Kaip prijungti „Android“ telefoną prie televizoriaus: 7 veikiantys būdai

„Android“ telefonai ir planšetiniai kompiuteriai paprastai nėra per dideli. Net jei turime didelį įrenginį, vargu ar jo ekranas viršys 6 colių telefonuose ir 11/12 colių planšetiniuose kompiuteriuose.

Yra dalykų, kurie tikrai atrodo daug geriau 30 ar 40 colių ekranuose, pavyzdžiui, geras televizorius. Šiandien apžvelgiame dažniausiai naudojamus metodus perduoti mūsų išmaniojo telefono turinį į televizoriaus ekraną. Ar patinka?

Priežastys, kodėl nori tai padaryti, gali būti kelios:

  • Žaidimai: daugelis pavadinimų įgauna visiškai kitokią reikšmę, jei juos leidžiame per televizorių. Tai ne tas pats, kas žaisti vienam su mobiliuoju kampe, nei dalytis juo su draugais per televizorių savo svetainėje. Jei prie lygties pridėsime ir žaidimų pultelį, savo Android mobilųjį galime paversti pilnai veikiančia konsole.
  • Nuotraukos, muzika ir video: Kita svarbi transliavimo iš telefono į televizorių priežastis yra galimybė dalytis visomis nuotraukomis ir kitu daugialypės terpės turiniu, kurį išsaugojome dideliame ekrane. Nėra spalvos!

7 geriausi darbo metodai, kaip prijungti „Android“ telefoną (arba planšetinį kompiuterį) prie televizoriaus

Be to, pažiūrėkime, kokios yra geriausios alternatyvos prijungti „Android“ išmanųjį telefoną prie namų televizoriaus. Spoileris: daugeliu atvejų mums reikės, kad televizoriuje būtų HDMI įvestis. Nors, taip, jei turime išmanųjį televizorių, viskas tampa daug paprasčiau. Eikime dalimis…

1 # Google Chromecast

Tai greičiausias būdas peržiūrėti mobiliojo ryšio turinį per televizorių be didelių komplikacijų. „Chromecast“ yra nedidelis įrenginys su HDMI jungtimi, kurią galime prijungti prie televizoriaus, o jo kaina paprastai siekia apie 30 eurų. Tereikia jį susieti su „Android“ įrenginiu ir mes jį sukonfigūruosime.

Norėdami transliuoti dideliame ekrane, tereikia paspausti mygtuką „Siųsti“, kuris pasirodo terminalo greitųjų nustatymų išskleidžiamajame meniu. Kai kuriose programose šis mygtukas taip pat paprastai yra atitinkamuose meniu, pačioje programoje („YouTube“, naršyklėje ir kt.).

Jei čia spustelėsime „Siųsti“, televizoriaus ekrane padarysime veidrodį to, kas matoma mobiliajame telefone

Be to, mes taip pat galime naudoti „Google Home“ programą, norėdami perduoti ekrano turinį į „Chromecast“. Tiesa ta, kad galimybės šiuo atžvilgiu yra gana plačios.

Tolesnėje pamokoje galime pamatyti išsamiai Kaip nustatyti „Google Chromecast“ „Android“.. Kaip smulkmeną taip pat turime paminėti, kad „Chromecast“ įrenginys veikia tik tada, kai po ranka turime „Wi-Fi“ ryšį, nors, laimei, tą apribojimą galime apeiti „apgaudinėdami“ įrenginį, kaip paaiškinome ŠIAME KITAME ĮRAŠE.

Google Store | Pirkite „Chromecast“.

2 # „Fire TV Stick“.

„Amazon“ geriausiai parduodamas įrenginys, kaip alternatyva klasikiniam „Android TV Box“ ir „Chromecast“, taip pat leidžia perduoti iš mobiliojo telefono į televizorių. Tam tereikia sinchronizuoti „Fire“ su mobiliuoju telefonu ir nusiųsti ekraną į „Stick“.

Tai brangesnis įrenginys nei „Chromecast“ (apie 60 eurų), tačiau siūlo daug daugiau funkcijų nei šis, su žaidimais, programėlėmis ir kt.

Šiame trumpame 30 sekundžių vaizdo įraše matome, kaip veikia prisijungimo procesas:

Amazon | Pirkite „Fire TV Stick“.

3 # belaidis raktas su „Miracast“.

Jei norime lankyti kitus kursus, taip pat galime gauti „raktas“. Yra apie įrenginio tipas, labai panašus į „Chromecast“.: mažas įrenginys su HDMI išvestimi, kurį prijungiame prie televizoriaus, kad veiktų kaip tarpininkas tarp televizoriaus ir mūsų Android.

