Kas yra „WhatsApp Plus“? Privalumai, rizika ir trūkumai – „Happy Android“.

Tikrai daugelis iš jūsų esate girdėję WhatsApp Plus, arba kitas jo variantas „WhatsApp Plus Holo“. Yra apie „WhatsApp“ modifikacija, kurioje yra įvairių papildomų funkcijų kurių nėra oficialioje populiarios momentinių pranešimų programos versijoje.

Kas yra „WhatsApp Plus“?

„WhatsApp Plus“ yra pakeista originalios „WhatsApp“ programos versija, kurį sukūrė ispanų programuotojasRafalense 2012 metais. Ši modifikacija visų pirma skirta ieškantiems aukštesnis „WhatsApp“ tinkinimo lygis ir apima daugybę temų ir fonų, taip pat daugybę jaustukų, kurių neįmanoma rasti originalioje versijoje, kartu su daugybe patobulinimų.

„WhatsApp Plus“ fone yra ne kas kita, kaip vietinis „WhatsApp“ APK, bet su modifikuoti stiliaus lapai. Likusioje dalyje visi pranešimai ir kita informacija yra nukreipiama per WhatsApp serverius, todėl šifravimo sistema techniškai yra ta pati. Be to, kad „WhatsApp Plus“ veiktų, pirmiausia turite visiškai pašalinti originalią „WhatsApp“ versiją.

2015 m., po didžiulio paskyrų sustabdymo ir dėl to spaudimo iš WhatsApp, Rafalense paliko projektą, o netrukus po to ir WhatsApp Plus. baigėsi uždarymas po didžiulio programos naudotojų išgąsdinimo. Iki šios dienos, 2020 m., internete vis dar yra keletas APK formato aplikacijos kopijų, nors dauguma jų yra ne kas kita, kaip kenkėjiškos programos ir virusai, sukurti įsilaužėlių, kurie bando pasinaudoti WhatsApp Plus per šias programas įgyta šlove. metų.

Vieno iš „WhatsApp Plus“ bendrasavininkių pareiškimas, kuriame pranešama apie programėlės uždarymą ir atšaukimą.

Bet kokiu atveju galime pasakyti, kad „WhatsApp Plus“ liepsna vis dar gyva Plius Messenger (pasiekiama „Google Play“), „Android“ programa, kuri palaiko „WhatsApp Plus“ esmę ir daugelį funkcijų. Jis pagrįstas „Telegram“ ir buvo sukurtas paties „WhatsApp Plus“ kūrėjo Rafalense'o.

Parsisiųsti QR-Code Plus Messenger Kūrėjas: rafalense Kaina: Nemokama

WhatsApp Plus naudojimo pranašumai

Šiek tiek daugiau dėmesio skiriant pačiai programai, tai yra „WhatsApp Plus“ teikiama nauda palyginti su oficialia versija:

  • Vizualinės temos: Tai viena iš WhatsApp Plus vėliavėlių. Jame yra daugiau nei 700 temų arba vaizdo stilių, leidžiančių keisti WhatsApp išvaizdą iš viršaus į apačią: pokalbio foną, kontaktų sąrašą, spalvas ir tekstus.

  • Nauji jaustukai: Nemažai jaustukų, kurių nėra oficialioje versijoje.

  • Padidinkite siuntų dydžio limitą: leidžia padidinti failų siuntimo limitą iki 50 MB.
  • Pakeiskite išvaizdą, spalvas ir dydį: WhatsApp Plus turi 6 meniu, iš kurių galime pritaikyti beveik visko išvaizdą: antraštę, spalvas, pokalbio vaizdų dydį, pranešimus, valdiklius ir kt.

„WhatsApp Plus“ naudojimo trūkumai

Neigiami naudojimo patogumai iš principo jų yra gana mažai, nes tai ta pati programėlė, tik su tam tikrais priedais. Taip išties, pamirškime apie atnaujinimų gavimą tokiu pat greičiu nei kiti mirtingieji, nes WhatsApp Plus ne taip dažnai atnaujinamas.

Be to, specialūs jaustukai veikia tik tuo atveju, jei mūsų kontaktuose taip pat yra įdiegta WhatsApp Plus. Jei jie naudojasi serijine versija, jie matys tik tuščią vaizdą ...

Naudojimo rizika: Įspėjimas

Šis „WhatsApp“ modifikavimas gali atrodyti nuostabus, tačiau tiesa ta, kad tai programa, kuri atrodo šiek tiek neteisėta, tiesa?

Tiek, kad įdiegę programą savo terminale galime gauti a nedelsiant uždraudė WhatsApp, neleidžiant mums naudoti pradinės versijos.

Štai ištrauka iš WhatsApp pareiškimo apie WhatsApp Plus naudojimą:

WhatsApp Plus nėra įgaliota WhatsApp programa. WhatsApp Plus nėra susieta su WhatsApp ir mes nepalaikome WhatsApp Plus. WhatsApp negali garantuoti WhatsApp Plus saugumo, o naudojant ją gali kilti pavojus asmeniniams ir asmeniniams duomenims jūsų mobiliajame telefone. WhatsApp Plus gali bendrinti jūsų informaciją su trečiųjų šalių programomis be jūsų žinios ar leidimo.

Tai pasakius, „WhatsApp“ taip pat nurodo, kad pradinę versiją vėl galime naudoti po 24 valandų, jei visiškai pašalinsime programą.

WhatsApp Plus parsisiųsti

Būkime atviri. Dauguma svetainių, kuriose siūlomos atsisiuntimo nuorodos, yra gana abejotinos kilmės arba neabejotinai apgaulės su APK, kurie neatitinka WhatsApp Plus, virusų ar kenkėjiškų programų.

„WhatsApp“ persekioja svetaines, kuriose pateikiamos nuorodos arba jie teikia šią programą viešai, todėl greičiausiai tie, kurie iš tikrųjų turėjo oficialų WhatsApp Plus diegimo paketą, jau pašalino atitinkamas nuorodas.

Šiandien ją beveik galėtume priskirti prie prakeiktos programos: labai sunku rasti ir nerekomenduojama, nebent norime kelti pavojų savo išmaniojo telefono saugumui.

Bet kuriuo atveju yra o variantas šakutė WhatsApp Plus skambutis GB WhatsApp kuris yra gana populiarus ir vis dar galima gauti daugiau ar mažiau saugiai. Naujausią apk versiją galite atsisiųsti tiesiai iš oficialus „GBWhatsApp“ kanalas „Telegram“..

Prisiminkite tai norėdami įdiegti GBWhatsApp būtina pašalinti oficialią WhatsApp programėlę, todėl turėsime pasidaryti ankstesnių pokalbių atsarginę kopiją, jei nenorime jų prarasti (iš «Nustatymai -> Pokalbiai«).

Galiausiai, norint dar kartą pabrėžti riziką, susijusią su šios programėlės naudojimu... Žinoma, dauguma tų, kurie pradeda naudotis „WhatsApp Plus“ arba „GBWhatsApp“, nebegali grįžti prie paprastos programos versijos. pareigūnas. Jūs turite nuspręsti, verta tai ar ne.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found