Analizuojant UMIDIGI A3 Pro, patraukliausias 100 € kainuojantis 2019 m. mobilusis?

UMI (šiuo metu žinomas kaip UMIDIGI) Kinijos vidutinės klasės Android visada judėjo kaip žuvis vandenyje. Tačiau bėgant metams ji taip pat bandė išsiskirti žemos klasės nišą. Ir tai yra kažkas, ką reikia vertinti, nes jų dizainai paprastai yra gana sėkmingi ir yra spalvingesni, nei esame įpratę matyti paprastai šiuose žemų kainų diapazonuose. Šiandienos apžvalgoje įklijuojame trumpą naujausio bendrovės indėlio šiuo klausimu apžvalgą UMIDIGI A3 Pro.

UMI pristatė 2 skirtingus šio terminalo modelius. Viena vertus, turime UMIDIGI A3 Pro (3 GB + 32 GB) ir lengvesnę versiją su 3 GB RAM ir 16 GB vidinės vietos.

Apžvelgiamas UMIDIGI A3 Pro – prieinamas terminalas su įpjova, kuris atrodo tikrai gerai

Tik prieš porą metų būtų neįsivaizduojama, kad viename iš šių terminalų būtų sumontuota 3 GB RAM. Dar visai neseniai buvo įprasta, kad juose buvo įrengta 1 GB, o gal 2, o tai leidžia kalbėti apie pilnai funkcionuojantį terminalą, neišeinant iš 100 eurų orbitos. Mažas pažanga, kuri yra kukliausio „Android“ diapazono pasiekimas.

Dizainas ir ekranas

„UMIDIGI A3 Pro“ montuojamas 5,7 colio skydelis, kurio HD+ raiška yra 1512 x 720p o pikselių tankis 293ppi. Beveik berėmė skydelis, kuris užima beveik visą priekinę dalį dėl visada prieštaringos įpjovos.

Kalbant apie dizainą, turime terminalą su lenktais kraštais, su dviguba kamera, vertikaliai išdėstyta nugarėlėje, pirštų atspaudų detektoriumi ir metaliniu korpusu, kuris yra tiek aukso, tiek juodos spalvos.

„A3 Pro“ matmenys yra 147,20 x 7,02 x 0,85 cm, o svoris – 187 gramus. Apskritai tai elegantiškas telefonas, sakytume, kad net patrauklus dėl įpjovos ir didelio ekrano. Tai tikrai nėra lengvas telefonas, bet ir nėra sunkus, išlikęs pakankamai adekvačiame vidurio taške atsižvelgiant į jo matmenis ir veiklos diapazoną.

Galia ir našumas

Šio UMIDIGI viduje atrandame tikrai subalansuotų žarnų. Prie galvos yra SoC MTK6739 Quad Core veikia 1.5GHz – Mediatek Basic 4G serijos procesorius-, su 3 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties plečiama kortele iki 256GB. Operacinė sistema yra Android 8.1 Oreo. Tas pats modelis taip pat turi lengvesnę 3 GB + 16 GB versiją ir kitą 2 GB + 16 GB versiją.

Veikimo tikslais galime tikėtis įprastų šio tipo įrenginių. Geras našumas su dauguma Android programėlių, bet nukentės, nes kitaip negali būti, jei bandysime žaisti žaidimus su per dideliu grafiniu krūviu ilgą laiką.

Neturime konkretaus skaičiaus apie jo etaloninį našumą Antutu, tačiau atsižvelgiant į tai, kad UMIDIGI A3 su 2 GB RAM surinko 33 000 taškų, galime manyti, kad jis veiks labai panašiame diapazone.

Kamera ir baterija

Sutelkdami dėmesį į meninę A3 Pro dalį, matome, kad jis tinka daugiau nei tinkamam dvigubam galiniam objektyvui. 12 MP + 5 MP su diafragma f / 2,0 ir pikselių dydžiu 1,25 µm. Vienas iš komponentų, kurį gamintojas labiausiai išlepino, po dizaino ir ekrano. Priekinė kamera savo ruožtu turi 8MP skiriamąją gebą su veido atpažinimu -Face ID-.

Baigiame kalbėti apie akumuliatorių: 3300 mAh baterijasu mikro USB įkrovimu kuris siūlo daugiau nei palankią autonomiją dėl mažo procesoriaus suvartojimo (vidutinio našumo lusto montavimas turi ir gerų dalykų).

Kalbant apie kitas charakteristikas, nurodykite, kad jame taip pat yra „Bluetooth 4.0“ lizdas dvi nano SIM kortelės + papildomas lizdas SD, FM radijas ir 3,5 mm mini lizdas ausinėms. Jis taip pat turi puikų ryšį: Ispanijoje jis suderinamas su visomis rinkoje esančiomis 2G, 3G ir 4G juostomis.

Kaina ir prieinamumas

UMIDIGI A3 Pro kaina skiriasi priklausomai nuo modelio, kurį norime įsigyti:

  • UMIDIGI A3 Pro (3 GB RAM + 32 GB ROM):107,12 euro, keisti apie 120,35 USD. | Norėdami pamatyti GearBest
  • UMIDIGI A3 Pro (3 GB RAM + 16 GB ROM): 90 eurų, keisti apie 109,99 USD | Norėdami pamatyti GearBest

Trumpai tariant, gera alternatyva ieškantiems mobiliojo telefono su visais pagrindais, nebloga kamera, patraukliu dizainu ir patraukliu ekranu. Jis nepasižymi geriausiu našumu pasaulyje - kaip ir bet kuris kitas tokios kainos išmanusis telefonas, neišvengiamai -, bet jei norime tik naršyti, skambinti, žiūrėti vaizdo įrašus ir naudoti keletą programų tam ir tam, su šiuo terminalu vos 100 eurų turime vieną maloniausių pasiūlymų per pastaruosius mėnesius.

[P_PERŽIŪRA post_id = 13364 visual = 'pilnas']

Ir ką tu galvoji? Ką manote apie UMIDIGI A3 Pro?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found