HONOR MagicWatch 2 apžvalga: išsami analizė

Išmaniųjų laikrodžių pasaulis nėra toks, koks buvo anksčiau. Perėjome nuo įžūlių išmaniųjų laikrodžių su daug korpuso ir mažai programinės įrangos, sunkių įtaisų, turinčių daugiau valios ir gerų ketinimų nei rezultatų, prie tokių įrenginių. HONOR MagicWatch 2 kuriame tiek dizainas, tiek funkcionalumas pasiekia dar niekad nematytą pasitenkinimo lygį kainų diapazonuose, kurie pagaliau pradeda būti prieinami plačiajai visuomenei.

Pamirškite mūrinius laikrodžius, į kuriuos turite įdėti SIM kortelę, kad galėtumėte skambinti ir priimti skambučius, pamirškite mažai funkcijų turinčias veiklos apyrankes ir pamirškite laikrodžius, kuriuos turite įkrauti kas du po tris. „Huawei“ sukurtas „MagicWatch 2“ pasiekė puikų balanso tašką su stulbinančiu kainos ir kokybės santykiu, ir nors jis vis dar turi keletą dalykų, kuriuos reikia nušlifuoti, tiesa ta, kad žaidimas buvo apvalus.

HONOR MagicWatch 2 apžvalga: puikaus dizaino išmanusis laikrodis už prieinamą kainą, pilnas funkcijų ir autonomijos dviem savaitėms

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie HONOR MagicWatch 2 – išmanųjį laikrodį, išsiskiriantį šiuolaikiška apdaila, patraukliu AMOLED ekranu, visus pagaliukus spaudžiančia programine įranga ir akumuliatorių, kuris išnaudoja kiekvieną miliamperį tarsi paskutinis.

Dizainas ir ekranas

Estetinėje dalyje „MagicWatch 2“ yra „Huawei Watch GT 2“ apžvalga, pridedant raudoną viršutinį mygtuką, kuris jums tikrai tinka ir padeda atsikratyti įprasto verslo laikrodžio monotonijos. Šiai apžvalgai išbandėme modelį su 46 mm sfera, nors yra ir mažesnė 42 mm versija tiems, kurie ieško šiek tiek diskretiškesnio (nors jau sakau, kad 46 mm versija taip pat nėra visiškai „didelė“. ir kaip matote prie apžvalgos pateiktose nuotraukose).

Vienas patraukliausių laikrodžio taškų yra savo AMOLED ekraną, kuris turi savaime reguliuojamą ryškumą, kurį taip pat galima reguliuoti ranka, ir leidžia aiškiai matyti nepalankias situacijas, pavyzdžiui, kai esame gatvėje, o saulė yra atsukta į mus. Ekranas su ryškiomis spalvomis ir labai gera raiška.

Taip pat negalime pamiršti dirželio – tai pagrindinis dalykas, nes susiduriame su aksesuaru, kurį nešiojame didžiąją dienos dalį. Šiuo atveju „MagicWatch 2“ pasirinko fluoroeslastomero dirželis, ta pati medžiaga, naudojama Apple Watch, galinti atlaikyti prakaitą ir aukštą temperatūrą, nekeičiant jo tekstūros, taip pat yra hipoalergiška. Esminė detalė, jei esame iš tų, kurių oda lengvai dirginama. Tiesa ta, kad ta prasme išmanusis laikrodis patogiai priglunda prie riešo, malonus liesti.

Jis taip pat pasižymi 5 atmosferų atsparumu vandeniui, o tai reiškia, kad galime jį naudoti kasdien duše, vonioje ar maudydamiesi.

Sferos

Turėdami skaitmeninį ekraną sferos yra visiškai pritaikomos Kaip galėtų būti kitaip. Pagal numatytuosius nustatymus išmanusis laikrodis apima pusšimtį iš anksto įdiegtų sferų, nors su Huawei Health aplikacija – programėle, iš kurios valdomi visi laikrodžio nustatymai – galime pridėti ir įdiegti dar daug daugiau. Čia rasite klasikinio kirpimo ciferblatus su rodyklėmis ir minučių rodyklėmis, ekranus su laiku skaitmeniniu formatu ir daugiau alternatyvių motyvų, neoninių spalvų, smulkių iliustracijų ir temų kiekvienam skoniui.

Viena iš funkcijų, kuri mums labiausiai patiko, buvo galimybė sukurti suasmenintas sferas su vaizdais, kuriuos galime įkelti iš mobiliojo telefono ir pridėti juos kaip ekrano foną. Sistema leidžia vienu metu turėti ne daugiau kaip 20-30 sferų, nors įdiegus jas galima keisti ir valdyti tiesiai iš išmaniojo laikrodžio ilgai paspaudus ekrano centrą.

Programinė įranga

„MagicWatch 2“ veikimo centras yra jo valdymo programėlė „Huawei Health“. Nors jo pavadinimas gali klaidinti, tai ne tik priemonė vartotojo fiziniam aktyvumui matuoti. Iš čia galime įdiegti naujas ekrano sferas, pridėti kontaktų, kad galėtumėte skambinti tiesiai iš laikrodžio, įkelti muziką į vidinę įrenginio atmintį, taip pat peržiūrėti įvairius grafikus ir statistiką.

Programėlės siūlomos galimybės yra gana išbaigtos, o jos sąsaja labai intuityvi, nors kartais sulėtėja arba gali šiek tiek užstrigti. Tai netrukdo bendrai patirti, tačiau tai tikrai yra taškas, kurį dar galima šiek tiek nušlifuoti, kad būtų išvengta tokios atsitiktinės situacijos. Be to, pažiūrėkime, ką randame programos, valdančios „Lite OS“ operacinę sistemą, kurią šis MW2 montuoja, „vidinėse“.

