Kaip žiūrėti „YouTube“ iš darbo – „Happy Android“.

Ar stengiatės pasiekti „YouTube“ iš darbo o jūs neturite prieigos arba neįkeliate vaizdo įrašo? Paprastai įmonės yra linkusios taikyti įvairius filtrus, kad neleistų savo darbuotojams pasiekti tam tikrų interneto puslapių.

Paprastai tai daroma siekiant užkirsti kelią prieigai prie svetainių, kurios iš esmės nėra laikomos produktyviomis arba nesusijusios su mūsų darbo aplinka. Geras pavyzdys yra vaizdo įrašų platformos, sporto naujienų ir rezultatų svetainės, filmai ir kt. Ir, žinoma, taip pat Youtube.

Šiandienos vadove pamatysime, kaip galime apeiti šį apribojimą žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus iš darbo Jokiu problemu. Prieš pradėdami, turime turėti omenyje, kad įmonės gali naudoti įvairius metodus (tarpinio serverio filtravimą, ugniasienes, kompiuterio „hosts“ failo modifikavimą ir kt.) neleisti pasiekti tam tikrų puslapių. Jei matome, kad kuris nors iš šių metodų neveikia, pabandykime kitą.

Kaip žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus iš darbo

Žinoma, priklausomai nuo filtravimo stiprumo ir kiekvienos įmonės taikomo interneto prieigos kontrolės tipo, gali būti, kad jie neutralizuoja visus mūsų bandymus žiūrėti vaizdo įrašus „YouTube“. Bet kokiu atveju vienas iš jų mums gali puikiai pasitarnauti, tad nenuleisk pastangų. Sėkmė!

1 # Prisijunkite prie „YouTube“ naudodami „Proxysite“.

Tarpinis serveris Tai puslapis, kuriame „YouTube“ pasiekti naudojami serveriai, esantys įvairiose pasaulio vietose. Prisijungus prie „Proxysite“ belieka pasirinkti serverį – galime palikti tą, kuris rodomas pagal nutylėjimą –, patvirtinti, kad į paieškos sistemą įkėlėme „YouTube“ URL ir paspausti mygtuką „GO“.

Tokiu būdu galime be apribojimų patekti į mėgstamą vaizdo įrašų platformą. Ir ne tik tai, nes mes taip pat galime pasiekti turinį su regioniniu blokavimu dėl skirtingų serverių, kuriuos mums suteikia „Proxysite“. Vienas iš paprasčiausių ir praktiškiausių spynų apėjimo būdų įkeliant „YouTube“ iš kito puslapio.

Ši svetainė yra labai populiari, o tai reiškia, kad serveris dažnai yra perpildytas ir neleidžia įkelti vaizdo įrašų. Norėdami tai išspręsti, geriausia išbandyti kitą serverį (aš dažniausiai naudoju "US9" ir "US10" serverius, kurie dažniausiai nėra labai prisotinti).

Jei kyla problemų, taip pat galite išbandyti kitus tarpinius žiniatinklio serverius, pvz HideMyAss, 4everproxy arba Paslėpk mane. Daugiau informacijos apie šių tarpinių paslaugų ypatybes ir skirtumus galite rasti „Proxysite“ svetainėje įraše «Geriausi tarpiniai serveriai naršyti anonimiškai«.

2 # Norėdami peržiūrėti vaizdo įrašus be apribojimų, naudokite „Google“ vertėją

Geras triukas norint žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus naudokite google vertėją kaip atrakinimo įrankį. Verčiame tekste tiesiog įveskite norimo matyti „YouTube“ vaizdo įrašo URL ir spustelėkite „Išversti“. Jis automatiškai įkels vaizdo įrašą į vertėją, apeinant URL apribojimą.

Rekomenduojama, kad tikslinė kalba būtų ispanų, kad būtų išvengta problemų įkeliant atitinkamą „YouTube“ puslapį.

