10 geriausių „Netflix“ alternatyvų – laimingasis „Android“.

„Netflix“ yra populiariausia vaizdo įrašų pagal pareikalavimą platforma pastaruoju metu. Neabejotina, kad jie atvėrė kelią naujam pramogų vartojimo modeliui: visos didžiosios bendrovės jau turi savo transliacijos paslaugą, o tos, kurios neturi, jau deda jėgas, kad kuo greičiau gautų dalį pyrago. .

Pagrindinis klausimas būtų ne toks, ar yra „Netflix“ alternatyvos -kad jų yra- bet kurios tikrai to vertos. Pramonėje, kurioje turinio perpildymas pradeda kelti problemų vartotojui, tenka vaikščioti su švinu, o su pirmu pasiūlymu, kuris nepatenka per akis, nebeverta šokti į baseiną. Kokios yra geriausios „Netflix“ alternatyvos 2019 m.?

10 „Netflix“ alternatyvų: kitos srautinio perdavimo ir užsakomųjų vaizdo įrašų platformos

Kai kurios populiarios vaizdo transliacijos platformos yra prieinamos tik tam tikrose šalyse, todėl jei norime samdyti bet kurią iš šių paslaugų, pvz., „Hulu“, turėtume naudoti VPN.

Asmeniškai manau, kad geriausia rinktis mūsų geografiniame regione transliuojančias platformas, nes ne tik pigiau, bet ir lengviau pareikšti ieškinį įvykus bet kokiam incidentui. Tai pasakę, imkimės darbo...

„Amazon Prime“ vaizdo įrašas

Puikus „Netflix“ konkurentas turi vardą ir pavardę: „Amazon Prime Video“. Tiek kokybės, tiek kiekio, tiek kainos atžvilgiu, „Prime Video“ yra puiki „Netflix“ alternatyva. Čia randame tokių pačių kurtų serialų kaip „Gerieji ženklai“, „Berniukai“, „Tom Clancy's Jack Ryan“, „Žmogus aukštojoje pilyje“, „Amerikos dievai“ ar būsimasis „Žiedų valdovo“ serialas.

Nors sąsaja nėra tokia intuityvi kaip „Netflix“ ir daugelis filmų jų nereklamuoja taip, kaip turėtų, tačiau joje yra daug kultinių filmų ir kokybiškų 80-ųjų, 90-ųjų ir 2000-ųjų pavadinimų. Jei žiūrėsite tik į kainą -36 eurai per metus , Ispanijoje – verta pereiti nuo „Netflix“ prie „Prime“. Žinoma, jame nėra tiek daug filmų ir serialų 4K kaip „Netflix“.

Prenumeratos kaina: 36 eurai per metus (Ispanija) | Registruoti įrenginiai: neribotas | Vienalaikės reprodukcijos: 3 | Eikite į „Amazon Prime Video“.

HBO

Kita puiki „Netflix“ alternatyva yra JAV kanalo HBO vaizdo įrašų pagal pareikalavimą (VOD) platforma. Čia kokybė vyrauja prieš kiekybę: serialų ir filmų mažiau nei „Prime Video“ ar „Netflix“, bet apskritai jie daug geresni.

Jo kataloge randame naujausių populiarių filmų, superherojų filmų, komedijų, didelio pripažinimo sulaukusių serialų, tokių kaip „Tarnaitės pasaka“, „Černobylis“, „Sostų žaidimas“, „Didieji maži melai“, „Silicio slėnis“, „Veep“ ar „ Los Sopranos “ir nemaža sauja daugiau nei įdomių dokumentinių filmų. Žinoma, anime visiškai nėra.

Prenumeratos kaina: 7,99 € / mėn (Ispanija) | Registruoti įrenginiai: 5 | Vienalaikės reprodukcijos: 2 | Eikite į HBO Ispaniją

Crunchyroll

Jei norime turėti pakankamai japoniškų animacinių serialų ir filmų, o „Netflix“ ar „Prime Video“ pasiūlymas mūsų netenkina, nieko geriau nei pažvelgti į „Crunchyroll“. Ši srautinio perdavimo platforma, kurios specializacija yra anime, transliuoja epizodus, kurie Japonijoje transliuojami vos po valandos, ir turi tokius ikoniškus pavadinimus kaip One Piece, Hunter X Hunter, Naruto Shippuden, Boruto, Attack on Titan, One Punch Man arba naujasis Dr. STONE. .

