10 geriausių muzikos grotuvų, skirtų „Windows“ – laimingasis „Android“.

Normalizavus muzikos srautinio perdavimo platformas, daugelis žmonių atideda MP3 į šalį. Tačiau vis dar yra daug užkietėjusių melomanų, kurie ir toliau saugo savo muzikos kolekciją kompiuterio standžiajame diske, o biblioteka buvo kruopščiai užsakyta ir pagaminta per daugelį metų.

10 geriausių muzikos grotuvų, skirtų „Windows“.

Šiandienos įrašas skirtas visiems šiems žmonėms: geriausi ir išsamiausi muzikos grotuvai, leidžiantys klausytis mėgstamų albumų neprisijungus prie interneto, su ekvalaizeriais ir visokiais reguliavimais, kad garsas sklistų krištolo skaidrumo. Eime ten!

Musicbee

Nemokamas muzikos grotuvas, skirtas daugumai muzikos mylėtojų, galintis valdyti daugiau nei 500 000 dainų be jokios netvarkos. Grotuvas skirtas išnaudokite visas kompiuterio aparatinės įrangos galimybes, įskaitant aukščiausios klasės garso plokštes ir erdvinio garso įrangą.

Jis taip pat turi nuolatinį atkūrimą, pašalindamas tylą tarp dainos ir dainos, su galimybe pridėti tylą arba laipsnišką išnykimą kiekvieno takelio pabaigoje, sinchronizuoti su last.fm, normalizuoti garsumą arba eksperimentuoti su ekvalaizeriu. Jis suderinamas su beveik bet kokiu esamu garso formatu ir leidžia labai lengvai konvertuoti failus. Be kitų įdomių dalykų, verta paminėti, kad joje taip pat yra programa, skirta „Android“, skirta „MusicBee“ valdyti nuotoliniu būdu, taip pat „Winamp“ įskiepių palaikymas.

Parsisiųsti musicbee

Dopaminas

Dopamine yra atvirojo kodo garso grotuvas, kurio dizainas primena kitus Microsoft produktus. Ji turi sklandžią ir lengvai naudojamą sąsają bei daugybę tinkinimo parinkčių. Grotuvas palaiko daugybę formatų, įskaitant MP4, WMA, OGG, FLAC, AAC, WAV, APE ir OPUS tarp kitų. Tarp jo funkcijų yra automatinės metažymos, dainų tekstai realiuoju laiku, last.fm skrobavimas ir daugybė kitų. Norint išnaudoti visas jo funkcijas, reikia naudoti „Windows 10“.

Atsisiųsti dopaminą

MediaMonkey

Funkcijų lygiu MediaMonkey yra labai panašus į MusicBee. Jis nesinchronizuojamas su last.fm, nors yra suderinamas su podcast'ais ir garso knygomis, be to, jį galima sukonfigūruoti taip, kad atsisiųstų mūsų mėgstamas podcast'as.

Jis gali palaikyti iki 100 000 dainų ir grojaraščių, leidžia žymėti dainas, turi automatinį dainų atpažinimą ir netgi turi automatinį žymų taisymą, kuris puikiai tinka tvarkyti prastai ar prastai pažymėtas bibliotekas. Jis taip pat turi kitų įdomių funkcijų, tokių kaip Auto DJ, garso sinchronizavimas ir įrašymas muzikantams mėgėjams, "party mode", garso eksportas ir nešiojamasis diegimas. Būtinai vienas geriausių nemokamų muzikos grotuvų skirta Windows.

Atsisiųskite „MediaMonkey“.

AIMP

Kaip ir bet kuris geras muzikos grotuvas, vertas druskos, AIMP leidžia labai lengvai klasifikuoti mūsų biblioteką, net jei turime visiškai netvarkingą muzikos kolekciją, įvairiais formatais, aplankais arba su nepilnais / neegzistuojančiais metaduomenimis. Su AIMP galime kopijuoti kompaktinius diskus (su takelių skaitmenizavimu ir automatine žymų forma), jis suderinamas su daugeliu formatų, nors taip pat siūlo papildomus kodavimo įrenginius tiems tikrai keistam formatams, taip pat pačių vartotojų sukurtus priedus.

Tarp ryškiausių jo papildinių randame „YouTube“ plėtinys su kuria galime kurti grojaraščius iš įvairių vaizdo įrašų ir net įskiepį leisti srautinį turinį iš SoundCloud ir plėtinį grotuvui valdyti nuotoliniu būdu. Papildomai ją diegiant galima rinktis tarp standartinės ir nešiojamosios versijos (puikiai tinka nešiotis programą USB atmintinėje).

Atsisiųskite AIMP

Winamp

„Winamp“ yra vienas iš 90-ųjų požymių, kai MP3 veikė lauke visuose „Windows“ kompiuteriuose. Nemokamų garso grotuvų „senelis“ turi lengvas ir pilnai pritaikomas dizainas dėka šimtų skinų, kuriuos galima pritaikyti.