Norėdami prisijungti prie rakto su „Miracast“ iš įrenginio su „Android 6.0“ ar naujesne versija, tereikia eiti į „Nustatymai -> Prijungti įrenginiai -> Siųsti ekraną“ Ir pasirinkite mūsų raktą. Geras šių įrenginių dalykas yra tas, kad jie paprastai yra pigesni nei „Chromecast“ ar „Fire TV Stick“.

Amazon | Žr. raktų su „Miracast“ sąrašą

4 # Naudokite USB į HDMI keitiklį

Kita įmanoma alternatyva, nors ir ne tokia patogi (nes netransliuotume belaidžiu ryšiu), yra naudoti USB į HDMI adapterį. Šio tipo keitikliai leidžia paimti duomenis iš mūsų telefono USB arba USB C išvesties ir konvertuoti juos į vaizdo ir garso signalą, kurį galime prijungti prie televizoriaus per HDMI.

Yra 2 jungčių tipai:

  • MHL (Mobile High-Definition Link): suteikia HD išvestį ir 8 kanalų erdvinį garsą. Yra ir mikro USB, ir USB tipo C adapteriai.
  • Slimport: Jis naudoja mažai energijos, o tai reiškia, kad galime prijungti mobilųjį telefoną prie televizoriaus neeikvodami daug baterijos. Kai kuriuose slimport kabeliuose taip pat yra mikro USB prievadas, skirtas prijungti įkroviklio laidą.

Suderinamumas yra įvairus, todėl prieš perkant USB į HDMI kabelį ar adapterį geriausia įsitikinti, ar jis suderinamas su mūsų prekės ženklo ir modelio terminalu (paprasčiausia, atlikti paiešką Google).

Amazon | Žr. USB į HDMI keitikliai

5 # Prijunkite telefoną ar planšetinį kompiuterį kaip USB laikmeną

Ši parinktis yra šiek tiek blogesnė, nes ją sudaro „Android“ terminalo prijungimas kabeliu taip, lyg tai būtų naudojama USB atmintis. Tokiu būdu, nors ir negalėsime perduoti ekrano, visas nuotraukas, vaizdo įrašus ir vaizdus galėsime atidaryti ir atkurti taip, lyg tai būtų įprastas pendriukas.

Žinoma, būtina, kad mūsų televizorius turėtų USB įvestį (tai, kita vertus, senuose televizoriuose nėra taip įprasta).

Amazon | Žr. USB kabeliai

6 # Siųskite turinį belaidžiu ryšiu per DLNA

Be televizorių, yra daug kitų įrenginių, pvz., pultų ir „Blu-ray“ grotuvų, suderinamų su „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) protokolu. Tai reiškia, kad jei turime atitinkamą programėlę įdiegę savo Android, galime perduoti turinį tiesiai į televizorių.

Tam mums reikės tokios programos kaip AllConnect, BlubbleUPnP arba Plex.

Atsisiųsti QR kodą AllConnect – Play & Stream Kūrėjas: Tuxera Inc. Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo „BubbleUPnP“, skirtą DLNA / „Chromecast“ / „Smart TV“, Kūrėjas: „Bubblesoft“ Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodo „Plex“: nemokami filmai, laidos, tiesioginė TV ir kt. Kūrėjas: Plex, Inc. Kaina: Nemokamas

7 # Ar turite išmanųjį televizorių arba „Android TV Box“?

Jei turime išmanųjį televizorių ar TV Box su Android, viskas labai supaprastėja, nes tiek vienu, tiek kitu atveju ryšį su telefonu galime užmegzti belaidžiu būdu.

  • Daugelyje išmaniųjų televizorių modelių (tokių kaip „Sony“ ir daugelis kitų) paprastai yra įmontuota „Chromecast“ funkcija, o tai reiškia, kad ekraną galime siųsti tiesiai į televizorių. iš „Google Home“ programos. Vienintelis reikalavimas – abu įrenginiai būtų prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.
  • Taip pat galime atspindėti mobiliojo telefono ekraną televizoriuje naudodami nuotolinio fiksavimo programą, pvz., Komandos žiūrovas.
  • Kaip ir naudojant „Chromecast“, jei mūsų televizorius siūlo Miracast palaikymasGalime siųsti ir mobiliojo telefono ekraną nieko neįdiegę telefone.
  • Galiausiai, mes taip pat galime pasinaudoti išmaniojo televizoriaus ar TV dėžutės su Android ir transliacija per DLNA naudojant tokią programą kaip Plex arba BubbleUPnP. Kai kurias iš geriausių programų, skirtų turiniui siųsti per DLNA, galite pamatyti adresu ŠIS ĮRAŠAS.

Ar žinote kokių nors kitų naudingų būdų, kaip „Android“ ekraną perkelti į televizorių? Jei taip, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found