Mėnesio abonementas kainuoja 4,99 euro per mėnesį, bet geriausia yra tai taip pat yra nemokamas planas su kuria galime matyti platformos turinį – šiek tiek labiau apribotą, taip – ​​jei norime pakeliui praryti keistą skelbimą. Puikiai tinka išbandyti ir nuspręsti, ar norime žengti šuolį.

Prenumeratos kaina: Nemokamai arba 4,99 € / mėn. | Registruoti įrenginiai: neribotas | Reprodukcijos vienu metu: 2 | Eikite į Crunchyroll

Disney +

Dar viena patraukli „Netflix“ alternatyva. „Disney Plus“ rasime daugybę puikios kokybės turinio su tikro galvos svaigimo katalogu: visus „Marvel“, „Pixar“, „Žvaigždžių karų“, „National Geographic“ ir „Disney“ animacijos klasikos filmus. Visa tai kartu su naujais serialais (Mandalorų kalba) ir filmais, sukurtais išskirtinai platformai. Nieko nėra.

Kadangi tai gana nauja paslauga (Ispanijoje išleista praėjusį kovą), jos kaina yra gana prieinama: 6,99 € / mėn. arba metinė prenumerata 69,99 € per metus. Žinoma taip pat turi nemokamą 7 dienų bandomąjį laikotarpį kuriais galime paragauti jų medaus ir sužinoti, ar esame suinteresuoti ir toliau prenumeruoti platformą.

Prenumeratos kaina: 6,99 € / mėn. | Registruoti įrenginiai: neribota, nors leidžiama atsisiųsti turinį, skirtą žiūrėti neprisijungus, daugiausia 10 įrenginių | Vienalaikės reprodukcijos: 4 | Eikite į „Disney +“.

Hulu

„Hulu“ yra viena iš svarbiausių srautinio perdavimo platformų Jungtinėse Valstijose. Kol kas jį galima pasiekti tik naudojant VPN arba gyvenant šalyje, todėl plačiajai visuomenei tai nėra viena perspektyviausių galimybių.

Šiaip ar taip, jis turi tiesiog įspūdingą serialų ir filmų katalogą, kartu su daugybe realybe, pokalbių laidos ir konkursai. Iš viso, siūlo turinį iš daugiau nei 200 televizijos kanalų ir studijų. Taip pat siūlomi paketai, skirti pridėti papildomų kabelinių kanalų ir tiesioginės televizijos.

Prenumeratos kaina: 5,99 USD per mėnesį (pagrindinis planas) | Registruoti įrenginiai: neribotas | Vienalaikės reprodukcijos: 2 | Eik į hulu

Movistar + Lite

„Movistar +“ yra puiki Ispanijos srautinio turinio paslauga, kuri daugiausiai lažinasi už savo turinio kūrimą. Iki šiol turėjai būti „Movistar“ klientu, kad galėtumėte pasiekti, tačiau neseniai bendrovė pristatė „Movistar + Lite“, kuri nereikalauja, kad būtų sudarytos jokios linijos, todėl tampa paslauga, panašia į teikiamą kitose platformose, tokiose kaip „Netflix“ ar HBO.

Šiuo metu platforma siūlo originalų turinį iš kanalų # 0 ir #Vamos, "Movistar Series", "Movistar SeriesManía" ir sporto renginių. Tokios programos kaip „La Resistencia“ ar „Late Motiv“ ir tokie serialai kaip „Sostų žaidimas“, „Oranžinė yra nauja juoda“, „Kortų namelis“, „Tikras kraujas“ arba „Pamišę vyrai“. Kaip rodo pavadinimas, tai „lengva“ klasikinio „Movistar +“ versija: mažiau turinio, bet pigesnė ir prieinama visiems.

Prenumeratos kaina: 8 eurai / mėn | Registruoti įrenginiai: neribotas | Vienalaikės reprodukcijos: 2 | Eikite į „Movistar + Lite“.

Nuolatinės srovės visata

„Warner Bros“ ir „DC Entertainment“ skaitmeninė platforma siūlo transliacijas serialus ir filmus bei komiksus skaitmeniniu formatu. Jei esame Betmeno, Flash, Supermeno gerbėjai ar tikri gerbėjų favoritai, tai vienintelė srautinio perdavimo platforma, skirta išskirtinai superherojų turiniui, todėl verta pasidomėti.

