Kaip konvertuoti MKV vaizdo įrašus į MP4 per 2 minutes neprarandant kokybės

Anksčiau man niekada nereikėjokonvertuoti MKV failus į MP4. Jei ji negalėjo atkurti MKV, ji ieškojo alternatyvų ir voila. Tačiau per porą metų situacija labai pasikeitė.

Grupės (ETTV), kurios buvo skirtos įkelti daugumą tinkle skleidžiamų televizijos serialų, paskelbė apie naują redagavimo standartą.Visi vaizdo failai turi būti Matroska formatu (dar žinomas kaip MKV). O kaip tada su AVI ir MP4?

Paprasto vartotojo akyse tai gali atrodyti nereikšminga. Tačiau standartinis MP4 pakeitimas MKV reiškia didelį pokytį. Šiandien daugelis įrenginių ir televizorių vis dar netinkamai atkuria MKV formatą (nebent turime gerą „Android TV Box“). Laimei, tai naujas standartas, kuris tampa vis populiaresnis, ir daugelis televizorių su USB jau atpažįsta šį formatą be problemų.

Kitame įraše apžvelgsime Geriausios alternatyvos konvertuoti MKV failus į MP4 pagrindinėse platformose:

 • Windows
 • Prisijungę iš bet kurio įrenginio ar kompiuterio naršyklės.
 • Android
 • Mac
 • Linux

Konvertuokite MKV failus į MP4 naudodami rebox.NET neprarasdami kokybės

Viena greičiausių programų MKV failus konvertuoti į MP4 yra rebox.NET (ją galite atsisiųsti paspaudę ČIA). Tai įrankis, kurį mums rekomenduoja EETV. Vienintelė jo funkcija yra nuryti MKV formato failus ir žaibo greičiu konvertuoti juos į gražius, skaitomus MP4. Konvertuokite MKV į MP4 neprarasdami kokybės akimirksniu, nes vienintelis dalykas, kurį ši programa daro, yra pakeisti failo talpyklą, nepažeisdama jo turinio.

Konversijos procesas trimis etapais

 • parsisiųsti ir įdiekite rebox.NET savo kompiuteryje.
 • Paleiskite programą. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra pasirinkti MKV failą, kurį norite konvertuoti į MP4, spustelėdami "+”.

 • Pasirinkę tereikia spustelėti mygtuką "žaistiKuris yra šalia jo konvertuoti. Kaip minėta MKV konvertavimas į MP4 atliekamas neprarandant vaizdo ar garso kokybės bet kurią akimirką. Jei faile taip pat yra Subtitrai tai juos vis tiek išlaikys.
Norėdami konvertuoti failą, spustelėkite „Play“.
 • Pasirinkus failą, programa suteikia galimybę pasirinkti, kur norite išsaugoti konvertuotą vaizdo įrašą. Taip pat yra galimybė pasirinkti garso kokybę.

Kaip pavyzdį galiu tai pasakyti maždaug 25 minučių vaizdo įrašas paverčia jį MP4 formatu per pusantros minutės. MKV formatas, kuris yra ne kas kita, kaip tik garso / vaizdo / subtitrų talpykla, nereikalauja visos vaizdo failo informacijos apdorojimo duomenimis, todėl konvertavimas atliekamas gana judriai.

Jei kas nors manęs klausia, koks yra geriausias būdas konvertuoti MKV failus į MP4 neprarandant kokybės ir su subtitrais, rebox.NET atrodo geriausias pasirinkimas.

Rekomenduojamas: Jei norime šiek tiek daugiau galimybių keisti bitų spartą, kadrų dažnį, skiriamąją gebą, formatą (MKV / MP4 / AVI / MOV / FLV ir kt.), peržiūrėkite mokymo programą Kaip konvertuoti vaizdo įrašus iš MKV į AVI. Verta!

Kaip konvertuoti MKV vaizdo įrašus į MP4 naudojant VLC grotuvą

VLC yra puikus nemokamas atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas, kuris taip pat yra vienas geriausių nemokamų įrankių, kuriuos galime rasti norėdami konvertuoti MKV vaizdo įrašus į MP4.

