Kaip sukurti netikrus „WhatsApp“ pokalbius naudojant „WhatsApp Fake Chat - The Happy Android“.

Nuo tada, kai į mūsų gyvenimą įsiveržė žalias milžinas, internetas pilnas neva super juokingi WhatsApp pokalbiai (Ech!). Tikrai ne kartą apie tai pagalvojote "Nagi! Tai labiau suklastota nei mano pusbrolio išmetimo vamzdis! Žinoma. Ar norite sužinoti, kaip jie tai daro? Šiandien „The Happy Android“...Kaip sukurti netikrus WhatsApp pokalbius!

„WhatsApp Fake Chat“: „WhatsApp“ pokalbių simuliatorius

WhatsApp Fake Chat yra tinklalapis, kuriame galite kurti netikrus WhatsApp pokalbius ir pritaikykite juos taip, kad jie būtų kuo tikroviškesni. Būkite atsargūs, tai nėra trečiosios šalies programa, kuri veikia „WhatsApp“ ar panašioje programoje, ji tiesiog sukuria pokalbius, kuriuos galite eksportuoti arba atsisiųsti taip, lyg tai būtų ekrano kopija.

Tai ideali žiniatinklio programa, skirta juokauti ar apgauti draugus įkvėptu pokalbiu (žinoma, visiškai klaidinga).

Veikia

WFC pokalbių generatorius yra labai intuityvus ir susideda iš 4 tinkinimo blokų:

  • Telefono nustatymai: Čia įtrauksime profilio nuotrauką, vardą, pavardę, operatorių ir kt.

  • Akumuliatoriaus parinktys: akumuliatoriaus lygio nustatymai, rodantys netikrą pokalbį
  • Jungtys: WiFi ryšys, 3G ir kt.
  • Žinutės: Iš čia rašysime pokalbį, kuris bus rodomas ekrane.

Įvedę visus duomenis, tereikia spustelėti mygtuką "Parsisiųsti paveikslėlį„Norėdami atsisiųsti ką tik sukurto pokalbio ekrano kopiją.

Tiesa ta, kad ši žiniatinklio programa yra labai gerai atlikta ir rūpinasi kiekviena smulkmena, kad pokalbis būtų kuo ištikimesnis autentiškam WhatsApp pokalbiui. Nėra skelbimų ar iššokančiųjų langų, o tai taip pat sveikintina.

Be šios paslaugos, WhatsApp Fake Chat kūrėjai turi ir kitų labai panašių į šią interneto svetainių, pvz. Suklastokite mano tekstinę žinutę (kuria netikras SMS žinutes), Suklastokite mano skambučio ID (netikri skambučiai) ir Suklastokite mano el (netikri el. laiškai).

Internetas iš „WhatsApp“ netikras pokalbis Jis taip pat turi kitą skyrių, kuriame jis bando jus išmokyti kaip suklastoti pokalbius tariamai tikru būdu. Mano patarimas: pamirškite apie pastarąjį ir tiesiog gerai praleiskite laiką kurdami linksmus pokalbius tarp įžymybių, draugų ar šeimos narių. Tai daug smagiau.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found