Įprasta, kad laikas nuo laiko mums reikia pasiekti mūsų maršrutizatorių (Jazztel, Vodafone, Movistar, Ono ir kt.). Norėdami pakeisti „WiFi“ slaptažodį arba bet kokį kitą pakeitimą, kurį norime atlikti savo tinkle. Galbūt kaimynas vagia mūsų WiFi, o mes norime jį sugauti!
Taip pat dažnai A arba B negali pasiekti prakeikto maršrutizatoriaus. Kad pasiektume savo tikslą, turime žinoti 2 dalykus:
- Maršrutizatoriaus IP adresas arba šliuzas.
- Vartotojo vardas / prieigos slaptažodis (nepainioti su vartotojo vardu / slaptažodžiu norint prisijungti prie „WiFi“ tinklo).
Pastaba: prieiga prie maršrutizatoriaus gali būti atliekama abu iš kompiuterio kaip iš telefono ar planšetinio kompiuterio Android / iOS ir tt prijungtas prie to paties belaidžio tinklo. Jei turite „Android“ įrenginį, taip pat galite pažvelgti į šį specialų įrašą «Kaip pasiekti maršrutizatorių iš Android»Kur viską matysite daug aiškiau.
Koks maršrutizatoriaus IP adresas?
Praktiškai bet kurio maršrutizatoriaus IP adresas paprastai visada yra tas pats: arba jis yra 192.168.0.1 O gerai 192.168.1.1. Kol kas viskas teisinga, bet kaip bandome „prieiti prie maršrutizatoriaus“? Tai labai paprasta, tiesiog atidarykite naršyklę ir adreso juostoje įveskite vieną iš šių 2 IP.
192.168.0.1 ir 192.168.1.1 dažniausiai yra dažniausiai naudojami vartaiNenusiminkite, jei negalite atspėti maršrutizatoriaus IP adreso. Tokiu atveju paimkite „Android“ mobilųjį telefoną ir įdiekite programą „Router Setup Page“. Tai programėlė, rodanti 2 mygtukus: vienas iš jų mums nurodo maršrutizatoriaus IP adresą, o kitas – nukreipia mus tiesiai į prieigos puslapį, atverdamas naują puslapį mūsų terminalo interneto naršyklėje.
Atsisiųskite QR kodo maršrutizatoriaus sąrankos puslapį – nustatykite maršruto parinktuvą! Kūrėjas: NevrGivApp Kaina: NemokamaPaprasta, bet labai efektyvu!
Galimos maršrutizatoriaus prieigos problemos priežastys
Jei jūsų naršyklė neaptinka ar neišsprendžia jokio IP, tai reiškia, kad pasikeitė maršrutizatoriaus vartai (ką bet kuriuo atveju galite patikrinti įdiegę programą, kurią ką tik minėjome ankstesniame punkte). Tai šiek tiek keista, bet taip pat dažniausiai nutinka ...
Kita galimybė yra tai, kad nesate prisijungę prie „WiFi“ tinklo. Atminkite, kad norėdami pasiekti maršrutizatorių, pirmiausia turite būti prisijungę prie to paties tinklo. Galite prisijungti per WiFi arba per tinklo kabelį. Žinoma, be viduje neįmanoma pasiekti maršrutizatoriaus, kaip nurodyta.
Patekę į tinklą, jei norime įveskite „Jazztel“, „Vodafone“, „Ono“, „Movistar“ arba „Eltel“ maršrutizatorių, neatsižvelgiant į teikėją, prieigos procedūra visada bus tokia pati.
Prieiga iš tinklo parinkčių („Windows“)
Maršrutizatoriaus nustatymus taip pat galite pasiekti naudodami „Windows“ failų naršyklę. Spustelėkite šone greita prieiga pasirinkite «Grynasis»Ir dukart spustelėkite maršrutizatoriaus piktogramą. Naršyklė bus įkelta tiesiai, kad būtų galima patekti į maršrutizatorių.
Toliau pateiktame aiškinamajame vaizdo įraše matome, kaip žingsnis po žingsnio atlikti visą procesą. Nuo IP įkėlimo ranka iki greitos prieigos, jei dirbame su Windows kompiuteriu:
Programos naudojimas norint pasiekti („Android“ ir „iOS“)
Jei bandome pasiekti iš terminalo Android Galime panaudoti ir progai skirtą įrankį, pavyzdžiui, minėtąMaršrutizatoriaus sąrankos puslapis.Jei turite iPhone arba iPad, taip pat galime įdiegti panašią programą, kuri atitinka tą patį tikslą, pvz Maršrutizatoriaus administratoriaus sąranka.
Atsisiųskite QR kodo maršrutizatoriaus administratoriaus sąranką Kūrėjas: sandip paghadar Kaina: Nemokama +Įdiegę tereikia įeiti į skyrių «Maršrutizatoriaus informacija"Ir pažiūrėkite į IP nurodytą lauke".Vartų IP«.
