Kaip modifikuoti ir tinkinti „Android“ naršymo juostą

Vienas iš mano mėgstamiausių pastarųjų metų mobiliųjų yra Oukitel Mix 2. Terminalas su labai šauniu ekranu, kuris vis dėlto turi mažą smulkmeną, kuri mane trikdo. Naršymo juosta turi piktogramų tvarka perkelta.

Mano ankstesniuose išmaniuosiuose telefonuose mygtukas grįžti visada buvo dešinėje, o mygtukas, rodantis visas atidarytas programas, tipiška kvadratinė piktograma – kairėje. Tokiuose telefonuose kaip šis „Mix 2“, kuriuose nėra jautrių mygtukų, naršymo juosta yra būtina, ir svarbu, kad galėtume patogiai juo naudotis. Ar galima pritaikyti?

Turiu pakeisti kvadrato ir trikampio vietą ...

Kaip pakeisti naršymo juostos piktogramų tvarką „Android“.

Nors „Android“ nesiūlo daug tinkinimo parinkčių, kai kalbama apie virtualius naršymo mygtukus, ji leidžia juos užsisakyti arba, jei norime, paslėpti.

Norėdami sukonfigūruoti piktogramų tvarką naršymo juostoje, turime įeiti į „Android“ nustatymų meniu:

  • Mes ketiname "Įrenginys -> Ekranas”.
  • Slenkame į "Naršymo juosta"Arba"Naršymo juosta”.
  • Iš čia mes galime įjungti arba išjungti juostą, be to pakeisti naršymo juostos mygtukų tvarką. Atlikus atitinkamus pakeitimus, jie nedelsiant atnaujinami.
Žymiai geriau!

Android 10 ir navigacija gestais

Išleisdama „Android 10“, „Google“ pristatė navigaciją gestais. Funkcija, leidžianti valdyti įrenginį nenaudojant naršymo juostos, tiesiog atliekant gestus, tokius kaip braukimas aukštyn, vilkimas iš kairės į dešinę ir pan.

Jei turime išmanųjį telefoną su Android 10 ir norime tinkinti naršymo juostą, sistema leidžia mums reguliuoti šį aspektą taip:

  • Atidarykite telefono meniu „Nustatymai“.
  • Eikite į "Sistema -> Gestai -> Sistemos naršymas".
  • Čia Android mums pasiūlys 3 skirtingas navigacijos sistemas: «Navigacija gestais«, «2 mygtukų navigacija"Arba klasika"3 mygtukų navigacija»Tai jau žinome iš ankstesnių Android versijų. Pasirinkite norimą parinktį, kad ją suaktyvintumėte automatiškai.

Jei turime senesnę nei 10 versijos Android versiją, bet norime naudoti navigaciją gestais mobiliajame telefone, tai galime padaryti ir naudodamiesi programa «Skysčių navigacijos gestai«. Konfigūravimo procesas turi savo trupinį, todėl, jei jus domina prieš diegdami programą, pažiūrėkite į kitą sąrankos mokymo programą. Tiesa ta, kad tai labai įdomus įrankis. Nepameskite to iš akių!

Atsisiųskite QR kodo skysčių navigacijos gestus Kūrėjas: Francisco Barroso Kaina: Nemokama

Kaip tinkinti naršymo juostos mygtukus

Jei mūsų naršymo juosta dingo arba fiziniai mūsų mobiliojo telefono / planšetinio kompiuterio mygtukai buvo sugadinti ar pažeisti, taip pat turime galimybę pridėti suasmenintą naršymo juostą.

Pastaba: ne visuose Android terminaluose yra naršymo juosta, ypač tuose, kuriuose jau yra jutikliniai mygtukai.

Tam galime įdiegti programėlę Paprastas valdymas, kuri yra atsakinga už mums siūlymą nauja naršymo juosta, kurią galime pritaikyti pagal savo skonį. Galime pakeisti naršymo piktogramų dizainą ir net juostos vietą – tai leidžia perkelti ją į vieną iš ekrano kraštų.

„Simple Control“ yra nemokama (ne šakninė) programa, įvertinta 4,2 žvaigždutėmis ir daugiau nei 5 mln. atsisiuntimų iš „Google Play“. Jį galite įdiegti tiesiai iš šios nuorodos:

Atsisiųsti QR kodą paprastas valdymas – naršymo juosta Kūrėjas: coolAce Kaina: Nemokama

Be jau minėtos programėlės, Google Play turi nemažai panašių programų, pvz S8 Naršymo juosta, programa, su kuria galime suasmeninti savo Android įrenginį „Samsung Galaxy Note 8“ naršymo juosta.

Atsisiųskite QR kodo S8 naršymo juostą (be šaknų) Kūrėjas: MegaVietbm Kaina: Nemokamas

Ši programa skirta įrenginiams, kuriuose nėra naršymo juostos. Tai reiškia, kad jei jau turime naršymo juostą, ji bus virš esamos. Originalią juostą visada galime paslėpti, kad matytųsi tik „Note 8“, tačiau tai daug praktiškiau įrenginiuose, kuriuose nėra vietinės juostos.

Galiausiai, dar viena labai populiari tinkinimo programa Pasirinktinė naršymo juosta.

Atsisiųskite QR kodo pritaikytą naršymo juostą Kūrėjas: paphonb Kaina: Nemokama

Tai leidžia daug pritaikyti ir koreguoti. Tiems, kurie domisi, čia yra XDA-Developers vaizdo įrašas (jis yra anglų kalba), kuriame jie mus moko, kaip pasinaudoti šia įdomia programa:

Jei žinote daugiau „Android“ naršymo juostos tinkinimo metodų, nedvejodami eikite į komentarų sritį ir palikite savo indėlį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found