15 geriausių „Android“ žaidimų neprisijungus (2020 m.)

Daugeliui žaidimų ir mobiliųjų programų šiandien reikalingas interneto ryšys. Tai gali būti anekdotiška, jei esame įpratę prie geros aprėpties ir gyvename miesto centre. Tačiau viskas pasikeičia, kai paliekame savo komforto zoną. Be to, jei skubame savo mėnesio „Gigas“, esame tikri, kad nesame labai patenkinti, kad posūkio žaidimas pakeliui suvalgo kelis baitus.

Šiame įraše apžvelgiame 15 žymių Android žaidimų, kuriems nereikia interneto ryšio kad galėtų ramiai jas žaisti. Tai yra vieni geriausių šiandieninių „Android“ žaidimų neprisijungus.

15 geriausių „Android“ žaidimų neprisijungus, kuriems nereikia „WiFi“ ar duomenų

Reikėtų pažymėti, kad geriausi neprisijungus pasiekiami žaidimai, kuriuos šiandien galime rasti „Play“ parduotuvėje, yra mokami. Yra daug nemokamų žaidimų, bet kokybės požiūriu, jei ieškome gero žaidimo neprisijungus, kaip Dievas numatė, neišvengiamai – išskyrus kelias išimtis – turėsime pereiti per langelį.

Limbo

„Limbo“ yra nepriklausoma klasika, skirta asmeniniam kompiuteriui, kuri buvo labai kruopščiai perkelta į „Android“. Tai monochrominio dizaino ir estetikos 2D platforma, kurioje įsitaisome į jaunuolio, ieškančio sesers, kailį.

Pavadinimas su labai ypatinga atmosfera, sugeneravęs daugybę pagarbų ir pastaraisiais metais daugiau ar mažiau įkvėptų kopijų.

Atsisiųskite QR kodą LIMBO Kūrėjas: Playdead Kaina: 5,30 € Atsisiųskite QR kodo LIMBO demonstracinę versiją Kūrėjas: Playdead Kaina: Nemokama

Uždenkite Ugnį

„Cover Fire“ mes būsime pasipriešinimo piktajam „Tetracorp“ dalis. Pirmojo asmens karinis šaulys, kuriame turime neleisti priešui perimti vertingo elemento 115.

Jame yra istorijos režimas su 60 misijų, kurias galime žaisti su įjungtu lėktuvo režimu, neprisijungdami prie interneto. Jis turi įspūdingą grafiką ir keletą žaidimo režimų. Vienas geriausių šaudymo žaidimų neprisijungus mobiliesiems telefonams.

Parsisiųsti QR kodą Cover Fire: nemokami šaudymo žaidimai Kūrėjas: Genera Games Kaina: Nemokama

Street Fighter IV: Champion Edition

Vienas iš klasikiniausių kovos arkadų istorijoje taip pat turi savo pavadinimą, skirtą „Android“. Street Fighter IV: CE reikėjo nuolatinio interneto ryšio, tačiau „Capcom“ prieš kurį laiką nusprendė panaikinti šį kvailą apribojimą. Pagaliau galime žaisti nepriklausydami nuo duomenų ar aprėpties.

Nemokamoje žaidimo versijoje galime žaisti tik su Ryu prieš Chun-Li, Guile ir Zangief. Jei pereisime prie profesionalios versijos, kurios vertė apie 5 eurus, atrakinsime visą gaidį, kur rasime likusius klasikinius personažus ir keletą naujesnių veidų. Geriausias „Android“ arkadinis kovos žaidimas neprisijungus.

Atsisiųskite QR kodo Street Fighter IV Champion Edition Kūrėjas: CAPCOM CO., LTD. Kaina: Nemokama

Asfaltas 8: Oro desantas

Asfalto sagai pristatyti nereikia. Vienas iš Lenktynių žaidimai android populiariausias su 100 milijonų ir daugiau atsisiuntimų. Siekiant beprotiškiausių ir nežabotiausių linksmybių, bet koks realizmas paliekamas nuošalyje. Puikus žaidimas.

Parsisiųsti QR kodą Asphalt 8: Airborne: Fast Online Races Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Tikrai blogi šachmatai

Šachmatų žaidimas, kuris yra už normos ribų. Taisyklės galioja visam gyvenimui, bet kiekvienas žaidėjas pradeda nuo to atsitiktines figūras ant lentos. Ar galite įsivaizduoti, kad žaidžiate šachmatų partiją su 3 karalienėmis, 4 bokštais ir 1 vyskupu? Šiame pavadinime yra magija ir smagumas.

