„Windows 10“ automatinių naujinimų išjungimo vadovas – „Happy Android“.

Skirtingai nei ankstesnėse „Windows“ versijose, „Windows 10“ nėra lengva išjungti automatinius sistemos naujinimus („Windows Update“). Anksčiau galėjome pasirinkti, ar atsisiųsti juos automatiškai, ar ne, kada ir kaip juos įdiegti. Tačiau „Windows 10“ – nebent įdiegta „Enterprise“ versija – procesas yra šiek tiek sudėtingas.

Nuo 2019 m. gegužės mėn. „Windows“ naujinimo sistema jau leidžia pasirinkti kai norime atsisiųsti ir įdiegti naujinimus. Tačiau „Microsoft“ neleidžia atidėti atnaujinimų neribotam laikui, verčiant atnaujinti į naujas versijas, kai įmonė nustoja palaikyti senesnes versijas. Pavyzdžiui, tai atsitiks birželio pabaigoje, kai praėjusių metų balandį (2018 m.) buvo įdiegtas „Windows 10“ naujinimas.

Kaip išjungti automatinius naujinimus „Windows 10“.

Laimei, nors tai yra šiek tiek sudėtingesnė, vis tiek galime išjungti automatinius naujinimus sistemoje Windows 10. Yra 3 skirtingi būdai:

  • „Windows Update“ paslaugos išjungimas.
  • Grupės politikos kūrimas.
  • Matuojamų jungčių įjungimas.

Išjunkite „Windows Update“ paslaugą

Šiek tiek kvailas, bet gana efektyvus būdas yra išjungti „Windows Update“ paslaugų skydelyje. Rašo"paslaugos„Cortana“ arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Windows“ pradžios mygtuką, spustelėkite „Bėk"ir rašo"paslaugos.msc“. Abu keliai nuves mus į „Windows“ paslaugų skydelį.

Dabar tereikia rasti paslaugą pavadinimu "Windows "naujinimo", Dukart spustelėkite jį, pažymėkite pradžios tipą kaip"Išjungta“Ir išsaugokite pakeitimus.

Iš naujo paleiskite kompiuterį ir „Windows“ nebesiųs ir neįdiegs jokių naujinimų. Jei norite grįžti atgal, visada galite iš naujo įjungti paslaugos pradžios tipą į automatinį režimą. Šiek tiek toli, bet lengva atlikti.

Išjunkite naujinimus sukurdami grupės politiką

Kitas būdas atsikratyti automatinių naujinimų yra sukurti grupės politiką naudojant GPE redaktorių. Atidaryk "Bėk"(Galite paspausti" Windows "klavišą + R, kad būtų patogiau) ir įveskite"gpedit.msc”.

Slinkite žemyn kairiuoju meniu, kol pateksite į "Kompiuterio konfigūracija -> Administravimo šablonai -> Windows komponentai -> Windows naujinimas"Ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite"Redaguoti"įjungta"Konfigūruokite automatinius naujinimus”.

Atsidarys naujas redagavimo langas, kuriame tereikia pažymėti parinktį "Išjungta“Ir pritaikykite pakeitimus.

Iš naujo paleiskite kompiuterį ir atsisveikinkite su automatiniais atnaujinimais.

Suaktyvinkite matuojamus ryšius

Pirmyn, šis paskutinis leidimas veikia tik naudojant belaidį / WiFi ryšį. Tai yra, jis daugiausia orientuotas į nešiojamuosius kompiuterius. Mes tiesiog turime eiti į "Pradėti -> Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> WiFi -> Išplėstinės parinktys"Ir aktyvuoti"Matuojamo naudojimo jungtys”.

Kaip išjungti automatinius programų naujinimus

Jei norime ir toliau gauti „Windows 10“ saugos pataisas ir naujinimus, taip pat galime atlikti įpusėjusį veiksmą, kurį sudaro tik automatinių programoms skirtų naujinimų išjungimas.

Norėdami tai padaryti, tereikia paspausti pradžios mygtuką ir atidaryti «Parduotuvė„Nuo Windows 10. Toliau mes“Nustatymas»Mūsų vartotojo profilyje.

Patekę į vidų, mes tiesiog privalome išjunkite parinktį „Automatiškai atnaujinti programas“. kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Pastaba: ši konfigūravimo parinktis „Windows“ parduotuvėje pasiekiama nuo „Windows 10“ 2015 m. rugpjūčio mėn. kaupiamojo naujinimo.

Štai trumpas vaizdo įrašas su instrukcijomis, kaip atlikti šiuos 3 procesus:

„Windows 10“ automatinių naujinimų išjungimas naudojant scenarijų

Noriu pasinaudoti paskutinėmis šios pamokos eilutėmis ir pridėti naują aktyvinimo / išjungimo metodą. Šiuo atveju tai susideda iš scenarijaus kūrimo, kurį sukursime paprastame tekstiniame faile.

Scenarijus naujinimams išjungti

Norėdami tai padaryti, atidarome užrašų knygelę ir parašome šias komandų eilutes:

sc config wuauserv start = išjungti

sc config bits start = išjungti

sc config DcomLaunch start = išjungti

net start wuauserv

net stop wuauserv

tinklo pradžios bitai

net stop bitai

tinklo stotelė DcomLaunch

Tada išsaugome failą ir pervardijame plėtinį iš „.txt“ į „.bat“. Užteks su paleiskite šį failą kaip administratorius kad naujinimus valdanti paslauga (wuauserv) tampa neįgalus.

Scenarijus naujinimams iš naujo suaktyvinti

Taip pat galime sukurti kitą scenarijų, kuris veikia priešingai, ty iš naujo suaktyvina minėtą paslaugą wuauserv. Komandos šiuo atveju:

sc config wuauserv start = auto

sc config bits start = automatinis

sc config DcomLaunch start = automatinis

net stop wuauserv

net start wuauserv

net stop bitai

tinklo pradžios bitai

tinklo pradžia DcomLaunch

Taip pat išsaugome failą dar kartą ir pakeičiame plėtinį iš „.txt“ į „.bat“. Vykdome su administratoriaus vartotojo leidimais, ir viskas.

Pastaba: labai dėkojame Oskarui, kad prisidėjo prie šio metodo komentarų srityje.

Matote, automatinių naujinimų išjungimas tapo šiek tiek sudėtingesnis nei anksčiau, bet vis tiek įmanoma. Tai įmanoma!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found