Kaip nustatyti KODI, kad galėtumėte žiūrėti nemokamą (ir legalų) televizorių „Android“.

Mobilusis telefonas naudojamas daugeliui dalykų, įskaitant vaizdo įrašų peržiūrą ir daugialypės terpės turinį. Šiandienos pamokoje pamatysime, kaip galime sukonfigūruoti KODI grotuvą Žiūrėkite televiziją internetu nemokamai ir tiesiogiai naudodami „Android“.. Atkreipkite dėmesį, nes šiame įraše nėra atliekų.

Ar legalu žiūrėti televizorių naudojant „Android“?

Dauguma nemokamų kanalų savo signalą transliuoja internetu. Ką mes ketiname daryti su KODI, tai naudoti oficiali internetinė transliacija iš šių kanalų, kad galėtumėte juos žiūrėti centralizuotai mobiliajame įrenginyje. Kalbame apie televizijos tinklus, kurie transliuoja Nemokama DTT ir kurią galime laisvai matyti savo televizoriuje, todėl jie yra visiškai legalūs.

Turėtų būti aišku, kad nepridedame jokio mokėjimo kanalo (privataus) arba, norint jį peržiūrėti, reikia užsiprenumeruoti. Programos, siūlančios šį turinį, akivaizdžiai nėra legalios – neskaitant puikių vartų užsikrėsti kenkėjiškomis programomis – ir šioje KODI saugykloje jų nerasime.

Taip pat pakomentuokite, kad jei žiūrėsime tik porą kanalų, mums gali būti patogu atsisiųsti oficialią šių kanalų programėlę (RTVE a la carte, Atresmedia Player ir panašiai), nes jie dažniausiai veikia geriausia kaip bendra taisyklė.

Kaip žiūrėti nemokamą ir tiesioginę TV iš savo mobiliojo telefono naudojant KODI

Kad galėtume žiūrėti televizorių iš „Android“, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono, naudosime a viešųjų IP kanalų sąrašas. Tai sąrašas, kuris dažnai atnaujinamas, kad visada liktų aktyvus.

1. Atsisiųskite KODI programėlę

KODI yra vietinis ir internetinis medijos grotuvas. Tai yra atvirojo kodo ir atvirojo kodo, kurį valdo XBMC fondas. Visiškai legali programa, kurią galime be jokių problemų atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

Įdiegę programą, atsisiųsime šiuo metu veikiančių nemokamų DTT kanalų sąrašo. Nereikia jokių atsisiųsti Pridėti papildomas KODI.

2. Atsisiųskite IPTV transliacijų sąrašą internetu

Kad galėtume žiūrėti televizorių nemokamai iš savo Android, turėsime atsisiųsti atitinkamų kanalų sąrašą ir susieti juos su KODI. Tai M3U8 formato failas iš kurių galime atsisiųsti TAI Github saugykla.

Čia rasime kelis grojaraščius (TV, radijas, TV + radijas ir EPG programavimas), kiekvienas iš jų suspaustas skirtingais formatais: naršyklė, json, m3u8, m3u, enigma2, w3u. Kaip minėjome, mus dominantis formatas yra M3U8, todėl jei jungiamės iš kompiuterio, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mus dominantį sąrašą, šiuo atveju TV kanalus atitinkančią nuorodą M3U8 ir mes pasirinkti «Išsaugoti kaip«.

Jei jungiamės iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, norėdami užbaigti atsisiuntimą, tiesiog laikykite nuspaudę pirštą ant mus dominančios nuorodos ir pasirinkite "Atsisiuntimo nuoroda“. m3u8 failas bus rodomas aplanke "atsisiuntimai”.

3. Įkelkite TV kanalų sąrašą į KODI

Paskutinis veiksmas yra įkelti M3U8 failą į KODI. Kaip minėjome, tai yra failas, kuriame yra konfigūracijos duomenys, kad būtų galima žiūrėti televizorių nemokamai ir tiesiogiai iš grotuvo su 0 komplikacijų. Nagi, mums nieko nebeliko!

  • Atidarome KODI.
  • Šoniniame meniu spustelėkite "Priedai"Ir pasirinkite"Mano priedai”.

  • Spustelėkite "PVR klientai -> PVR IPTV paprastas klientas"Ir mes įeiname"Konfigūruoti”.

  • Mes ketiname "Bendra -> M3U grojaraščio kelias"Ir pasirinkite M3U8 failą, kurį atsisiuntėme iš Github.

  • Paspaudžiame "Gerai".
  • Grįžtame į pagrindinį PVR IPTV Simple Client meniu. Spustelėkite "Įgalinti”.

Taip įkelsime visus duomenis, tad beliks nueiti į pagrindinį KODI meniu, pasiekti TV skyrių ir pasirinkti bet kurį iš kanalų, kad galėtume patogiai juos žiūrėti iš savo Android telefono ar planšetinio kompiuterio.

Kai kurie duomenys, kuriuos reikia turėti omenyje, norint žiūrėti DTT internetu iš Android be komplikacijų ir legaliai

Svarbu pabrėžti, kad viešieji IP perdavimo kanalai keičiasi. Jei signalas nutrūksta bet kuriame kanale, patartina grįžti į Github ir Atsisiųskite naujausią M3U8 (jie linkę dažnai atnaujinti saugyklą). Šiuo aspektu paprastai nėra daug problemų.

Kitas įdomus faktas, kurį jie komentuoja apie „Github“ saugyklą, yra tai, kad kai kuriuos kanalus galima žiūrėti tik apsilankius iš Ispanijos, nes jie transliuoja geografinės vietos turinį. Jie taip pat netransliuoja tam tikru laiku, kai neturi teisių transliuoti turinio už Ispanijos ribų arba internetu.

Ši pamoka skirta Ispanijos televizijos kanalams. Jei norime žiūrėti nemokamą kitų šalių (Meksikos, Argentinos, Kolumbijos, Peru, JAV) televiziją, procesas bus toks pat. Internete teks paieškoti saugyklos, kuri kauptų viešųjų IP kanalų M3U8 sąrašą su oficialiomis mūsų šalies transliacijomis.

Ar turite „Chromecast“? Dabar jie taip pat gali žiūrėti televizorių iš bet kurio ekrano

Dabar, kai KODI sukonfigūravome visus TV kanalus, kilo mintis siųsti visą šį turinį į „Chromecast“, kurį prijungėme prie seno televizoriaus, kurį turime namuose, ekrano arba į monitoriaus ekraną. mūsų kambarys.

Kaip daugelis jau žinote, šiuo metu KODI dar nėra oficialiai suderinamas su Chromecast. Tačiau yra nedidelė gudrybė prijunkite programą prie „Chromecast“ įrenginio ir perduokite atkūrimą.

Mechanika susideda iš programos įdiegimo LocalCast kad užpildytumėte atotrūkį tarp KODI ir „Chromecast“. Tai gana paprastas procesas, tačiau tam taip pat reikia atsisiųsti nedidelį scenarijų. Jei jus domina, galite pamatyti visą konfigūracijos informaciją ŠIS ĮRAŠAS.

Galiausiai atminkite, kad tokio tipo srautinis turinys sunaudoja daug megabaitų, todėl nepamirškite prisijungti prie gero WiFi arba naudoti programėlę duomenims išsaugoti.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found