Ar komandą „OK Google“ galima pakeisti kita? Atsakymai!

„Google“ balso asistentas jam dar laukia ilgas kelias. Nors ji jau atpažįsta daugybę komandų ir atlieka daugybę dalykų, mes vis dar laukiame, kol bus pritaikyti tokie aspektai kaip garsioji aktyvinimo komanda.

Man asmeniškai „OK Google“ per daug nepatinka, ir būtų puiku, jei galėtume bent jau panaudoti kitus aktyviklius, tokius kaip „Hey Google“, kaip leidžia anglosaksiška šios paslaugos versija. Atlikęs keletą greitų „Google“ paieškų, atradau, kad yra būdų pakeiskite aktyvinimo balsą į "Hey Jarvis". Ar nebūtų žiauru kalbėti su „Google“ taip, lyg tai būtų paties Geležinio žmogaus Tony Starko dirbtinis intelektas?

Ar galite pakeisti „Google Assistant“ aktyvinimo komandą į „Hey Jarvis“ ar bet kurią kitą iš anksto nustatytą frazę?

Deja, tai buvo kažkas, ką būtų galima padaryti... dar prieš keletą metų. Triukas buvo įdiegti "Atidarykite mikrofoną +“ Nuolatinio klausymosi programa, leidžianti mums nustatykite pasirinktinę balso komandą atlikti tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, atidaryti mūsų Android įrenginio virtualų asistentą arba Google Home.

Ruošdamas šią mokymo programą įdiegiau aptariamą programą, tik atidariau programą ir sužinojau, kad, deja, „Google“ paprašė kūrėjo nustokite naudoti klausymosi variklį.

Ši programėlė nebuvo atnaujinta 4 metus ir jau seniai nebenaudinga. Neįdiekite jo.

Išvada, programa veikia pusiaukelėje ir nekeičia „OK Google“ aktyvinimo komandos, kurios mes ieškome. Kūrėjas rekomenduoja naudoti programą komendantas kaip alternatyva, bet panašu, kad ir šis įrankis nustojo veikti (ir egzistuoja).

Kitos galiojančios „Google“ balso asistento aktyvinimo komandos

Kuponas. Taigi negalime pakeisti balso aktyvinimo komandos. Žinoma, mums niekas netrukdo – šiek tiek pažaisti su asistentu, kad jis patikėtų, jog sakome „OK Google“, nors taip tikrai nėra.

Paaiškinsiu, ne visi vienodai vokalizuoja ar skaito „OK Google“. „Google“ programuotojai atsižvelgė į tai, todėl asistentas gana leistinas klausantis įjungimo „stebuklingų žodžių“.

Todėl, galime naudoti kai kuriuos fonetinius variantus kurią balso atpažinimo sistema priima kaip galiojančią. Atlikus keletą bandymų, vedlį pavyko atpažinti šias aktyvinimo komandas:

 1. Gerai Gu Gu
 2. Gerai bubel
 3. Gerai gugun
 4. Gerai, Bugel
 5. Gerai dugel
 6. Gerai gubu
 7. Gerai Gugenas

Tai tik 7 pavyzdžiai, kuriuos jau kurį laiką pavyko išsisukti su mikrofonu. „OK Gu Gu's“ man atrodo gana juokinga, todėl nuo šiol pradėsiu jį naudoti. Bet OK Bugel irgi neblogas (kuris mums primena mitinį Spidermano Daily Bugle), o OK Gugen taip pat turi savo trupinėlį (puikiai tinka meno mylėtojams, kalbant apie Guggenheimo muziejų Bilbao).

Kai naudojame bet kurią iš šių aktyvinimo frazių, sistema jas atpažįsta be problemų.

Be šių alternatyvių komandų, tinklaraščio skaitytojai rado ir kitų suderinamų aktyvinimo balsų, kurie taip pat puikiai padeda pažadinti „Google Assistant“ iš miego:

 • Gerai goku
 • Gerai, Chosė (pabrėždamas „o“ vietoj „e“)
 • Gerai brolis
 • OK Gambol (iš nuostabaus Gumball pasaulio)
 • Gerai, Gúru
 • Gerai, Gorgonio
 • Gerai gu
 • OGU
 • Gerai Bubu (Yogi Bear draugas)

Labai dėkojame Marcosui, DAVIDUI, Johnui Larzui, Marco1971, Emmanueliui, Rafaeliui, Fer Solano, Carlosui ir kitiems draugams už jūsų indėlį :) Jei rasite kokią nors kitą komandą, kuria „nulaužti“ asistento protą, nedvejokite pasidalinkite ja komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found