Sportas ir sveikata

Viena iš išsamiausių programinės įrangos skyrių yra susijusi su veiklos metrika, kurioje yra daug daugiau funkcijų, nei galime rasti vidutinės klasės veiklos apyrankėje. „MagicWatch 2“ turi specialias programas, skirtas vaikščioti lauke, vaikščioti ar bėgioti patalpoje, važinėti dviračiu, triatlonu, irkluoti ar elipsiu ir kt. Taip pat galime sekti savo svorį, atlikti streso testus, kvėpavimo pratimus ir įtraukti pratimų lenteles bei treniruočių planus. Jis matuoja mūsų pulsavimą, deguonies kiekį kraujyje dėl savo Sp02 jutiklio, taip pat atlieka miego kontrolę, fiksuojančią širdies ritmą, kiek kartų pabundame per naktį ir kitus išmatuojamus veiksnius.

Išmanusis laikrodis turi keletą gana įdomių „išmaniųjų“ arba išmaniųjų funkcijų. Taigi, pavyzdžiui, jei einame pasivaikščioti ar pradedame bėgioti, laikrodžio jutikliai aptinka šį pokytį ir skatina pradėti aktyvumo rekordą. Tai dar smulkmena, bet tokio tipo svarstymai, kurie skatina mobilumą ir padeda nepamiršti suaktyvinti rekordų išėjus sportuoti, yra vertinami.

Muzika, skambučiai ir dar daugiau

Be visų šių į sveikatą ir sportą orientuotų aspektų, HONOR MagicWatch 2 taip pat turi šias funkcijas:

  • Skambinimas ir skambučių priėmimas (turi būti prijungtas prie telefono Bluetooth ryšiu).
  • Skambučių istorija.
  • Muzika: Įrenginyje yra 4 GB vidinė atmintis, skirta muzikai saugoti vietoje. Tai taip pat leidžia nuotoliniu būdu valdyti mobiliojo garso atkūrimą tokiose programose kaip „Spotify“, „iVoox“ ir kt.
  • Barometras.
  • Kompasas.
  • Pranešimai: Ekrane rodomi pranešimai apie naujas žinutes, el. laiškus, WhatsApp, praleistus skambučius ir kitus telefono pranešimus. Iš „Huawei“ valdymo programėlės galime koreguoti, kurie pranešimai rodomi išmaniajame telefone, o kurie ne.
  • Klimatas
  • Chronometras.
  • Laikmatis
  • Signalizacija

Dvi funkcijos, kurios man labiausiai patiko asmeniniu lygmeniu, buvo Žibintuvėlis, kuris puikiai tinka vėlai vakare einant į vonios kambarį ar virtuvę. Funkcija Rasti Telefoną, kuri padeda mums rasti mobilųjį telefoną, nes jis suskamba ir juokingu tonu išleidžia frazę „Aš čiaiiiii...“.

Autonomija

Baigiame vienu iš aspektų, dėl kurių „Huawei“ daugiausiai dirbo kurdamas šį išmanųjį laikrodį – jo savarankiškumą. „MagicWatch 2“. turi Kirin A1 lustą, tas pats procesorius, kuris naudojamas Huawei Watch GT 2 ir kuris yra orientuotas į mažą suvartojimą. Tai leidžia mums turėti žiaurią autonomiją, kai baterija vos pasiekia 455 mAh.

Kad suprastume, kai gavau laikrodį, jis buvo su 70% įkrauta baterija, o šiandien po 9 dienų jame dar liko 22% akumuliatoriaus. Gamintojo teigimu, įrenginys siūlo 14 dienų autonomiją, tai gana tikslus skaičius, nors jį galima ištempti keletą dienų daugiau ar mažiau, priklausomai nuo to, kaip laikrodį naudosime. Mano atveju, šiomis dienomis įdėjau gerą rykštę, kad išbandyčiau visas jo funkcijas ir tiesa ta, kad net ir tokiu atveju man nepavyko pasiekti, kad akumuliatorius nukristų daugiau nei 10%.

išvada

Apskritai, pojūčiai, kuriuos paliko šis HONOR MagicWatch 2, iš esmės yra teigiami. Jis turi patrauklų dizainą su ryškių spalvų AMOLED ekranu, gražiu dirželiu ir įvairiais ciferblatais, kuriuose yra daug vietos pritaikyti. Programinės įrangos skiltyje gausu funkcijų, o tai yra puiki šio išmaniojo laikrodžio stiprybė ir jo autonomija. Jei reikėtų dėti „bet“, tai būtų sklandumo stoka kai kuriais momentais naudojantis programėle, tačiau pasauliniu mastu tiesa ta, kad su jos konfigūracija jokių problemų neturėjome, o išmaniojo laikrodžio ir mobiliojo telefono sinchronizacija vyksta. kaip šilkas (pagrindinis taškas, kur jie egzistuoja).

Oficiali šio HONOR MagicWatch 2 46mm kaina – 179,90 euro, nors šiuo metu jį galima įsigyti oficialioje HONOR parduotuvėje už 129,90 € kainą. Jei jau išbandėte aktyvias apyrankes ir norite padaryti šuolį su geros būklės išmaniuoju laikrodžiu, tai neabejotinai gali būti alternatyva, į kurią reikia atsižvelgti, ypač turint omenyje jo aukščiausios kokybės apdailą ir galingą kainos ir kokybės santykį.

HONOR oficiali parduotuvė | Pirkite HONOR MagicWatch 2

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found