Analizuojant MXQ G12, TV dėžutė su Android 8.1 ir 4 GB RAM

Paprastai TV dėžutės rinka paprastai užtrunka ilgiau, kol bus priimtos naujos „Android“ versijos, kurios skelbiamos metai iš metų. Vis dar yra daug TV dėžučių, kurios naršo tarp skirtingų „Android 6.0“ ir „Android 7.0“ versijų. Tačiau jau pradedame matyti kai kuriuos įrenginius, kuriuose įdiegta naujausia „Android 8.0 Oreo“, pvz., MXQ G12 TV dėžutė.

Šiandienos apžvalgoje trumpai apžvelgsime MXQ G12, TV Box su Android 8.1 ir gera aparatūros kombinacija, kurį sudaro Amlogic S905X2 mikroschemų rinkinys ir 4 GB RAM.

MXQ G12 apžvalga, atnaujinta TV dėžutė su Amlogic S905X2 SoC, 4 GB RAM ir Android 8.1

MXQ dizainas yra gana elegantiškas, su išlenktais kraštais ir mėlynos šviesos juosta, kuri suteikia jam labai įdomų prisilietimą. Daugelis televizorių dėžučių linkę žlugti dizaino aspektu, tačiau šiuo atveju atrodo, kad jos pataikė vinį į galvą, pristatydamos vieną gražiausių „Android TV“ dėžučių, kurias gali atsiminti serveris.

Techninės specifikacijos

Šiek tiek gilindamiesi į MXQ G12 savybes, randame labai gerai supakuotą specifikacijų lentelę:

 • Amlogic S905X2 Quad Core SoC (Cortex A53), veikiantis 2,0 GHz dažniu
 • ARM Dvalin MP2 GPU
 • 4 GB LPDDR4 RAM
 • 32 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti iki 64 GB per SD
 • Android 8.1 Oreo
 • 1 USB 2.0 prievadas
 • 1 USB 3.0 prievadas
 • Micro SD kortelės lizdas
 • HDMI 2.1 išvestis
 • Ethernet prievadas
 • Komplekte HDMI laidas, maitinimas ir nuotolinio valdymo pultas.

Be to, įrenginyje yra „Bluetooth 4.0“ ir „Dual WiFi“ (2,4G / 5G) su dvigubo signalo imtuvu (2T2R).

Ką galime padaryti su MXQ G12?

Daugialypės terpės atkūrimo lygiu MXQ G12 palaiko turinį 4K formatu H.265 HEVC ir VP9 HDR10 + aparatinės įrangos dekodavimas. Jei turėsime gerą televizorių, neabejotinai galėsime išnaudoti visas aukštos raiškos vaizdo įrašų ir filmų galimybes.

Procesorius, nors ir nėra Amlogic S912, turi pakankamai traukos, o tokiems dalykams kaip emuliatoriai ir kiti gali praversti. Ypač jei esame retro žaidimų mėgėjai ir gauname gerą „Bluetooth“ žaidimų pultą.

Kalbant apie likusias įprastas programas, kurias paprastai įdiegiame „Android TV Box“, galime be problemų naudotis įprastomis KODI, „YouTube“, „Spotify“, „Netflix“ ir kitomis.

Žinoma, turime tai turėti omenyje susiduriame su įsišaknijusiu įrenginiu su supervartotojo leidimais. Tai reiškia, kad kai kurios programos iš „Google Play“ parduotuvės nebus suderinamos ir turėsime jų ieškoti tokiose svetainėse kaip „APK Mirror“.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu MXQ G12 galime pasiimti į namus 59,99 USD, keisti apie 53 eurus, tokiose svetainėse kaip GearBest.

Likusiai – modernus televizorius, gero dizaino ir labai gerai subalansuota aparatūra už tokią kainą. Jis neakina jokiu stebinančiu naujumu, tačiau rodo puikų kainos ir kokybės santykį.

Rimtas kandidatas tapti vienu geriausių šių metų „Android TV Box“.

GearBest | Pirkite MXQ G12

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found