7 geriausios telefono numerių nustatymo programos

Gerai valdoma kontaktų knyga netrukdo mums retkarčiais sulaukti skambučių iš nežinomų numerių. Nesvarbu, ar tai telemarketingas, frakų kolekcionierius, ar mūsų paskutinės „Tinder“ rungtynės, tokio netikrumo akivaizdoje galime nekelti ragelio.

Prieš nusprendžiant apytiksliai užblokuoti telefono numerį, visada galime pasinaudoti skambintojo ID, tai padės mums gauti daugiau informacijos apie nežinomą numerį. Kurie yra geriausi?

7 geriausios programos nežinomiems numeriams nustatyti

Skambučių identifikatorių srityje yra dviejų tipų įrankiai. Viena vertus, mes turime žiniatinklio programos, kur tereikia atidaryti naršyklę, įvesti telefono numerį ir pamatyti rezultatus. Ir, kita vertus, jie yra Android programos, kuriuose paprastai pateikiama daug daugiau informacijos.

Mobiliųjų aplikacijų trūkumas yra tas, kad jos linkusios gauti grįžtamąjį ryšį iš mūsų pačių kontaktų sąrašo, kad išplėstų savo duomenų bazę, todėl į tai reikėtų atsižvelgti prieš stačia galva pasineriant į tokio tipo įrankius (nors kartojame, jie yra patys veiksmingiausi).

Geriausios žiniatinklio programos, leidžiančios žinoti, kas jums skambina

Būdami „nepavojingiausi“, pradėjome apžvelgdami ryškiausius tinklalapius, kad atpažintume nepažįstamų žmonių skambučius. Jei žinote kokių nors kitų vertingų dalykų, nedvejodami pasidalykite jais komentarų srityje.

Tellows

Tellows svetainė yra nuostabi. Tiesiog įveskite telefono numerį į paieškos variklį ir jis suteiks mums daug duomenų. Pavyzdžiui, jei tai yra komercinis skambutis, jis mums pasakys, koks yra įmonės pavadinimas, skambučio tipas ir kilmės šalis.

Be to, „Tellows“ jam priskiria balą nuo 0 iki 10 (teigiamas-neigiamas įvertinimas) ir parodo mums grafiką su užklausų, užregistruotų per pastarąjį mėnesį, apimtis, susijusia su tuo numeriu. Vyšna ant torto yra ta Taip pat galime skaityti kitų vartotojų komentarus, kuri padeda mums susidaryti gerą supratimą apie skambučio tipą, su kuriuo susiduriame. Tai nemokama ir nereikalauja jokios registracijos.

Įveskite Tellows

Šlamšto sąrašas

Kitas puikus puslapis, skirtas atvirkštinei telefono numerių paieškai. ListaSpam yra didžiausia registracijos svetainė nepageidaujami skaičiai ispanų kalba, ir tiesa ta, kad atlikome keletą testų ir tai gana gerai veikia tiek su komerciniais, tiek su privačiais skambučiais.

Prie kiekvieno galimo nepageidaujamo pašto skambučio matome, kiek kartų apie tai buvo pranešta, taip pat įmonės pavadinimą ir žmonių komentarus, kurie dažniausiai kalba patys už save. Nemokamai ir be registracijos, labai rekomenduoju.

Įveskite „ListaSpam“.

WhoCallsMe

WhoCallsMe yra labai naudinga priemonė, kai gauname nežinomų skambučių iš užsienio. Jo atvirkštinė numerių paieška apima tarptautinę apimtį, o šios pamokos metu galėjome patikrinti jos veiksmingumą paskambinę prieš kelias dienas iš Filipinų!

Dėl kitų paminėkite, kad tam nereikia jokios registracijos, nors taip, kaip ir dauguma tokio stiliaus puslapių, jis turi daug viešumo (žinoma, jie turi gauti pelną iš kokios nors svetainės).

