Tam tikrose situacijose turi geras vertėjas mūsų išmaniajame telefone gali išgelbėti mums dieną. Nesvarbu, ar keliaujate į lankytinas vietas, ar verčiate bulgariškos krosnelės naudojimo vadovą, kokybiškas vertėjas gali padėti peržengti ribą tarp sėkmės ir visiškos nesėkmės.
Geriausi „Android“ vertėjai
„Android“ turi keletą vertėjų tiek prisijungus, tiek neprisijungus labai nepaprastos kokybės. Jei ilgą laiką nenaudojome jokios programėlės kalboms versti, tikrai nustebsime, kai į rankas paimsime vieną iš šių mažų bendravimo stebuklų.
Štai keletas iš geriausi internetiniai ir neprisijungę vertėjai kuriuos galime rasti „Android“ 2017 m.:
Google vertėjas
Geriausių „Android“ vertėjų apžvalgą pradedame nuo to, kuris tikriausiai yra tobuliausias vertėjas iš visų. Jei fokusuosite fotoaparatu, galite išversti tekstus ir vaizdus, kuriuos matote ekrane, jis turi labai gerą balso vertėją, kuris taip pat garsiai perskaito, ką verčia realiu laiku, taip pat galite įvesti verčiamą tekstą rankiniu būdu. Nagi, jis turi viską. Jame yra daugiau nei 100 kalbų, o vertimai yra tikrai griežti ir daugeliu atvejų sėkmingi (Išsami informacija keistuoliams: taip pat verčiama ir klingonų kalba). Taip pat turi vertimas neprisijungus daugiau nei 50 kalbų.
Microsoft vertėjas
„Microsoft“ vertėjo smailė yra ta, kad ji leidžia atsisiųsti kelias kalbas, kad galėtumėte ja naudotis neprisijungę prie interneto. Kitas jos naudai yra tai turi gana elegantišką ir aiškią sąsają. Be to, jame yra 3 vertimo būdai: balsu, tekstu arba pokalbiu. Pokalbio režimu jis padalija ekraną į 2 dalis, po vieną kiekvienam pašnekovui, ir mums kalbant, jis verčiamas iš vienos kalbos į kitą. Taip, pastebima, kad kai naudojame tikrinius pavadinimus ar prekės ženklus, jam sunku atlikti vertimą. Bet kuriuo atveju, geriausias „Android“ vertėjas neprisijungus kartu su „Google“ vertėju.
aš verčiu
„iTranslate“ yra vienas populiariausių „Android“ vertėjų, jame įdiegta daugiau nei 5 mln. Tarp jo savybių galime pasakyti, kad jis palaiko 91 kalbą, vertimą balsu, žodyną su sinonimais ir transliteracijas.
Jis taip pat turi „lėktuvo režimą“ arba neprisijungus, ypač naudingas kelionėms į užsienį arba kai nenorime leisti duomenų, tačiau tam būtina atnaujinti į mokamą versiją.
Atsisiųskite QR kodo „iTranslate“ – kalbų vertėjo ir žodyno kūrėjas: „iTranslate“ Kaina: NemokamasDuolingo
„Duolingo“ nėra vertėjas, bet negalėjau praleisti progos pakalbėti apie šią puikią programą. Tai ideali priemonė mokantis kalbų- Sudėtyje yra mažų mokomųjų dozių su paprastais klausimais, daug paveikslėlių ir pratimų, skirtų žodynui padidinti ir tobulinti. Vienas iš svarbiausių „Duolingo“ pranašumų yra tai, kad jis leidžia nustatyti, kiek laiko truktų kiekviena mokymosi sesija, nes galite suplanuoti, pavyzdžiui, 10 minučių per dieną, kad galėtumėte praktikuoti mėgstamą kalbą. Rekomenduoju išbandyti taip arba taip.
