#myAndroid: atlikite šį testą ir atraskite savo idealią Android estetiką – laimingą Android

Bet kurio terminalo ekrano užsklanda yra jo vartotojo sielos veidrodis. Ekrano užsklanda pasako viską, o tik pažvelgus į vieną Pradinis ekranas galime daug kartų suprasti, kokio tipo asmuo yra to terminalo savininkas. Jūsų partnerio nuotrauka, Betmeno nuotrauka, nekaltas kačiukas arba abstraktus tapetas. Tapetai kiekvienam žmogui.

#myAndroid skonio testas

„Google“ padarė prieinamą visiems savo vartotojams smalsus testas, kurį galime atlikti per oficialų Android puslapį per kiek daugiau nei minutę. Šis mažas klausimynas tapo žinomas kaip#myAndroid skonio testas (#myAndroid skonio testas), kuris padės rasti mūsų idealūs tapetai, taip pat atitinkamą paleidimo priemonę ir piktogramų paketą.

Kaip „Google“ žino, koks yra mano idealus tapetas ir estetika?

Nors iš pradžių tai gali atrodyti kaip vienas iš daugelio bandymų, kurie užpildo tinklą ir kurie yra skirti tik laiko praleidimui, ši trumpa viktorina turi savo trupinį. Kiekvienas klausimas yra glaudžiai susijęs su estetiniu skoniu ir padės apibūdinti vaizdą ir piktogramas, kurios geriausiai atitinka mūsų pagrindinį skonį.

Svarbu, kad atsakytume greitai, nenustodami per daug galvoti apie savo atsakymą. Šio tipo anketose svarbiausias yra pirmasis impulsas. Daugiaspalvis ar vienspalvis? Gyvai ar ne? Maksimalistas ar minimalistas? Leiskite sau eiti ir atsakykite į pirmąjį dalyką, kuris ateina į galvą!

Atsisiųskite ir įdiekite paleidimo priemonę, ekrano užsklandą ir pasirinktines piktogramas

Atlikę visus 20 klausimų #myAndroid skonio testas parodys 3 fono paveikslėlius atitinkančius duomenis, surinktus šios linksmos klausimyno metu, kartu su jų atitikmenimis piktogramų paketai ir paleidimo priemonė, kurią galime atsisiųsti ir įdiegti savo „Android“ terminale naudodami atitinkamas atsisiuntimo nuorodas.

Įdomus įrankis, padėsiantis išbandyti ir eksperimentuoti su įvairiais fono paveikslėliais ir įvairiais pritaikymais, kad rastume savo „Android“ „skonį“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės