver kompresorių, atidarome programą ir einame į "Įrankiai -> Remontas ZIP“. Iš čia pasirenkame sugadintą failą ir paspauskite mygtuką "Pradėti„Kad prasidėtų magija. Atkurtas failas bus automatiškai išsaugotas tame pačiame kelyje kaip ir originalas, tuo pačiu pavadinimu, įskaitant galūnę "_PAPataisyta”.

Atsisiųskite „PowerArchiver“ iš oficialios svetainės

ALZip

ALZip atkūrimo procesas yra labai intuityvus. Viskas, ką turime padaryti, tai atidaryti failą su ALZip, tada programa mums praneš, kad failas sugadintas ir bandys jį pataisyti. Atkurtas failas bus išsaugotas tuo pačiu pavadinimu, bet su priesaga „remontas“. Šiuo metu programa yra nutraukta, tačiau naujausią 2018 m. versiją galime atsisiųsti iš šios nuorodos.

Atsisiųskite ALZip iš „Google“ disko

Jei šis įrašas buvo įdomus, kategorijoje galite rasti kitų panašių straipsnių programinė įranga.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found