Analizuojant HOMTOM HT70, mobilusis telefonas su 10 000 mAh mega baterija

HOMTOM yra tipiškas prekės ženklas, kuris tikriausiai nepatrauks jūsų dėmesio. Taip pat tikėtina, kad apsigalvosite iškart, kai pradėsite ieškoti mobilieji telefonai su didele baterija. HOMTOM yra gamintojas, priklausantis DOOGEE grupei – tai tikrai jums skamba geriau – ir specializuojasi būtent tuo, tiekdamas į rinką daug energijos naudojančius išmaniuosius telefonus. Šiandien mes kalbame apie jo naujausią pasiūlymą HOMTOM HT70.

Šiandienos apžvalgoje atkreipėme dėmesį į HOMTOM HT70, terminalas su labai galinga 10 000 mAh baterija ir dizainu, kuris didžiuojasi tuo, kad yra ploniausias tarp ilgalaikių išmaniųjų telefonų.

HOMTOM HT70 apžvalgoje: kai baterija yra viskas

Jei pažvelgsime į HT70 charakteristikas, pamatysime, kad susiduriame su tipiška kinietiška 2018 m. vidutine diapazone: tinkamas centrinis procesorius, gera RAM ir daug atminties, bet, deja! Ta baterija, dieve, kas ją pagavo...

Dizainas ir ekranas

Vizualiai HOMTOM HT70 išvaizda gerokai skiriasi nuo įprastų stereotipinių dizainų. Jis atrodo labiau kaip tvirtas telefonas nei bet kas kitas gerai apibrėžti rėmai ir korpusas bei aštrūs kraštai. Jis nėra toks aptakus kaip kiti išmanieji telefonai su lygiais, lenktais kraštais, tačiau išryškina asmenybę ir galią. Kažkas, kas man primena „Transformerių“ filmus, pavyzdžiui: „Nežinau, apie ką čia viskas, tai mane šiek tiek glumina, bet manau, kad man patinka tai, ką matau“. Truputis gryno oro, kuris niekada nepakenks pokyčiams.

HT70 turi didelis 6 colių ekranas kurių kraštinių santykis yra 18:9 ir HD+ raiška 1440x720p. Tai nėra per daug išsiskiriantis ekranas, bet bent jau pasirenkamas pailginti ekraną, prie ko šį sezoną pasipiršo praktiškai visi prekių ženklai.

Galia ir našumas

Jei pasigilinsime į HT70 išmanymą, atrasime klasikinę aparatinę įrangą, kuri pastaraisiais mėnesiais tapo tokia madinga Kinijos vidutinės klasės rinkoje:

  • MTK6750T aštuonių branduolių 1,5 GHz procesorius.
  • 4 GB RAM atminties.
  • 64 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti iki 128 GB naudojant SD.
  • Android 7.0.

Taip, Mediatek MTK6750T procesorius prigijo, bet būtent todėl, kad jis veikia tikrai gerai. Jo suvartojimas yra mažas, o jo našumas kasdien yra labai geras. Tai nėra sudėtinga žaisti galingus žaidimus, bet dėl ​​viso kito tai labiau nei patenkinama – niekada nepavargsiu kalbėti apie tai, kaip gerai veikia mano Elephone P8 Mini, kuris naudoja tą patį SoC kaip ir šis HT70-. Jame taip pat yra „Bluetooth 4.0“ ir atrakinimas naudojant pirštų atspaudų detektorių.

Kamera ir baterija

Fotografijos skyriuje yra staigmenų. Priešingai nei gali atrodyti, HOMTOM HT70 turi trigubą kamerą: dvigubą kamerą nugarėlėje su bokeh efektu ir objektyvą asmenukės sričiai. Užpakalinė dalis siūlo skiriamąją gebą 13MP + 2MP (iki 16MP + 5MP pagal programinę įrangą) ir 8 MP priekinė dalis su f / 2.2, kurie išplečiant programinę įrangą padidinami iki 13 MP.

Ką galime pasakyti apie naujojo HOMTOM star terminalo stiprumą? Surinkite milžinišką bateriją 10 000 mAh su USB Type-C įkrovimu ir greito įkrovimo funkcija. Akumuliatorius, kuris suteikia mums autonomiją, galinčią išlaikyti keletą dienų arba nemažą valandų skaičių, jei terminalu naudotume tikrai intensyviai.

Kaina ir prieinamumas

HOMTOM HT70 ką tik buvo pristatytas visuomenėje ir jau parduodamas už mažesnę kainą 164,99 $, keisti apie 135 eurus, GearBest. Daugiau nei įdomus kainos ir kokybės santykis tokiomis savybėmis pasižyminčiam telefonui.

Taip pat galime rasti kitose svetainėse, tokiose kaip „Amazon“., už maždaug 200 eurų kainą, 2018 m. balandžio 5 d.

HOMTOM HT70 nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 11043 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti HOMTOM HT70? Jei jums patinka skirtingo dizaino, toli nuo įprastų standartų mobilieji telefonai ir, svarbiausia, jūs ieškote mobiliojo su bombai atsparia baterija, tai neabejotinai yra mobilusis, galintis jus labai patenkinti. Jo techninė įranga, nors ir nėra išskirtinė, užtikrina labai gerus kasdienius rezultatus, o už turimą kainą galime sakyti, kad tai geras pirkinys. Tai ne visiems skirtas išmanusis telefonas ir gali būti sunkus kišenėje, bet taip, jūs nepamatysite klasikinės žinutės „senka baterijaPer ilgą ilgą laiką.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found