Žaidimų metu konkuruosime su žaidimo AI, tačiau sumokėję už aukščiausios kokybės versiją galėsime atrakinti versus režimą (vietiniai žaidimai su draugais).

Atsisiųskite QR kodą Really Bad Chess Kūrėjas: Noodlecake Studios Inc Kaina: Nemokama

XCOM: priešas viduje

XCOM IP taip pat turi savo mobilųjį žaidimą. XCOM: Enemy Within yra strateginis žaidimas, kuriame turime judėti žemėlapyje, užkrėstame ateiviais kurie nori mus nužudyti.

Grafika gera, o mechaniką lengva išmokti, tačiau kai kuriais atvejais tai yra gana sudėtinga. Neabejotinas iššūkis taktinių žaidimų mėgėjams.

Atsisiųskite QR kodą XCOM®: Enemy Within Kūrėjas: 2K, Inc. Kaina: 5,49 €

Kažkada buvo bokštas

Kartą bokšte virsta klasikinė istorija apie princą, kuris eina gelbėti nelaisvėje esančios princesės bokšte. Čia princas yra miręs, o drąsi princesė siekia savo gyvybės nusileisti iš bokšto, susidurdama su daugybe monstrų ir piktų žvėrių.

Vertikalus nuotykių žaidimas, kuriame turime kasti kelią link išėjimo. Gan įdomi grafika ir geras garso takelis.

Atsisiųskite QR kodą Once Upon a Tower Kūrėjas: Pomelo Games Kaina: Nemokama

Minecraft

„Minecraft“ kūrėjams pavyko perkelti dalį originalaus žaidimo magijos iš kompiuterio į „Android“. Galime kurti naujus pasaulius ir žaisti juose neprisijungę kūrybiniu arba išgyvenimo režimu ir daryti praktiškai viską, ką norime.

Mojang's žaidimas kainuoja € 6,99, taip pat parduodamas kartu su žaidimo pirkiniais (tik odos personažams).

Atsisiųskite QR kodą Minecraft Kūrėjas: Mojang Kaina: 6,99 €

Į mirusiuosius

Into the Dead, be to, kad yra nemokama ir leidžia mums žaisti be interneto ryšio, yra vienas geriausių veiksmo žaidimų, skirtų „Android“.. Tai zombių išgyvenimo žaidimas, kuriame turime bėgti kuo ilgiau, kol mus pagavo ir nesuvalgys nemirėliai.

Jis turi tęsinį, ir abiem atvejais grafika atrodo tikrai gerai. Jei tau patinka praeiti nerimo akimirkos ir šioks toks siaubo jausmas, tai žaidimas, su kuriuo jums bus smagu.

Atsisiųskite QR kodą „Into the Dead“ kūrėjas: PIKPOK Kaina: Nemokamas

Kryžminis kelias

Ar prisimeni Varliukas, žaidimas varlė, kuri turėjo kirsti kelią, užkrėstą transporto priemonėmis? Crossy Road yra tas pats, bet mobiliesiems. Tikrai sėkmingas žaidimas, kuriame įlipame į retro pikselių viščiuko (arba dinozauro, pingvino ir t.t. iki 100 skirtingų personažų) batus ir bandome įveikti visas mūsų kelyje esančias kliūtis.

Be darbo neprisijungus, jis taip pat turi kelių žaidėjų režimą, jis suderinamas su „Android TV“ ir, be to, yra nemokamas. Jis turi pirkinių žaidime, tačiau jie yra tik kosmetiniai, todėl galime išleisti visą pavadinimą neišleisdami nė euro.

Atsisiųskite QR kodą Crossy Road Kūrėjas: HIPSTER WHALE Kaina: Nemokama

Soulcraft

Daugelis žmonių mano, kad „Soulcraft“ yra vienas geriausių RPG šiuo metu „Android“, ir jie teisūs. Nors jis buvo „Play“ parduotuvėje keletą metų, jis tikrai gerai išlaiko tipą. Veiksmo vaidmenų žaidimas su muštynėmis ir požemių tyrinėjimu. Visa klasika.

