10 geriausių programų, skirtų DLNA transliacijai „Android“.

DLNA reiškia Skaitmeninio gyvenimo tinklo aljansas2003 m. „Sony“ įkurta asociacija, kuria siekiama nustatyti skirtingų įrenginių ryšio standartus. Šis aljansas sukūrė DLNA technologiją, kurią šiuo metu randame daugelyje televizorių, mobiliųjų įrenginių, konsolių ar stalinių kompiuterių ir kuri leidžia mums prisijungti ir perduoti duomenis belaidžiu būdu tarp vieno įrenginio ir kito.

DLNA įrenginiai naudoja UPnP ryšio protokolas (Universal Pulg and Play), kurios dėka galime užmegzti ryšį tarp 2 įrenginių tame pačiame tinkle ir keistis duomenimis. Funkcija, kuri praverčia norint siųsti vaizdo įrašus, vaizdus, ​​garso įrašus ar kurti atspindinti iš mūsų Android terminalo ekrano į išmanųjį televizorių, Android TV Box, asmeninį kompiuterį ar bet kurią kitą programėlę, kurioje gamykloje įdiegta DLNA ir kuri yra prijungta prie namų Wi-Fi tinklo.

Geriausios DLNA srautinio perdavimo programos, skirtos „Android“.

DNLA technologija yra viena geriausių alternatyvų leidžiant turinį tarp įrenginių be laidų. Vis dėlto, jei norime įdiegti šį sprendimą savo „Android“ terminaluose, čia yra keletas geriausių programų, kurias šiuo metu galime rasti „Google Play“ parduotuvėje šiai užduočiai atlikti.

1 - Plex

„Plex“ yra viena iš programų, kurias lengviausia susieti su DLNA jungtimis. Be to, kad „Plex“ yra puikus grotuvas su puikia sąsaja ir funkcijų rinkiniu, jis leidžia mums siųsti srautinį turinį iš mobiliojo telefono į televizorių per TV dėžutę arba tiesiogiai, jei turime išmanųjį televizorių. Norėdami tai padaryti, tereikia spustelėti perdavimo piktogramą, kuri rodoma viršutinėje ekrano paraštėje.

Atsisiųskite QR kodo „Plex“: nemokami filmai, laidos, tiesioginė TV ir kt. Kūrėjas: Plex, Inc. Kaina: Nemokamas

2 - VLC

Kaip ir Kodi, VLC yra daugialypės terpės grotuvas, kuris visada žengia dar vieną žingsnį toliau. Kaip matėme ankstesniais atvejais, jis naudojamas tiek leisti IPTV sąrašus, tiek klausytis radijo, be daugelio kitų dalykų. Žinoma, tai taip pat veikia kaip puikus DLNA imtuvas, leidžiantį prisijungti prie vietinio tinklo serverio ir atkurti bet kokį garso ar vaizdo įrašą.

Iš čia mums tereikia naudoti programos srautinio perdavimo funkcijas, kad greitai ir lengvai išsiųstume turinį į artimiausią „Chromecast“.

Atsisiųskite QR kodo VLC, skirtą Android Kūrėjas: Videolabs Kaina: Nemokama

3 – BubbleUPnP

Kita vietinio turinio transliavimo klasika. Tai dar viena programa, kurią jau seniai rekomendavome įraše, kaip prijungti „Android“ mobilųjį telefoną prie televizoriaus, ir tiesa ta, kad tai labai verta. Jį lengva naudoti, be to, jis turi labai įdomių funkcijų, tokių kaip galimybė kurti grojaraščius ir eiles, suplanuotas išjungimas, maišymas ir daug daugiau.

Atsisiųskite QR kodo „BubbleUPnP“, skirtą DLNA / „Chromecast“ / „Smart TV“, Kūrėjas: „Bubblesoft“ Kaina: Nemokamas

4- Serverio perdavimas

DLNA programų sąrašą užbaigiame naudodami Server Cast – labai universalų įrankį. Leidžia transliuoti iš „FileZilla“, „VsFTP“, „Dropbox“, „Google“ diskas, „Windows 7“, „Linux OSX“ ir „IPTV M3U“ sąrašai, tarp kitų. Be to, jis taip pat palaiko atkūrimą daugelyje įrenginių, tokių kaip „ChromeCast“, „Fire TV“, „Windows Player“, „Xbox“, „Apple TV“ ir „Roku“.