Be klasikinio įmonės katalogo, ji taip pat pristato originalias serijas, tokias kaip „Titanai“, „Doom Patrol“ ar, deja, atšauktas „The Swamp Thing“. Deja, paslauga Ispanijoje dar nepasiekiama (reikia VPN ryšio).

Prenumeratos kaina: 7,99 USD per mėnesį | Registruoti įrenginiai: neribotas | Vienalaikės reprodukcijos: 2 | Eikite į DC visatą

Rakuten televizija

Šią ispanišką platformą, anksčiau vadintą Wuaki.tv, įsigijo Japonijos kompanija Rakuten, taip pakeisdama jos pavadinimą į Rakuten TV. Mes susiduriame su vienu iš pasiūlymų, turinčių daugiausiai patirties šiame sektoriuje, nes esame vieni pirmųjų, siūlančių srautinį turinį pagal poreikį.

Platforma siūlo platų serialų ir filmų katalogą (daugiausia skirta jaunai auditorijai), nors jos didelis trūkumas, palyginti su „Netflix“, „Movistar +“ ar „Prime Video“, yra tai, kad joje nėra savo sukurto turinio, o tai reiškia, kad negali išsiskirti išskirtine medžiaga. Antra, vienas iš didžiausių privalumų yra vaizdo įrašų parduotuvės skyrius -mokama atskirai-, kur galime išsinuomoti filmus ir žiūrėti juos namuose netrukus po to, kai jie pasirodys kino teatruose. Todėl jis turi keletą naujausių pavadinimų, o tai taip pat nėra blogai.

Prenumeratos kaina: 7,99 / mėn (Rakuten Wuaki) | Registruoti įrenginiai: neribotas | Vienalaikės reprodukcijos: 2 | Eikite į Rakuten TV

Dangus

Kitas pastaraisiais mėnesiais dažniausiai skambantis srautinio perdavimo pasiūlymas yra „Sky“ platforma. Ši paslauga siūlo serialus ir filmus, taip pat 16 tiesioginių televizijos kanalų, tokių kaip FOX, MTV, Canal Historia, Nickelodeon ar SyFy ir kt.

Asmeniškai, keletą dienų išbandęs, manau, kad tai viena iš skurdžiausių alternatyvų turinio prasme, nes iš esmės apsiriboja vaizdo įrašų siūlymu pagal pareikalavimą, kas transliuojama per TV kanalus kartu su keistu filmu. Kita vertus, jei mums patinka šių kanalų transliuojamos laidos ir serialai, tai gali būti labai perspektyvus pasirinkimas, nes jo kaina yra viena mažiausių ir leidžia vienu metu atgaminti iki 3 kartų.

Prenumeratos kaina: 6,99 € / mėn. | Registruoti įrenginiai: neribotas | Vienalaikės reprodukcijos: 3 | Eikite į „Sky Spain“.

Snag Filmai

Jei ieškotume a nemokama alternatyva „Netflix“.Taip pat galime pažvelgti į „Snag Films“ svetainę. Čia rasime platų alternatyvaus kirpimo filmų pasirinkimą, kai kurie iš jų HD formatu ir visi be registracijos.

Jei esame nepriklausomo kino mėgėjai ir mums per daug nerūpi premjeros ir spragėsių kinas, tai yra vieta, kurios negalime praleisti.

Prenumeratos kaina: Nemokama | Eikite į „Snag Films“.

Garbingas paminėjimas: Popcornflix

Sąrašą baigiame kita nemokama „Netflix“ alternatyva. Tokiu atveju mums reikės VPN, kad galėtume peržiūrėti turinį, tačiau tiesa yra tokia nemokama ir legali srautinio perdavimo platforma Tai vienas iš išsamiausių, kokį galime rasti šiandien.

Jų transliuojami filmai ir serialai yra vidutiniškai seni, nors apskritai gana geri („Amerikos grožis“, „Žvaigždžių kelias“) ir netgi siūlo išskirtinį jų pačių sukurtą turinį.

Prenumeratos kaina: Nemokamai | Eikite į Popcornflix

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found