Geriausios svetainės mokytis japonų kalbos internetu – laimingasis „Android“.

Nuo mažens mane visada traukė japonų kultūra. Iki šiol prisimenu, kiek prieš daug metų Barselonos knygyne užsisakiau knygą paštu išmokti japonų kalbos. Tai buvo era prieš internetą ir viskas vyko lėtai.

Taigi, kai praėjo mėnesiai ir per Kalėdas gavau siuntinį iš Barselonos, pagalvojau, kad pagaliau galėsiu ką nors išmokti tos šalies, kurioje gimė Godzila, kalbos. Kai atidariau pakuotę, liko tik kalėdinis sveikinimo laiškas, kuriame dėkoju, kad esate toks geras klientas ir apsiperkate jūsų parduotuvėje. Bet jūs net neatsiuntėte man tos prakeiktos knygos, c @ b5 # 3 $! Argh!

5 geriausios internetinės platformos mokytis japonų kalbos namuose

Reikalas tas, kad galų gale aš niekada negalėjau išmokti japonų, knyga niekada neatėjo ir tada praradau norą. Bet ei! Aš visai nesu sektinas pavyzdys, todėl, jei galvojate išmokti japonų kalbos, žinokite, kad yra keletas gražių svetainių, kurios mums labai palengvina.

Pastaba: geriausios svetainės, kuriose galima nemokamai mokytis japonų internete, yra anglų kalba, todėl pirmiausia įsitikinkite, kad bent šiek tiek mokate šią kalbą.

JapanesePod101

Ši svetainė yra viena iš populiariausių mokykis japonų kalbos klausydamas. Iš esmės tai įvairaus sudėtingumo (pradedantiesiems, tarpiniams, pažengusiems) podcast'ų biblioteka, kurioje kiekvienas podcast'as rodo pokalbį kartu su atitinkamais paaiškinimais ir vertimais.

Pirmiausia išgirstame frazes aiškia ir lėta japonų kalba, o tada atliekame teisingą vertimą. Visa tai lydi paaiškinimai apie naujus vartojamus žodžius, gramatikos dėsniai ir bet kokia įdomi informacija, į kurią turime atsižvelgti.

Apskritai tai labai smagus būdas mokytis japonų kalbos, o susikūrę nemokamą paskyrą galime pradėti kurti pagrindus mokytis kalbėti japoniškai.

Apsilankykite JapanesePad101

Tae Kim japonų kalbos mokymosi vadovas

Jei norime tapti japonų kalbos gramatikos meistrais, nieko geriau nei apsilankyti Tae Kim svetainėje. Jis yra mažiau ryškus nei JapanesePod101, tačiau jame yra tikrai daug medžiagos, todėl verta ilgai praleisti laiką.

Čia galime išmokti paprastų dalykų, tokių kaip jikoshokai (pasveikinimas ar pristatymas), ir sudėtingesnių sąvokų, tokių kaip keigo (garbinga kalba). Tiesa ta, kad susiduriame su visiškai nemokama svetaine, pilna informacijos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems studentams. Svetainėje taip pat yra informacinių vadovų apie skirtumą tarp rašytinės ir šnekamosios japonų kalbos. Trumpai tariant, žinių bagažinė, kuri yra labai rekomenduojama.

Apsilankykite Tae Kim japonų kalbos mokymosi vadove

Puni Puni

Nors Puni Puni atrodo kaip vaikų auditorijai skirta svetainė, neturėtume būti suklaidinti, nes ji puikiai apima 4 pagrindinius mokymosi japonų kalbos mokymosi metodus: skaitymas, rašymas, klausymas ir kalbėjimas.

Iš šio patrauklaus puslapio pamokų galime išmokti per išsamius hiraganos ir katakanos vadovus. Taip pat sužinosime, kodėl taip svarbu suprasti skirtumus tarp šių dviejų ir kada turėtume naudoti kiekvieną iš jų.

Aplankykite Puni Puni

CosCom

Pirmą kartą įeidami į „CosCom“, rizikuojame jaustis priblokšti, nes nesusiduriame su įprasta platforma mokytis japonų kalbos, ir viskas. Svetainėje, be daugelio kitų dalykų, taip pat pateikiama kultūrinė informacija, naujienos apie Japoniją ir net orų prognozės.

Bet kokiu atveju žiniatinklis yra mokymosi platforma. Čia rasite įvairių pamokų – nuo ​​paprasčiausių žodžių iki gramatikos ir sudėtingesnių pokalbių japonų kalba. Vyksta mokymai garso formatu ir kiti raštu, kur mokomės atskirti hiraganą, katakaną ir kanji, taip pat taisyklingai rašyti ir tarti japoniškai.

Kiekvienai pamokai taip pat randame lydinčius straipsnius, kad tai, kas buvo išmokta, būtų pritaikyta praktiškai. Trumpai tariant, kitokia ir labai išbaigta platforma.

Apsilankykite CosCom

Youtube

„YouTube“ yra vietos viskam, ką tik galime sugalvoti, ir, žinoma, mokytis kalbų. Yra daugybė japonų kalbos mokymosi kanalų, kuriuose galime įgyti pagrindinių žinių, suprasti šnekamąją kalbą ir bendrauti paprastomis frazėmis.

Tai niekada nebus tas pats, kas mokymasis iš specializuotos platformos ar asmeninio mokytojo, bet bent jau gali padėti apsiginti hipotetinėje kelionėje į Japoniją.

Žiūrėkite vaizdo įrašus, kad išmoktumėte japonų kalbos „YouTube“.

Android programos, skirtos mokytis japonų kalbos iš savo mobiliojo telefono

Be minėtų platformų, taip pat yra daugybė mobiliųjų programėlių, kurios gali padėti išmokti japonų kalbos iš „Android“ įrenginio.

  • Memrise: nemokama programa mokytis kalbų, įskaitant japonų. Jame siūlomi 2 tipų kursai: vienas japonų kalba su lotyniška abėcėle – lengvesnis ir rekomenduojamas pradedantiesiems – ir kitas tradicinių japonų (hiragana, kanjis).

  • Japoniškas žodis Dungeon- Įdomus RPG žaidimas, kurio tikrasis tikslas yra išmokti hiraganą. Mes valdome riterį, su kuriuo turime susidurti su kitais priešais, kur kovos yra mažos japoniškos viktorinos.

  • Kanji tyrimas: Naudodami šią „Android“ programą sužinosime kiekvieno kanji potėpius ir reikšmę, santykinę informaciją ir daugybę pavyzdžių, su kuriais reikia dirbti.

Jei žinote kokį kitą rekomenduojamą įrankį mokytis japonų kalbos internetu ir nemokamai, nedvejodami pasidalinkite ja komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found