Atsisiųskite QR kodą SoulCraft – Action RPG Kūrėjas: MobileBits GmbH Kaina: Nemokama

NBA Jam

Viena geriausių sporto salių, kurią galime rasti „Android“.. 2 prieš 2 krepšinio rungtynės, kuriose turime padaryti viską, kas įmanoma, kad laimėtume. Jis turi vietinį ir internetinį kelių žaidėjų režimą, nors galime žaisti ir neprisijungę prie „WiFi“ ar duomenų.

Jis suderinamas su Android TV, žaidimų pulteliu ir tiesa ta, kad apskritai žaidimas skleidžia labai priklausomybę sukeliantį linksmybių aromatą. Čia turime sutikti su Electronic Arts. Taip: NBA Jam yra puikus žaidimas mobiliesiems.

Atsisiųskite EA SPORTS ™ QR kodą NBA JAM Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: 5,49 €

Valdo: Jos Didenybė

Karaliauja ir jo tęsinys, Valdo: Jos didybė jie yra gaivaus oro ir originalumo gurkšnis. Iš esmės tai yra RPG, kuriame mes esame karalius (arba karalienė) ir turime priimti sprendimus įprastoje aplinkoje. Tinder, priimti arba atmesti pasiūlymus.

Priklausomai nuo to, ką pasirinksime, kartais mirsime, o kartais ne, bet geriausias iš visų yra juodas žaidimo humoras ir tas animacinis dizainas, kuris daro viską daug patrauklesnį atsitiktiniam žaidėjui. Žinoma, tai veikia neprisijungus.

Atsisiųskite QR kodą Reigns: Her Majesty Kūrėjas: DevolverDigital Kaina: 3,19 €

Crashlands

Crashlandse apsiauname Flux Dabes – galaktikos sunkvežimio vairuotojo, kuris sudužo svetimoje planetoje, batus. Mūsų tikslas bus pastatyti bazę, surinkti prekes ir pakeliui pašalinti kelis priešus.

Tai labai gero lygio dizainas, pagardintas humoru ir puikiu žaidimu. Žaidimas, pelnęs daugybę apdovanojimų ir puikiai įvertintas „Google Play“ bendruomenės.

Atsisiųsti QR kodą Crashlands Kūrėjas: Butterscotch Shenanigans Kaina: 7,49 €

Kalnų lenktynės

Geriausių neprisijungus pasiekiamų žaidimų sąrašą užbaigiame klasika iš „Google Play“ parduotuvės. Vairavimo žaidimas kur fizika vaidina pagrindinį vaidmenį. Jame yra daug lygių ir patobulinimų, kuriuos reikia atrakinti. Iš pradžių tai gali atrodyti kvaila, bet tai vienas iš tų žaidimų, kuriuos baigia niežti ir nesustoji, kol nežaidi.

Atsisiųskite QR kodą Hill Climb Racing Kūrėjas: Fingersoft Kaina: Nemokama

Garbingi paminėjimai

Nenorėčiau baigti įrašo nerekomenduodamas šių kitų žaidimų, kurie taip pat veikia be interneto ryšio ir kurie taip pat žaidžia kitus žanrus, kurių iki šiol neaptarėme.

Sonic brūkšnys

Sonic Dash yra tipiškas begalinis bėgikas, kurio kamera yra tiesiai už pagrindinio veikėjo. Žaidimo dinamika, puikiai prisitaikanti prie mėlynojo ežio ypatybių, su pašėlusiu žaidimu, kuriame taip pat galime žaisti su kitais franšizės veikėjais, tokiais kaip Uodegos ir Knuckles. Linksmas pavadinimas kur yra, kuris, beje, turi ir tęsinį.

Atsisiųskite QR kodą Sonic Dash Kūrėjas: SEGA Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą Sonic Dash 2: Sonic Boom Kūrėjas: SEGA Kaina: Nemokamas

Tiki taka Futbolas

Jei esate vienas iš tų, kuriems 90-aisiais patiko futbolo žaidimai, pirmieji 8 ir 16 bitų žaidimai, kurie triumfavo to meto konsolėse ir arkadiniuose žaidimuose, prieš PES ir FIFA bumą, tikrai turėtumėte tai išbandyti. šansas šiame žaidime. Futbolo pasažas su įdomiausia pikselių meno estetika.

Atsisiųskite QR kodą Tiki Taka Soccer Kūrėjas: Panic Barn Kaina: Nemokama

Nedvejodami palikite savo rekomendacijas komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found