Balso vertėjas
Tai paprastas balso vertėjas. Tereikia pasirinkti kalbą, kurią norime išversti, ir ji atsidarys pokalbio pokalbio langas, kur bus rodomos frazės kuriuos diktuojame atitinkamais jų vertimais. Be išversto teksto rodymo, išgirsime ir balsu vertimą skaitančio žmogaus balsą. Žinoma, kartkartėmis naudodamiesi šia programa turėsime patirti keistą reklamą.
Yandex vertėjas
Ar kada nors girdėjote apie „Yandex“? Kaip paaiškėjo, „Yandex“ yra žinomas kaip Rusijos „Google“. Ne daugiau ne maziau. Puiki kompanija su puikiu vertėju. Jo programa yra labai panaši į „Google“ vertėją (ji verčia vaizdus, balsą ir tekstą), bet su papildoma priemone, kad galite atsisiųsti kai kurias kalbas, kad galėtumėte naudoti ją neprisijungę.. Žinoma, kai kurios kalbos, tokios kaip ispanų ar anglų, neverčia taip gerai, kaip turėtų, nes jas gerokai lenkia kitos programos, pvz., „Google“ vertėjas.
Japonų kalba kalbantis vertėjas
Tai geriausias japonų kalbos vertėjas, skirtas „Android“.. Tekstą galime įvesti balsu arba raštu ir parodo vertimą, suteikiantį galimybę klausytis vertimo. Jame yra įdomi detalė ir jis vadinamas „Dienos žodžiu“, kur žodis rodomas su atitinkama kanji ir vakarietiška transkripcija kartu su sakinio pavyzdžiu. Tai gali būti naudinga priemonė, jei mokaisi japonų kalbos ir jau turi minimalias žinias.
Kalbos vertėjas
Šią programą sukūrė Laimėjimo raktas, yra dar viena iš pirmųjų „Google Play“ alternatyvų, kalbant apie internetinius vertėjus. Labai gerai vertinamas vartotojų, turinčių 4,5, jis jau turi daugiau nei 5 milijonus įrenginių.
Ypač orientuota į vertimą iš ispanų į anglų ir atvirkščiai, nors turi 90 kalbų katalogą. Paprasta sąsaja, be didelių gudrybių ir paprasta naudoti.
Atsisiųskite QR kodo kalbos vertėją Kūrėjas: La Clave Winadora SL Kaina: NemokamaPONS
PONS vertėjo žodynas yra ideali programa pavieniams žodžiams išversti. Jis palaiko vokiečių, arabų, kinų, slovėnų, ispanų, prancūzų, graikų, anglų, italų, lotynų, olandų, lenkų, portugalų, rusų ir turkų kalbas ir gali derinti kalbas abiem kryptimis.
Atsisiųskite QR kodo vertėją PONS Kūrėjas: PONS Kaina: NemokamasKitas įdomus dalykas apie PONS yra tai, kad jis siūlo sakinių pavyzdžiai, o tai labai naudinga norint pamatyti kontekstą, kuriame dažnai vartojami tam tikri žodžiai.
R2D2 Išversti
Jei kada nors susimąstėte, kaip jūsų vardas skambėtų jūsų lūpose R2D2 tai jūsų programa. Ši nedidelė programa renka mūsų balsą per mikrofoną ir verčia jį į mylimo C3PO kompaniono kalbą. Ar vertimai tikrai tikslūs? Na, garsas iš principo neblogai jį imituoja... Paprasta programėlė ir be didelių kelionių, ne tik maloniai leisti laiką kvailiojant.
Atsisiųskite QR kodą R2D2 Vertėjas Kūrėjas: apps'n'roses Kaina: NemokamaNaršydamas po Google parduotuvę aptikau tikrai įspūdingų ir siurrealistinių „alternatyvių“ vertėjų ir pažadu, kad man liko baisus noras apie kai kuriuos iš jų papasakoti. Tačiau yra tiek daug ką papasakoti, kad manau, kad išsisaugosiu ir skirsiu šiai temai visą įrašą.
Ir ką tu galvoji? Ar kada nors naudojote kurį nors iš šių vertėjų? Kas tavo mėgstamiausias?
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.