Todėl, jei esame nuolatiniai VLC vartotojai, galime apsisaugoti nuo kitų specifinių programų diegimo, naudodamiesi jo integruotu keitikliu. Norėdami konvertuoti vaizdo įrašą į MP4, turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Atidarykite VLC medijos leistuvą.
 • Viršutiniame meniu eikite į «Vidutinis -> Konvertuoti«.

 • Spustelėkite mygtuką «Papildyti»Ir pasirinkite MKV failą, kurį norite konvertuoti.

 • Jei norite pridėti subtitrus prie gauto failo, pažymėkite «Naudokite subtitrų failą»Ir pridėkite atitinkamą SRT failą.
 • Kai viską paruošite, spustelėkite mygtuką «Konvertuoti / Išsaugoti«.
 • Tai pateksime į naują langą, kuriame turėsime nurodyti išsamią konversijos informaciją. Spustelėkite išskleidžiamąjį lauko sąrašą «Profilis"Ir pasirinkite parinktį"Vaizdo įrašas H.264 + MP3 (MP4)"Arba"Vaizdo įrašas H.265 + MP3 (MP4) ».

 • Kaime "Likimas»Spustelėkite“ mygtukąIštyrinėti»Ir nurodykite aplanką, kuriame norite išsaugoti failą konvertavus.
 • Spustelėkite "Pradėti»Norėdami pradėti konversijos procesą.

Kaip matote, tai labai praktiškas būdas nemokamai ir be komplikacijų konvertuoti MKV failus į MP4.

Konvertuokite MKV failus į MP4 internete

Jei nenorite įdiegti jokios programos ir norite konvertuoti MKV failą į MP4 internetu ir nemokamaiAtlikę paprastą paiešką Google pamatysite, kad yra keli tinklalapiai, kuriuose konvertavimas atliekamas internetu ir be jokių mokesčių. Bet kokiu atveju, ne visos svetainės yra vienodos:

 • OnlineConvert.com: Šioje svetainėje galite konvertuoti MKV failus į MP4 internete, pridėdami failą, pridėdami nuorodą, jei vaizdo įrašas yra tinkle, arba netgi galite pasirinkti vaizdo įrašą iš „Dropbox“ arba „Google“ disko. Vienintelis (ir didelis) trūkumas yra tas, kad jis leidžia konvertuoti tik failus, kurių svoris yra mažesnis nei 100 MB. Iš ten įrankis nebėra nemokamas ir jūs turite sumokėti apie 10 USD ir užsiregistruoti.
 • Convertfiles.com: Šioje svetainėje taip pat galite konvertuoti MKV į MP4 internetu neprarandant kokybės, tačiau, kaip ir ankstesnėje svetainėje, ji turi dydžio apribojimą. Šiuo atveju riba yra 250 MB, taigi, jei jūsų failas yra mažesnis už tą dydį, turite nemokamą būdą konvertuoti failą visiškai nemokamai.
 • Tada yra kitų svetainių, tokių kaip freencoding.com, kurie neriboja failo dydžio, tačiau norėdami atlikti konversiją turite palikti savo el. Aš atlikau testą, palikau jiems el. laišką, kad jie galėtų man atsiųsti konvertuotą failą, bet aš daugiau apie tai negirdėjau ir jie man neatsiuntė failo ar nieko.

Veiksmingos mokėjimo alternatyvos, tokios kaip Leawo Video Converter

Gera alternatyva internetiniams keitikliams arba Rebox.NET gali būti universalūs vaizdo keitikliai kompiuteriui. Šioje srityje išbandžiau kelias programas, o pastaruoju metu geriausių rezultatų davė Leawo konverteris.

Leawo Video Converter priima bet kokio tipo įvesties formatą ir leidžia pasirinkti iš kelių išvesties formatųMKV, MP4, Avi arba MOV. Be to, tai leidžia reguliuoti bitų spartą (nuo 100Kbps iki 3000Kbps) ir pasirinkti vaizdo bei garso kodekus. Vaizdo įrašų konvertavimo greitis priklauso nuo failo dydžio, tačiau paprastai jis yra labai geras.

