Dragon Ball AF: Toyble's Forgotten alternatyvi ateitis – laimingas Android

Man niekada nebuvo visiškai aišku, kas yra Dragon Ball AF. Prisimenu, 2010-ųjų pradžioje girdėjau kažką apie alternatyvią Dragon Ball mangą. Kažką padarė gerbėjai, ir tai papasakojo, kaip tęsis Goko ir kompanijos istorija, toli nuo meistro Toriyamos lazdos. Puikus doujinshi. The doujinshi galutinis. Deja, daugiau apie tai nesužinojau...

Tarp Dragon Ball GT pabaigos ir Dievų mūšio: tas tamsus laikas

Pirmasis XXI amžiaus dešimtmetis buvo labai sunkus sausas sezonas Toriyamos magnum opus gerbėjams. Dragon Ball GT neabejotinai buvo blogas sapnas, be to, jis jau seniai nustojo rodyti. Prieglobstį galėjome rasti tik vaizdo žaidimuose, kurie buvo išleisti „Play“ ir „Wii“, ir keistame „100-in-the-wind“ TV specialiajame leidinyje.

Prieš „Dragon Ball Super“ ir gerokai anksčiau Prisikėlimas F ir Dievų mūšis, mėgėjas mangaka, kuris pasirašė kaip Žaislas Savo tinklaraštyje Dragon Ball AF jis pradėjo skelbti mangą, kuri laikui bėgant pakils į viršų.

Dragon Ball AF, slaptasis Lyros ir Son Goku sūnus

Tiesa ta, kad manga iš Dragon Ball AF (po ateities) jį reikia suprasti kontekste. Naujos DB istorijos nebuvo publikuotos šimtmečius, o tokį puikiai nupieštą komiksą su gana įveikiamu siužetu išskėstomis rankomis sutiko gerbėjai – tie keli, kurie bent jau žinojo apie jo egzistavimą.

Šią doujinshi – gerbėjų sukurtą mangą – parašė ir nupiešė Toyble – dabar jis save vadina Toyotaro – ta pati mangaka kaip ir po daugelio metų. Galų gale nupieščiau „Dragon Ball Super“ mangą. Geriausias Akira Toriyama apsimetėlis šiandien ir, be jokios abejonės, ištikimiausias jo įpėdinis.

Istorija, kuri vis dar išlaiko dalį DBZ magijos

Dragon Ball AF susideda iš 4 tomų, kur galime perskaityti įdomų alternatyvų Dragon Ball Z tęsinį. Lyra, Vakarų Kaio Shin, kuri, kaip manoma, mirė nuo Majin Boo rankų, pasirodo esanti beprotė, pasišventusi atlikti genetines manipuliacijas. Ji yra Freezos ir sajanų, vardu Xicor arba Zaiko, motina, pačios Lyros ir Son Goko sūnus.

Lyra ir Xicor keliauja į Žemę, ketindami nugalėti Goką, tačiau Gokas jau seniai paliko Žemę. Iš čia jie susitinka su Gohanu, Vegeta, Trunksu ir kompanija... ir prasideda vakarėlis: virsmai, Kaio Shins šen bei ten, kovos, drakonai ir šventi kardai. Gana įprasta istorija, bet tai po truputį sugeba užkabinti nostalgijos trokštantį skaitytoją.

Dragon Ball mitologijos išplėtimas

Taip pat yra laiko šiek tiek išplėsti Dragon Ball mitologiją. Pavyzdžiui, čia drakonai yra sukurti ne Nameks, o iškviesti iš Ryuo Shin pasaulio, drakonų pasaulio, o drakonų rutuliai yra tiesiog katalizatoriai.

Atrodo, kad net Pats Toriyama panaudojo keletą šios mangos idėjų, pavyzdžiui, poreikis suvienyti kelių sajanų šviesą, kad būtų pasiektas stebuklas (šioje mangoje grąžinkite jėgą drakono kamuoliukams, o „Dragon Ball Super“ suteikite galią Gokui ir paverskite jį supersajanų dievu). Torijama, tu matei ten savo plunksnų dulkes!

Puikus ir nuolat tobulėjantis piešinys

Kalbant apie piešimą, tiesa ta, kad jūs negalite įdėti per daug trūkumų. Nors karts nuo karto įslenka kokia nors keista poza ir tai rodo, kad Toyotaro (Toyble) dar liko ilgas kelias, grafinė dalis yra puiki. Dinamiškos kovos ir išraiškingi veidai bei naujų personažų dizaino kūrimas sukuria Dragon Ball AF manga, kurią būtų galima tyliai publikuoti popieriuje, o čia niekas nieko nepasakytų. Priešingai!

Ar matėte šį Son Gohan 4 Super Saiyan lygyje? Čia jis paskirsto daugiau vilkimo nei visame Dragon Ball Super, kuriame iki šiol atrodo, kad tai blogai atspindi, koks buvo šis veikėjas. Bet kokiu atveju nukrypstu…

Jei norite perskaityti šį įdomų Dragon Ball Z tęsinį, visiškai savarankišką ir ne kanoną, užtrunkate ilgai, kol pažvelgsite į šią nuorodą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found