Atsisiųskite QR kodo serverio perdavimą | Vaizdo įrašai į Chromecast / DLNA / Roku / + Kūrėjas: InstantBits Inc Kaina: Nemokama

5- Kodi

„Kodi“ yra vienas iš išsamiausių kelių platformų grotuvų, kurį šiandien galime rasti. Galime ne tik žiūrėti DTT nemokamai ir tiesiogiai iš savo mobiliojo telefono arba naudoti jį kaip retro vaizdo žaidimų emuliatorių, „Kodi“ taip pat siūlo galimybę perduoti turinį per DLNA. Viskas būtina.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

6- „iMediaShare Personal“.

„iMediaShare“ yra „Android“ skirta programėlė, su kuria galime nuotoliniu būdu per DLNA leisti vaizdo įrašus, muziką ir nuotraukas, ir kurios didžiausia dorybė yra jo patraukli sąsaja. Jį atsisiųsta daugiau nei 10 mln., o bendruomenė puikiai įvertino, nes šiandien tai yra vienas iš dažniausiai naudojamų įrankių belaidžiu būdu siųsti turinį iš „Android“ į televizorių. Kaip ir kitose gildijos programose, telefonas atlieka nuotolinio valdymo pulto užduotis, kad pristabdytų, paleistų arba pereitų prie kito takelio.

Atsisiųskite QR kodą iMediaShare – Nuotraukos ir muzika Kūrėjas: Flipps Media Inc. Kaina: Nemokamas

7- AllCast

Viena didžiausių DLNA problemų yra suderinamumo problema. Kadangi rinkoje yra tiek daug prekių ženklų ir įrenginių, kurių kiekvienas turi savo nedidelių ypatumų, beveik neįmanoma, kad jis puikiai veiktų su bet kuriuo iš šių įrenginių. „AllCast“ iš esmės išsprendžia šią problemą, nes yra suderinama su daugybe įrenginių, įskaitant Android TV, PS4, Xbox One / 360, Amazon Fire TV, Apple TV ir daugelis kitų. Jo sąsaja yra šiek tiek pasenusi, tačiau ji veikia tikrai gerai.

Atsisiųsti QR kodą AllCast Kūrėjas: ClockworkMod Kaina: Nemokama

8- Hi-Fi Cast

Tai programa, skirta muzikos transliacijai per DLNA. „Hi-Fi Cast“ leidžia tvarkyti dainas pagal atlikėją ar albumą, taip pat palaiko daugumą esamų garso formatų, įskaitant WAV, AAC, FLAC ir MP3. Jei mums patinka klausytis podcast'ų, tai yra priemonė, iš kurios galime gauti daug naudos.

Atsisiųskite QR kodo „Hi-Fi Cast“ muzikos grotuvą Kūrėjas: findhdmusic.com Kaina: Nemokama

9- MediaMonkey

Ši programa, nors ir orientuota į DLNA perdavimą, taip pat leidžia užmegzti ryšius per „Bluetooth“, „uPnP“ ar „Wi-Fi“ ir kt. Grotuvas palaiko daugybę formatų, tai yra vienas iš pagrindinių jo turtų ir tikrai draugiška sąsaja. Jis turi daug funkcijų (sąrašai, žymės, bibliotekos organizavimas, „Android Auto“ palaikymas, išplėstinė paieška ir daug daugiau), nors transliacijai per „Wi-Fi“ yra nustatytas laiko limitas, po kurio turime pereiti prie aukščiausios kokybės programos versijos.

Atsisiųsti QR kodą MediaMonkey Kūrėjas: Ventis Media, Inc. Kaina: Nemokama

10- „LocalCast“.

„LocalCast“ yra dar viena iš tų puikių programų, skirtų prisijungti prie kitų „uPnP“, DLNA ir „Samba“ įrenginių. Jame yra keletas galimybių apversti ir priartinti vaizdus, ​​taip pat yra integruota su OpenSubtitles kad nereikėtų jaudintis dėl to, kad gaištame laiką ieškodami subtitrų. Jis suderinamas su „Chromecast“, žaidimų konsolėmis, „Amazon Fire TV“ ir daugeliu išmaniųjų televizorių rinkoje.

Atsisiųskite QR kodo „LocalCast“, skirtą „Chromecast“, „Roku“, „Fire TV“, „Smart TV“ Kūrėjas: Stefan Pledl Kaina: Nemokama Ar turite Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found