12 geriausių programų, skirtų nemokamai skaityti knygas „Android“.

Išvaizda elektronines knygas tai buvo tikra palaima skaitymo gerbėjams. Ne tik todėl, kad savo bibliotekoje sutaupome daug vietos lentynose, bet ir. Bet todėl, kad dabar turime praktiškai begalinį pavadinimų katalogą!

Šiandienos įraše apžvelgsime 12 geriausių programų, skirtų nemokamai skaityti knygas mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar bet kuriame kitame „Android“ įrenginyje. pas kurį gyveni?

12 geriausių nemokamų programų, skirtų knygoms skaityti iš „Android“ planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono

Nereikia nė sakyti, kad iš planšetinio kompiuterio patirtis visada bus kur kas labiau patenkinama, tačiau jei turėsime išmanųjį telefoną su geru ekranu, tai irgi nepablogės. Tai yra keletas išskirtiniausių šiuo metu elektroninių knygų skaitymo programų.

Būkite atsargūs, nes kai kurios platformos, pvz., ta, kurią matysime toliau, taip pat siūlo knygas ispanų kalba, kurias galime atsisiųsti nemokamai.

Užkurti

„Kindle“ yra skaitymo sinonimas. „Amazon“ įrenginys yra daugelio mėgstamiausias dėl puikaus elektroninio rašalo ekrano. Daugelis žmonių nežino, kad taip pat yra to paties pavadinimo programa, skirta planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams su Android arba iOS.

Iš „Kindle“ programos galime atsisiųskite daug knygų ispanų kalba nemokėdami euro. Jūsų parduotuvėje taip pat rasime nemokamų e-knygų anglų kalba, o taip pat naujausias naujienas kur kas mažesnėmis kainomis nei įprastos knygynuose.

Atsisiųskite „Kindle“ QR kodo kūrėją: Amazon Mobile LLC Kaina: Nemokama

„Wattpad“.

Wattpad apibūdinamas kaip socialinio naratyvo platforma, kurioje galime rasti daugiau nei 10 milijonų istorijų ir knygų, kurias galite skaityti visiškai nemokamai. Jame yra platus trilerių, romantikos, mokslinės fantastikos, nuotykių, kiberpanko, fantastikos ir daugelio kitų žanrų katalogas.

Be to, jei mums patinka rašyti, galime įkelti savo istorijas ir jas paskelbti. Kai kurie naujausi „Netflix“ hitai atkeliavo iš čia, pavyzdžiui Bučinių kabina, arba New York Times bestseleris, despues de.

Įspūdingas naujas ir naujas skaitymo šaltinis, turintis daugiau nei 100 milijonų vartotojų ir 4,6 žvaigždutės įvertinimas.

Atsisiųskite QR kodą „Wattpad – kur gyvena istorijos“. Kūrėjas: Wattpad.com Kaina: Nemokama

FB skaitytojas

„FB Reader“ yra vienas iš geriausiai bendruomenės įvertintų „Android“ skaitytuvų, atvirojo kodo, su žymėjimo, pabraukimo ir pastabų funkcijomis. Jis palaiko daugybę formatų, tokių kaip:

 • EPUB (įskaitant naujas EPUB3 funkcijas)
 • AZW3 („Kindle“).
 • MOBIPEKETAS.
 • FB2 (ZIP).
 • PDF
 • DJVU
 • RTF
 • DOC („Microsoft Word“).
 • HTML
 • Lėktuvo tekstas.

Programėlė leidžia sinchronizuoti savo biblioteką su internetine FB Reader biblioteka per Google diską. Kalbant apie skaitymo nustatymus, galime naudoti išorinius šaltinius, pasirinktinius fonus, reguliuojamas ryškumas ir naktinis režimas, be daugelio kitų funkcijų. Tai visai neblogai.

Atsisiųskite QR kodą FBReader Kūrėjas: FBReader.ORG Ribota kaina: Nemokama

Pasaulio skaitytojas – nemokamos knygos

Šioje „Android“ programoje yra daug nemokamų knygų, kurias galime skaityti tiesiai iš programos. Jame yra įvairių kategorijų nuo mokslo, fantazijos, įtampos, religijos, sporto ir daugelio kitų temų. Yra ir vaikiškų knygelių patiems mažiausiems.

Nors daugelis pavadinimų yra anglų kalba, jame taip pat yra gana didelė erdvė, skirta knygoms ispanų kalba. Jame yra senų romanų, bet įtraukiami ir neseniai išleisti pavadinimai. Puiki programa, skirta skaityti nemokamas el. knygas.

Atsisiųsti QR kodą Worldreader – nemokamos knygos Kūrėjas: WORLDREADER Kaina: Nemokama

Girdimas

Negalime kalbėti apie geriausias knygų skaitymo programas, nepaminėdami „Audible“. Tai į „Netflix“ panaši platforma, kurioje mokame fiksuotą mėnesinį įmoką ir galime skaityti – tiksliau, klausyti – begalinį garsių kūrinių garsinių knygų pasirinkimą. Iš tiesų, „Audible“ turi didžiausią kalbančių knygų kolekciją pasaulyje.

Nauji leidimai, perkamiausios knygos ir daugybė žanrų (paslapčių, romantikos, mokslinės fantastikos), viskas garso formatu. Puikiai tinka, jei neturime labai didelio ekrano arba vaikštome ir nenorime pakliūti į pirmą pasitaikiusią kliūtį. Be jokios abejonės, viena populiariausių platformų pastaruoju metu. Pirmas mėnuo nemokamas.

Atsisiųskite QR kodo „Audible“ garso knygas iš „Amazon“ Kūrėjas: „Audible, Inc. Kaina: nemokama“.