Įveskite WhoCallsMe

Baltieji puslapiai

Ši žiniatinklio programa yra tobula jei sulaukiame skambučių iš JAV, nes jos duomenų bazėje yra daugiau nei 90 % JAV turimų telefonų numerių, o tai reiškia daugiau nei 260 milijonų telefonų, įskaitant fiksuotus ir mobiliuosius telefonus.

Jei gyvename Šiaurės Amerikoje ir sulaukiame daug nežinomų skambučių, tai yra geriausias įrankis, kurį galime rasti atvirkštinei paieškai. Ji taip pat turi programos versiją Android ir ios.

Įveskite baltus puslapius

Geriausios programos telefonų numeriams nustatyti „Android“.

Kaip minėjome įrašo pradžioje, mobiliosios programėlės yra daug galingesnės: leidžia atpažinti numerius paties skambučio metu ir net blokuoti juos per pirmąjį skambutį, jei tai yra bet koks šlamštas (robotiniai skambučiai, teleparduotuvė ir pan. .).

Truecaller

Programa, skirta išskirtiniams telefonų numeriams nustatyti. Ji turi įspūdingą duomenų bazę, tiek privačiais numeriais, tiek įmonėmis. Asmeniškai tai yra programa, kurią pagal numatytuosius nustatymus naudoju savo mobiliajame telefone ir jos rezultatai paprastai yra labai patenkinami.

„Truecaller“ taip pat leidžia blokuoti nežinomas SMS / šiukšlių žinutes ir turi daugybę papildomų funkcijų. Reikėtų paaiškinti, kad turime bendrinti savo kontaktų sąrašą, kad galėtume naudotis programa, nes taip iš dalies palaikoma paslauga. Kad suprastume jo populiarumą, vien „Android“ ji įdiegta daugiau nei 500 mln.

Parsisiųsti QR kodą Truecaller: ID ir skambučių žurnalas, šlamštas Kūrėjas: True Software Scandinavia AB Kaina: Nemokamas

CallApp

CallApp yra pilnas skambintojo ID. Jis ne tik gali suteikti mums informacijos apie skambinantįjį, bet netgi rodo mums jų Facebook įrašus (jei tokių yra), kuriuose rodomas daug išsamesnis subjekto profilis.

Tačiau dalyko nėra, „CallApp“ taip pat leidžia automatiškai įrašyti skambučius (ACR), nors naudojant telefono mikrofoną kokybė dažniausiai nėra labai gera. Jame taip pat yra telefono numerių ieškiklis, skambučių blokavimo priemonė ir juodojo sąrašo kūrimas.

Atsisiųskite QR kodo CallApp: Skambintojo ID ir įrašymo įrenginys Kūrėjas: CallApp Skambintojo ID, Tvarkykite ir tinkinkite savo skambučius Kaina: Nemokamas

Whoscall

Šis skambintojo ID buvo su mumis jau keletą metų ir tiesa ta, kad jis laimėjo daugybę apdovanojimų (geriausia programa 2016 m. ir „Google Play“ parduotuvė bei novatoriškiausias 2013 m. „Play Awards“ apdovanojimas). Jo veikimas yra gana panašus į „Truecaller“: leidžia atpažinti skambučius prieš paimant ragelį ir informuoja mus, jei įtariama, kad koks nors numeris yra nepageidaujamas el.

Tai taip pat leidžia blokuoti numerius, nors viena iš įdomiausių jo savybių yra galimybė darytiieško duomenų bazėje neprisijungus.

Atsisiųsti QR kodą Whoscall – skambintojo ID ir blokuoti Kūrėjas: Gogolook Kaina: Nemokama

Jei nenorime įdiegti jokios išorinės programos, taip pat galime naudoti „Google“ telefono programa, kuri kai kuriais atvejais gali parodyti įmonių pavadinimus ir blokuoti nepageidaujamo pašto numerius.

Atsisiųsti QR kodą Google Phone – Skambintojo ID ir antispam Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Jis nėra toks išbaigtas kaip ankstesni, nors gerai tai, kad daugelyje Android telefonų jis jau įdiegtas standartiškai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found