Kaip sukonfigūruoti IPTV sąrašus VLC, kad būtų galima žiūrėti tiesioginę televiziją

Nors daugelis „Android“ ir kompiuterių vartotojų yra susipažinę su atvirojo kodo grotuvu VLC Kaip puiki programa, galinti atidaryti praktiškai bet kokį vaizdo formatą, tiesa ta, kad jos galios yra daug platesnės. Neseniai paminėjome VLC kaip vienas geriausių IPTV sąrašo grotuvų žiūrėti tiesioginę televiziją internete, o šiandien mes šiek tiek gilinsimės į temą paaiškindami, kaip sukonfigūruoti šiuos sąrašus savo kompiuteryje arba mobiliajame telefone.

Prisiminti, kad taip pat galime naudoti KODI programėlę tuo pačiu tikslu, taigi, jei turite kokių nors problemų dėl atkūrimo iš VLC, nedvejodami pažiūrėkite į ŠĮ KITĄ PAMOKA.

Pirmas žingsnis: atsisiųskite IPTV sąrašą su televizijos kanalais

Prieš įdėdami šiaudelį į grotuvą, turėsime atsisiųsti IPTV sąrašą, kurį naudosime televizijos kanalams įkelti į VLC. Geras šaltinis, kuris taip pat yra visiškai legalus, yra TDTChannels.

Galime pasiekti Marc Vila sukurto projekto Github puslapį ir pamatyti visą turimą turinį arba atsisiųsti tiesiogiai visas Ispanijos DTT kanalų sąrašas atidaryta iš šios kitos NUORODOS. Tai M3U8 formato failas.

Svarbu paminėti, kad šis sąrašas nuolat atnaujinamas, kadangi skirtingų interneto tinklų transliacijos karts nuo karto keičia savo IP adresus, todėl jei kada nors nustosime žiūrėti kanalą, failą teks atsisiųsti iš naujo Naujausias M3U8 iš TDTCchannels.

Žinoma, jei turime kitą IPTV sąrašą M3U8 formatu, mes taip pat galime įtraukti jį į VLC naudodami tą patį metodą.

Kaip paleisti IPTV sąrašą VLC („Windows“)

Kai turėsime IPTV failą, turime jį tik pridėti prie VLC. Jei grotuvą naudojame iš „Windows“ kompiuterio, tai taip paprasta, kaip nustatyti VLC kaip numatytąjį grotuvą ir dukart spustelėkite M3U8 failą (Taip pat galime spustelėti dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkti „Atidarykite naudodami -> VLC Media Player", Arba iš paties grotuvo spustelėdami meniu mygtuką"Vidutinė -> Atidaryti failą “).

Taip automatiškai bus įkeltas visas kanalų sąrašas ir pamatysime, kaip ekrane bus rodomas pirmasis sąraše esantis TV kanalas. Norėdami pasiekti likusius kanalus tiesiog eikite į VLC įrankių juostą ir spustelėkite "Žiūrėti -> Grojaraštis“. Iš čia galime perjungti daugiau nei 300 kanalų, pasiekiamų Ispanijos DTT.

Kaip įkelti IPTV sąrašus iš VLC („Android“)

Tuo atveju, kai naudojame VLC versiją, skirtą „Android“, viskas yra taip pat paprasta ar net daugiau. Atsisiuntę M3U8 failą, atidarome VLC programą ir šoniniame meniu spustelėkite "Aplankai“. Mes randame ką tik atsisiųstą IPTV sąrašą (paprastai randame aplanke "parsisiųsti"Arba"atsisiuntimai) Ir mes atidarome.

Kaip ir „Windows“ versijoje, pamatysime, kaip automatiškai įkeliamas pirmasis sąraše esantis TV kanalas. Norėdami pamatyti ir pasiekti likusius kanalus, tereikia spustelėti pasirodžiusią grojaraščio piktogramą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

Jei bandėme leisti IPTV sąrašus kitose programose, pvz., KODI, pamatysime, kad naudojant VLC atkūrimas yra daug lengvesnis, nes VLC taip pat yra suderinamas su „Chromecast“ natūraliu būdu (nereikia papildomų konfigūracijų, kaip KODI). ). Trumpai tariant, vienas geriausių įrankių norint lengvai ir be komplikacijų žiūrėti internetinę televiziją.

Atsisiųskite VLC iš oficialios svetainės

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found