Naudodami „Winamp“ galime kurti ir tvarkyti vietinę biblioteką, kurti grojaraščius, platų visų formatų palaikymą, duomenų sinchronizavimą su išmaniuoju telefonu ir net interneto naršyklę, kad galėtume apsilankyti interneto puslapiuose neišeinant iš grotuvo.

Atsisiųskite „Winamp“.

Foobar2000

Dar vienas ryškiausių žaidėjų pastaraisiais metais. „Foobar2000“ gali atkurti praktiškai viską, ką mes jam metame: iš MP3, per WMA, Musepack, Speex ir kiti formatai dar labiau neaiškūs dėl daugybės papildinių.

Jame yra integruotas transkoderis, Unicode palaikymas, etiketės ir sklandus atkūrimas. Be to, jame taip pat yra kitų puikių dalykų, tokių kaip „ReplayGain“ funkcija, garso ištraukimas ir konvertavimas (puikiai tinka mūsų senų muzikos kompaktinių diskų skaitmeninimui). Sąsaja yra visiškai pritaikoma, ir net ir šiandien programa ir toliau gauna atnaujinimus, o tai rodo, kad Foobar2000 projektas yra gyvesnis nei bet kada anksčiau.

Parsisiųsti Foobar 2000

VLC

VLC yra kažkas panašaus į Šveicarijos armijos medijos grotuvų peilį: jis daro viską ir atkuria beveik bet kokį formatą, kurį mesti į veidą. Ją galime rasti „Windows“ dviem skirtingais formatais: vienas yra „Microsoft Store“ versija kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir „Xbox One“; kita yra viso gyvenimo darbalaukio programa.

Atsisiųskite VLC

„Spotify“.

Nors dauguma naudoja „Spotify“ kaip srautinio perdavimo paslaugą, tiesa yra tokia jos darbalaukio versija taip pat yra puikus muzikos grotuvas kompiuteriui. Tai ne tik puikus šaltinis klausytis muzikos internete, bet ir veikia kaip vietinis garso failų grotuvas (kad jį įjungtume, turime eiti į „Nustatymai“ ir suaktyvinti skirtuką „Rodyti vietinius failus“).

Prisijungus programa leidžia matyti draugų veiklą tinkamoje ekrano srityje ir, žinoma, ji turi visas funkcijas, kurias jau žinome iš jos versijos, skirtos Android ar iOS. Be to, jis leidžia groti pasirinktas dainas, o ne įprastą atsitiktinį grojimą, kuris yra standartinis nemokamoje mobiliųjų telefonų versijoje. Jis taip pat turi trūkumą, t. y. tai, kad orientavimasis į srautinį atkūrimą neturi tiek vietinės muzikos funkcijų, kiek kiti grotuvai, kuriuos matome šiame sąraše.

Atsisiųskite „Spotify“.

Hisolidas

Tikriausiai geriausias nemokamas aukštos raiškos muzikos grotuvas. Jei turime Hi-Fi įrangą ir norime išnaudoti jos galimybes, ši programinė įranga paverčia mūsų kompiuterį muzikos grotuvu, kurį galime valdyti iš mobiliojo telefono. Hysolid gali atkurti beveik bet kokį formatą didelės raiškos: suderinamas su PCM, WAV ir FLAC garsu iki 384KHz, taip pat su DSD nuo 2,8MHz iki 11,2MHz DSF formatu. Tai taip pat leidžia matyti mūsų naudojamo USB DAC veikimo režimą, jis yra suderinamas su ASIO ir WASAPI tvarkyklėmis ir gali pasakyti, ar atkūrimas yra „šiek tiek tobulas“. Dar šiek tiek būtų galima paprašyti.

Atsisiųskite Hysolid

Amarra Luxe

Sąrašą baigiame kitu HD muzikos grotuvas, skirtas Windows. Skirtingai nuo kitų mūsų paminėtų programų, šiuo atveju kalbame ne su nemokama programa, o su aukščiausios kokybės programa (jos kaina yra 99 USD), nors taip, ji yra pilna funkcijų. Palaiko didelės raiškos formatus, tokius kaip FLAC arba DSD. „Amarra Luxe“ taip pat yra gera alternatyva leisti didelės raiškos muziką srautiniu būdu ir leidžia sonchronizuoti su tokiomis platformomis kaip „Tidal“ ar „Qobuz“. Jei ieškote programos, leidžiančios valdyti visą muziką iš vienos vietos, tai tikriausiai yra vienas geriausių variantų, kurį šiandien galite rasti rinkoje.

Atsisiųskite „Amarra Luxe“.

Kaip paskutinis glajus, nepamirškite pažvelgti į ŠIS KITAS ĮRAŠAS atrasti kai kurias geriausias programas, skirtas vietinei muzikai leisti „Android“, pvz., „Stellio“ ar „Pulsar“ ir kt.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found