Blogos naujienos yra tai, kad jis yra aukštos kokybės įrankis, kurio kaina yra 69,95 USD. Laimei, ji taip pat turi nemokamą bandomąją versiją. Vienas iš geriausių daugialypės terpės keitiklių, kurį galime rasti „Windows“ ir „Mac“.

MKV failų konvertavimas į MP4 iš Android

„Android“ naudotojai taip pat turi įvairių įrankių, skirtų vertingiems MKV vaizdo įrašams paversti lengvai suprantamais MP4 failais. Tiesa ta, kad jei ieškosime „Google Play“, rasime kelias tam skirtas programas, o programėlė bus geriausiai vertinama Vaizdo keitiklis pateikė VidSoftLab.

Atsisiųskite QR kodo vaizdo keitiklį Kūrėjas: VidSoftLab Kaina: Nemokama

Tai konverteris, palaikantis MP4, FLV, MPEG-1,2, MOV, MKV, WMV, AVI, VOB, 3GP, SWF, MP3, AAC, WAV formatus ir daugelį kitų. Jame taip pat yra nedidelis redagavimo įrankis, leidžiantis iškirpti, sujungti, pagreitinti arba sulėtinti vaizdo įrašą ir kai kurias kitas įdomias detales.

Konvertuokite MKV failus į MP4 „Mac“.

Jei turite „Mac“ ir jums reikia konvertuoti MKV failą į MP4, taip pat turite keletą programų, kurios padės konvertuoti.

 • Nemokamas MacX MKV vaizdo konverteris: Tai nemokama darbalaukio programa, kuri konvertuoja MKV failus į MP4, AVI, MOV, FLV ir įvairius kitus formatus. Tai leidžia daryti vaizdo įrašų ekrano kopijas ir išgauti garsą iš reprodukcijų.
 • Rankinis stabdis: Kita programa, šį kartą daugiaplatformė, kuri atlieka įvairių tipų formatų, įskaitant MKV ir MP4, konvertavimą. Tai taip pat nemokama ir šiuo atveju taip pat atvirojo kodo.

Kaip konvertuoti MKV vaizdo įrašus į MP4 iš Linux

Jei dirbame su komanda su Ubuntu ar bet kuriuo kitu Linux platinimu, turime labai paprastą alternatyvą konvertuoti iš MKV į MP4. Geriausia, jei jau turime įdiegtą VLC grotuvą, nieko daugiau mums nereikės.

 • Atidarome VLC Player ir einame į išskleidžiamąjį meniu «Media -> Konvertuoti / Išsaugoti«.
 • Mes pasirenkame MKV failą ir subtitrus, jei juos turite.
 • Dabar bus įkeltas naujas langas su užrašu „Konvertuoti“. Skiltyje "Paskirtis" įrašome failo pavadinimą, keičiantį plėtinį į ".MP4".
 • Norėdami pradėti konvertuoti, spustelėkite „Pradėti“.

Kaip konvertuoti MKV failus į MP4 naudojant komandas

Kita alternatyva konvertuoti MKV į MP4 sistemoje Linux yra naudoti FFMPEG, MENCONDER arba WINFF paketus. Galime juos įdiegti iš savo programų saugyklos, jei jos dar neturime, tada paleisti kelias komandų eilutes.

Jei naudosime FFMPEG įrankį užsakymai būtų tokie:

 1. ffmpeg -i VideoName.mkv -kodeko kopija VideoName.mp4

Tokiu būdu mes konvertuosime failus, išlaikydami tą patį kodeką kaip ir originalus failas. Jei norėtume, taip pat galėtume pakeisti konkretų originalaus vaizdo ir garso kodeką, pakeisdami antrąją komandą šia kita:

 1. ffmpeg -i video_name.mkv -vcodec VideoCodecName -acodecAudioCodecName vaizdo_pavadinimas.mp4

Dominanti nuoroda: įvairūs garso ir vaizdo formatai ir talpyklos Vikipedija.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found