3 # Pasiekite anonimiškai naudodami TOR naršyklę

TOR naršyklė yra vienas saugiausių būdų naršyti internete. Jei „YouTube“ pasiekiame per TOR Neleidžiame savo paslaugų teikėjui „skaityti“ (ir dėl to blokuoti prieigą) mūsų lankomų puslapių, mūsų kredencialų ir istorijos.

Galime įdiegti oficialią TOR naršyklę, TOR naršyklę, visiškai nemokamai iš paties kūrėjo svetainės.

Pastaba: šis metodas gali sukelti daugiau problemų, nes daugelyje įmonių vartotojai neturi leidimo įdiegti programų savo kompiuteryje. Jei tai yra mūsų atvejis, pabandykime šį „gudrybę“.

4 # Pasinaudokite „Yotids“ paieškos varikliu

Internetas iš Jotidės yra paieškos variklis, atliekantis „netiesiogines paieškas“ (netiesioginis naršymas). Užuot prisijungę prie serverio tiesiogiai, Yotids ieško šaltinio ir įkelia jį į savo serverį, taip paslėpdami mūsų IP.

Tokiu būdu iš darbo atrodys, kad pasiekėme „Yotids“, bet ne „YouTube“ – kažkas panašaus į tai, ką darome su „Proxysite“. Jei mūsų įmonėje, bibliotekoje ar viešajame centre neturime užblokuotos prieigos prie „Yotids“, galime be jokių problemų apsilankyti „YouTube“ iš jos svetainės.

ATNAUJINTA: Atrodo, kad ši svetainė uždaryta. Aš ieškojau alternatyvų ir man buvo geriausia SneakMe, svetainę, kuri praktiškai atlieka tą pačią funkciją.

5 # Naudokite VPN programą

Kitas paprastas būdas apeiti darbo apribojimus žiūrint „YouTube“ vaizdo įrašus – naudoti programą, kuri leidžia mums sukurti VPN ryšį, kad paslėptumėte mūsų IP adresą. Jei jūsų įmonė ar biuras nėra užblokuotas diegti programas, galite išbandyti daugybę asmeniniams kompiuteriams skirtų VPN programų, tokių kaip TunnelBear.

Jei norime būti šiek tiek diskretiškesni, galime įdiegti tokią naršyklę kaip „Opera“ (atsisiųsti iš oficialios svetainėsČIA), kuriame yra nemokama integruota VPN paslauga. Ją galime naudoti kaip naršyklę, skirtą naudoti savo darbo valandomis, o kai turime laisvo laiko, spauskite ant „VPN“ piktogramos, kurią pamatysime pačioje adreso juostoje. Automatiškai bus rodomas nedidelis meniu, kuriame galėsime suaktyvinti privatų naršymą ir taip pat pasirinkti savo virtualią vietą (Azija, Europa ar Amerika).

6 # Ultrasurf programa

Ultrasurf yra kompiuterinė programa (nemokama su įterptais skelbimais), kuri kažkada buvo sukurta siekiant suteikti vartotojams Kinijoje daugiau laisvės naršant internete. Programa naudoja tarpinius serverius užmaskuoti mūsų IP ir naršymo duomenis, leidžiantį apsilankyti svetainėse su ribota prieiga.

Kai kurios antivirusinės programos aptinka ją kaip kenkėjišką programą. Klaidingai teigiama ar ne, Ultrasurf yra įrankis, kuris buvo naudojamas daugelį metų, siekiant įveikti visas kliūtis prieš cenzūrą internete. Jei galime naudoti bet kurį kitą įrankį, daug geriau, bet jei ne, tai yra kitas pasirinkimas.

Pastaba: pastaruoju metu Artimuosiuose Rytuose buvo intensyviai naudojamas Ultrasurf, o tai perpildo šios programos serverius. Kaip įspėja kūrėjai, nors ir stengiasi plėstis ir pasiūlyti stabilias paslaugas, didelio aktyvumo metu galime pastebėti sulėtėjimą ar gedimus.