Overdrive

Puiki programa, su kuria galime perskaityti tūkstančius knygų visiškai nemokamai. Overdrive leidžia pasiskolinti knygas iš artimiausios mūsų bibliotekos ir skaitykite skaitmenines knygas bei garsines knygas iš savo mobiliojo telefono neišeidami iš namų. Daugiau nei 30 000 bibliotekų visame pasaulyje sudaro Overdrive literatūrinį konglomeratą, turintį daugiau nei nepaprastos sėkmės.

Galime sudaryti pageidavimų sąrašus ir sinchronizuoti bibliotekas bei žymes tarp įvairių įrenginių. Žinoma, kad galėtume veikti, mums reikia galiojančios bibliotekos, mokyklos ar įstaigos, kuri dalyvauja projekte, paskyros. Taigi dabar žinote, paprašykite leidimo savo savivaldybės bibliotekoje ir išbandykite.

Atsisiųskite QR kodą OverDrive Kūrėjas: OverDrive, Inc. Kaina: Nemokamas

Aldiko

Aldiko yra vienas seniausių elektroninių knygų skaitytojų planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams. Lengva naudoti ir palaiko knygas EPUB, PDF, Adobe DRM apsaugotose el. knygose ir iš bibliotekų paskolintų knygų.

Kaip ir kitose gildijos programose, ji turi svarbią skaitmeninių knygų kolekciją ispanų, anglų, prancūzų, italų ir vokiečių kalbomis su bestseleriais, naujienomis ir viešosiomis knygomis.

Atsisiųsti QR kodą Aldiko knygų skaitytuvas Kūrėjas: De Marque Kaina: Nemokama

„Google Play“ knygos

„Google Play“ knygos paprastai yra standartiškai įdiegtos daugelyje „Android“ įrenginių. Tačiau jei jo neturime, gali būti įdomu į tai gerai pasižiūrėti. Mes prieš labai universali knygų skaitymo programėlė:

 • Leidžia reguliuoti šrifto dydį ir spalvą.
 • Apima žodyną, jei nesuprantame nė vieno žodžio.
 • Yra knygų, kurias galima atsisiųsti nemokamai.
 • Jame yra automatinis vertėjas ir garso knygų grotuvas.

Be to, ji taip pat turi parduotuvę, kurioje galime rasti paskutines naujienas elektroninėse knygose ir garsinėse knygose už sumažintą kainą.

Atsisiųsti QR kodą Google Play Books Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Oodles elektroninių knygų skaitytuvas

Ši „Oodles“ sukurta programa yra a privalo turėti ieškantiems nemokamų knygų. Jame yra daugiau nei 50 000 el. knygų ir 15 000 garsinių knygų. Nors jis labai vertinamas, jis turi nedidelį minusą, o tai yra tai, kad jis nėra knygų skaitytojas visiems.

Kodėl? Nes visos knygos tobula anglu kalba. Jei mums tai nėra kliūtis arba norime praktikuoti Šekspyro kalbą, čia rasite puikią tokių autorių kaip Jane Austen, Dostojevskio, Charleso Dickenso, Oscaro Wilde'o ir Marko Tveno klasikos kolekciją.

Atsisiųskite QR kodo 50000 nemokamas el. knygas ir garsines knygas Kūrėjas: Oodles Kaina: Nemokamas

AIReader

Tai vienas geriausių nemokamų elektroninių knygų skaitytuvų, ypač jei turime įrenginį su sena Android versija. Nors daugelis dabartinių skaitytuvų veikia tik su Android 4.0 ir naujesne versija, AIReader leidžia skaityti el. knygas net įrenginiuose, kuriuose veikia 1.6 versijos „Android“..

Palaiko ZIP ir CG failus, taip pat daugybę formatų: fb2, fb3, fbz, txt, epub (be DRM), html, doc, docx, odt, rtf, mobi (be DRM), prc (PalmDoc) ir tcr . Jame yra automatinis slinkimas, puslapio keitimo animacijos ir įvairūs nustatymai, kad skaitymas būtų patogesnis.

Atsisiųskite QR kodą „AlReader“ - bet koks vadovėlių skaitytuvas Kūrėjas: Alan.Neverland Kaina: Nemokama

Ebookx

„Ebookx“ yra epub knygų skaitytuvas, tačiau joje yra skyrius „Knygų katalogas“, kur galime susieti programą su nemokamomis el. knygų bibliotekomis ir atsisiųskite knygas iš tokių svetainių kaip „Amazon“, „Project Gutenberg“, „OpenBookPublishers“ arba „Standard Ebooks“.

Atsisiųsti QR kodą eBoox: epub knygų skaitytuvas Kūrėjas: READING APPS Kaina: Nemokamas

Kobo

Programa, labai panaši į „Kindle“ ir „Google Play Books“. Iš esmės tai knygų parduotuvė su įmontuotu skaitytuvu. Žinoma, knygos yra mokamos, nors yra ir nemokamų romanų.

Tarp jo savybių išsiskiria galimybė sinchronizuoti skaitymą tarp kelių įrenginių. Pavyzdžiui, galime skaityti iš mobiliojo metro metro, o grįžę namo toliau skaityti planšetiniame kompiuteryje ten, kur jį palikome. Tai taip pat leidžia atsisiųsti, kad galėtumėte skaityti neprisijungę, naktinį režimą ir gana sklandų pasiūlymų variklį.

Atsisiųskite QR kodo „Kobo Books“ – el. knygos ir garsinės knygos Kūrėjas: „Kobo Books“ Kaina: Nemokamas

Ką manote apie šį sąrašą? Ar pridėtumėte ar pašalintumėte kokią nors programą iš šio TOP? Jei norite gauti bet kokią nuomonę ar pasiūlymą, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found