Kaip nustatyti „PS4 Dual Shock“ valdiklį sistemoje „Windows“.

Kai kalbame apie vaizdo žaidimus, aš visada labiau mėgau konsoles nei asmeninius kompiuterius. Vis dar prisimenu Atari ST, kurį man padovanojo tėvas, kai buvau dar vaikas, ir žaidimą „Asterix and the Menhir Heist“ arba pirmąjį „Doom“, „Warcraft“, „Age of Empires“ ir „Carmaggedon“, kuris buvo išleistas asmeniniam kompiuteriui 90-aisiais. kuriam tuo metu skirdavau jiems gerą valandų gabalą.

Nuo 2000 metų daug daugiau dėmesio skyriau skirtingoms Playstation ir Nintendo konsolėms, ir tik neseniai, kai pagaliau grįžau prie pusiau padoraus kompiuterio, grįžau į kompiuterinių žaidimų sritį.

Kaip žaisti kompiuterinius žaidimus („Windows“) naudojant „Playstation 4 Dual Shock“.

Beje, dabar supratau gero valdiklio ar valdiklio svarbą norint žaisti tam tikrų tipų kompiuterinius žaidimus. „Baltosios etiketės“ ​​žaidimų pultai yra visai neblogi, tačiau tiesa ta, kad valdymo ir žaidimo lygiu nėra spalvos, jei palyginsime jas su „Xbox“, suderinamo su „Windows“ arba PS4 valdikliais. Ar žinojote, kad taip pat galime sukonfigūruoti PS4 „Dual Shock“, kad jis veiktų sistemoje „Windows“?

1 # Atsisiųskite DS4Windows programą

Triukas čia yra naudoti tokią programą kaip DS4Windows, kuri sistema privers manyti, kad mūsų PS4 valdiklis yra „Xbox“ valdiklis ir todėl galime juo naudotis be problemų. Šią įdomią programą galime atsisiųsti iš oficialios DS4Windows svetainės.

2 # Įdiekite DS4Windows savo kompiuteryje

Atsisiuntę diegimo paketą išpakuojame failą ir atidarome. Pamatysime, kad yra 2 failai:

  • DS4Windows.exe
  • DS4WindowsUpdater.exe

Vykdome diegimo failą DS4Windows.exe. Pirmą kartą paleidus, programa paklaus, kur norime išsaugoti konfigūracijos duomenis. Pagal numatytuosius nustatymus jie bus išsaugoti rekomenduojamame aplanke "Programos duomenys”.

Atsidarys naujas langas, kuriame galėsime įdiegti programos tvarkykles. Mes tiesiog spustelėkite "1 veiksmas: įdiekite DS4 tvarkyklę“, O visa kita tegul magija.

Jei turime kompiuterį su „Windows 7“ ar senesne versija, taip pat turėsime spustelėti mygtuką „2 veiksmas: jei naudojate „Windows 7“ ar senesnę versiją, įdiekite 360 ​​tvarkyklę”.

3 # Nustatykite programą

Nuo dabar PS4 valdiklį jau turėtume prijungti per USB kabelį, o „Windows“ turėtų jį atpažinti. Jei ne, rekomenduojama paleisti failą "DS4WindowsUpdater.exe„Jei laukiama atnaujinimo, kurį reikia įdiegti.

Mano atveju, kad išvengčiau problemų, aš visada pirmiausia atidarau DS4Windows programą, o tada prijungiu „Dual Shock“, ir ji dažniausiai ją aptinka pirmą kartą.

3.1 # PS4 valdiklio prijungimas per "Bluetooth".

Užuot naudoję USB jungtį, žaidimų pultą taip pat galime susieti per „Bluetooth“. – Jei mūsų kompiuteris turi tokio tipo ryšį –.

Už jį, turime paspausti ir palaikyti PS + Share mygtukus apie 3 sekundes, kol pradės mirksėti nuotolinio valdymo pulto lemputė. Mes ketiname "Bluetooth ir kitų įrenginių nustatymai„Windows ir pasirinkite“Pridėkite Bluetooth ar kitą įrenginį”.

Pamatysime, kad sistema aptinka įrenginio tipo "Belaidis valdiklis“, Mes jį pasirenkame, ir viskas. Jei bet kuriuo metu paprašysite mūsų suporavimo rakto, naudosime "0000”.

4 # Žaiskime!

Kaip matote, tai visai nesudėtinga, o „Windows“ turintis tam tikrą kokybės valdiklį, pvz., „Dual Shock“ PS4, tiesa ta, kad tai žymiai pagerina daugelio kompiuterių žaidimų patirtį.

Mano atveju man patinka tokie žaidimai kaip „Dragon Ball Xenoverse 2“ arba „Guilty Gear Xrd Revelator“, skirta „Windows 10“. Tikiuosi, kad ši nedidelė pamoka jums padės, o kilus bet kokiems klausimams, kaip visada, susisieksime komentarų laukelis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found