7 # Patikrinkite pagrindinio kompiuterio failą

„Windows“ naudoja failą pavadinimu „šeimininkai„Įsikūręs maršrute C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc dėl valdyti domeno susiejimą su IP adresu. Tai nėra labai įprasta, tačiau gali būti, kad dėl kokių nors priežasčių šiame faile sukonfigūruotas peradresavimas, kuris blokuoja prieigą prie „YouTube“.

Failą galime atidaryti ir modifikuoti naudodami bloknotą, jei šiame faile matome kokių nors įtartinų eilučių, kurios gali turėti įtakos mūsų interneto išėjimui. Žinoma, atminkite, kad jei mūsų viršininkas sužinos, kad keičiame šį subtilų failą, jis gali gerai susidoroti.

Vaizdo įrašas užblokuotas mano regione? Tokiu atveju mums reikia įgaliotinio

Galiausiai, jei norime žiūrėti vaizdo įrašą su regioniniu blokavimu, nepaisant to, ar „YouTube“ yra apribota, ar ne, mums reikės tarpinio serverio arba VPN ryšio.

Tokiu būdu modifikuojame savo IP, kad priskirtume kitą iš šalies, kurioje regiono blokavimas neįjungtas.

Norėdami pasiekti šį tikslą galime naudotis Proxfree svetaine arba anksčiau minėti Proxysite ir Yotids. Įkeliame paieškos sistemą, įvedame URL, pasirenkame serverio vietą (Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Olandija, Vokietija, Kanada ar JAV) ir įkeliame puslapį.

Taip pat galime apeiti „YouTube“ regioninį apribojimą naudodami VPN programas, tokias kaip minėta. TunnelBear, Zenmate ar panašiai. Asmeniškai vienas iš mano mėgstamiausių yra Windscribe, siūlo 50 GB nemokamą per mėnesį ir siūlo daugybę serverių įvairiose pasaulio šalyse.

Tarpiniai serveriai naršyklės papildinio pavidalu

Kitas būdas naudoti tarpinius serverius norint pasiekti „YouTube“ yra naudoti nemokamus naršyklės plėtinius arba papildinius. Šioje srityje turime keletą alternatyvų, tačiau atrodo, kad šiandien geriausiai veikia viena Hotspot Shield. Jį galite rasti naršyklės plėtinių paieškos variklyje (Chrome / Firefox) arba atsisiųsti iš oficialios svetainės.

Taip pat yra ir kitų įskiepių, pvz Sveiki arba ProxMate.Tačiau neatrodo, kad šiais plėtiniais pasitikima. Pavyzdžiui, „Hola“ atveju buvo nustatyta, kad ji naudojo mūsų pralaidumą, kad sukurtų robotus ir parduotų savo paslaugas trečiosioms šalims. Atrodo, kad „Proxmate“ neturi visuomenės pritarimo. Jei galime jų išvengti, tuo geriau.

Trumpas galutinis apmąstymas

Baigdami turėkime omenyje, kad tokio tipo interneto prieigos kontrolę daugiausia atlieka saugumo ir vientisumo priežasčių informacijos, kuri tvarkoma įmonės tinkle. Jei matome, kad turime peržiūrėti puslapius, kuriuos užblokavome savo darbo grupėje, geriausia pasikalbėti su IT skyriumi, kad jie galėtų mums pasiekti.

Keletą metų dirbau informatiku įvairiose įmonėse ir galiu jus patikinti, kad iš pradžių „nekalčiausia“ ir nekenksmingiausia veikla yra ta, kuri galiausiai atveria duris infekcijoms ir kenkėjiškoms programoms, dėl kurių kartais gali būti užšifruoti svarbūs failai ir negrįžtamai prarasti duomenys.

Pagalvokime, kad šiais triukais, kaip apeiti įmonės užraktus, atveriame duris ne tik savo biuro kompiuteriui, bet ir visiems domeno tinkle esantiems kompiuteriams (kurie kai kuriais atvejais gali būti šimtai ar tūkstančiai kompiuterių).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found