Naudotojas ir slaptažodis, kad galėtumėte pasiekti maršrutizatorių
Dabar ateina sunkiausia dalis: įgaliojimai. Kai įkeliate IP 192.168.0.1 arba 192.168.1.1 į savo naršyklę Pirmas dalykas, kurį pamatysite, bus pranešimas, kuriame bus prašoma įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisiminkite šiuos kredencialus jie nėra tie patys, kuriuos naudojate prisijungdami prie „WiFi“ tinkloJei ne, tai maršrutizatoriaus prieigos kredencialai. Ir kokie tada tie įgaliojimai?
Paprastai vartotojo vardas ir slaptažodis, norint pasiekti maršrutizatorių, paprastai nurodomi ant lipduko arba lipduko paties maršrutizatoriaus gale. Jei kredencialai negalioja, galbūt kada nors pakeitėte prieigos slaptažodį. Tokiu atveju maršrutizatorių gale paprastai yra labai mažas atkūrimo mygtukas. Naudokite smeigtuką ir keletą sekundžių palaikykite atstatymo mygtuką, kol maršrutizatorius išsijungs ir automatiškai paleis iš naujo. Kai maršrutizatorius bus nustatytas iš naujo (skirkite minutę ar dvi, maršruto parinktuvui reikia šiek tiek laiko paleisti iš naujo), pabandykite prisijungti dar kartą naudodami tuos pačius kredencialus.
Norėdami iš naujo nustatyti maršrutizatorių, naudokite mažą kaištįJei jūsų maršruto parinktuvas neturi lipduko su numatytuoju vartotojo vardu ir slaptažodžiu, taip pat galite išbandyti standartinius kredencialus, kuriuos visi operatoriai nustato savo maršrutizatoriams.
Maršrutizatoriaus prieigos kredencialai Jazztel, Movistar, Vodafone, Euskaltel, ONO, GTD, CLARO, VTR, Eltel, Pepephone, Orange, Masmovil, Yoigo, Amena, Symio, Iusacell, Avantel, Virgin Mobile, Entel, Kolbi ir Tigo
Tai yra prieigos kredencialai "iš audinio"Iš kai kurių populiariausių telemarketingo atstovų:
Movistar : Vartotojas 1234 Slaptažodis 1234
„Vodafone“. : Vartotojas vodafone Slaptažodis vodafone
Euskaltel : Vartotojas "" (laukas paliekamas tuščias) Slaptažodis admin
ARBA NE : Vartotojas admin Slaptažodis admin arba 1234
Jazztel : Vartotojas admin Slaptažodis admin
GTD : Vartotojas admin Slaptažodisgtd_m4n.
TIKRAI : Vartotojas admin SlaptažodisTu64 $ TEL
VTR : Vartotojas admin Slaptažodis Slaptažodis
Eltel : Vartotojas admin Slaptažodisadmin //Vartotojasadmin Slaptažodis c1 @ r0
Pepefonas : Vartotojas admin Slaptažodisadmin //Vartotojas 1234 Slaptažodis 1234
Oranžinė : Vartotojas adminSlaptažodis admin
Masmovil : Vartotojas mobilusisSlaptažodis masmovil // Vartotojas VartotojasSlaptažodis Vartotojas
Yoigo : Vartotojas 1234 Slaptažodis1234
Amena : Vartotojas adminSlaptažodis admin
Symio : Vartotojas adminSlaptažodis admin
Iusacell : Vartotojas šaknis Slaptažodis admin
Avantelis : Vartotojo (tuščias) slaptažodis (tuščias)
Virgin mobilusis : Vartotojas admin Slaptažodis Pakeisk mane // Hub 3.0 nežinoma (yra etiketėje ant paties maršrutizatoriaus).
Entel: Vartotojas admin Slaptažodis admin
Kolbi : Vartotojas klientas Slaptažodis klientas
Tu : Tigo atveju įmonė turi skirtingus slaptažodžius (žr. lentelę), priklausomai nuo maršrutizatoriaus modelio.
Šaltinis: oficiali Tigo pagalbos svetainėVisi šie slaptažodžiai yra populiarūs ir galima atvirai pasikonsultuoti atitinkamuose techninės pagalbos forumuose vartotojams prieinamus interneto paslaugų teikėjų.
Pavyzdžiui, jei norite įvesti savo „Jazztel“ maršruto parinktuvą, bet slaptažodis, kurį ką tik sužinojote prieš akimirką, jums neveikė, gali būti, kad jūsų konkretus maršrutizatoriaus modelis turi kitą slaptažodįstandartinis įsteigė įmonė. Susisiekite su jais per jų forumą arba paskambinkite telefonu ir jie tikrai jums padės.
Ar vis dar negalite įeiti? Patikrinkite laidus ir pasitarkite su savo operatoriumi
Jei po visų šių patarimų vis tiek negalite pasiekti maršrutizatoriaus, gali būti, kad maršrutizatorius yra pažeistas arba prastai prijungtas. Patikrinkite laidus ir įsitikinkite, kad maršrutizatorius įjungtas. Tuo atveju, jei lieka toks patsusisiekite su savo interneto tiekėju, maršrutizatorius gali būti pažeistas ir jį reikia pakeisti nauju.
Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus ir (arba) jis padėjo jums išspręsti jūsų problemą, būčiau labai dėkingas, jei padėtumėte man jį paskleisti savo socialiniuose tinkluose. Taigi dabar žinai, drauge: ačiū, pasimatysime kitą kartą ir... Pasidalink!
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.