Viskas apie Kreezerą (Kuriza), Fryzos sūnų – laimingąjį Android

Pastarosiomis savaitėmis matėme, kaip daugybė interneto puslapių sklando su Kurizos pasirodymas būsimoje Dragon Ball Super sagoje. Kas visame tame yra tiesa?

Tiesa ta, kad jie jokiu būdu negali būti laikomi patikimais, nes šiuo metu nėra jokių argumentų ar nutekėjimo, patvirtinančių tokią idėją. Kai kurie kartojasi nepateikdami šaltinių, o kiti tik kartoja pranešimą, sukurdami daugiau dezinformacijos. Kas daugiau, atsižvelgiant į tai, kas yra šis Kreezeris arba Kuriza – Kaip žinoma Japonijoje – mažai tikėtina, kad tai pamatysime kanoninėje Dragon Ball istorijoje.

Kas yra Kreezeris (Kuriza) tiksliai? Ar tai kanoninis veikėjas?

Kreezeras yra personažas, kuris niekada nepasirodė jokioje Dragon Ball mangoje. Tačiau kalbama apie 100% originalus paties Akiros Toriyamos kūrinys. Pirmą kartą jis pasirodė Nekomajin mangoje, konkrečiau Nekomajin Z2 – paskutinis Nekomajin Z3 – saviparodiškame komikse, kurį Toriyama parašė ir nupiešė 2003 m. Kurizos vardas gimė iš terminų sąjungos.Kuri (kaštonas japoniškai) ir Freeza (jo tėvas).

Istorija pasakoja apie labai galingą stebuklingą katę, kuri „smalsiai“ vilki tokį pat kostiumą kaip ir Gokas. Komiksas parašytas humoristiniu tonu ir pastatytas alternatyvioje visatoje, panašus į Dragon Ball, bet su kai kuriais variantais. Tarp daugybės mangą sudarančių kamščių Nekomajinas sutinka apkūnų sajaną, vardu Onion, kuris sumušamas.

Kaip matote, čia Sajanai atrodo labiau kaip Villa Pinguino gyventojai, o ne autentiški kosmoso kariai.

Vėliau šis grįžta su savo Kreezer bosu, Fryzos sūnumi. Jie turi kovos apsimetimą, o jau vėlesnėje mangoje pasirodo ir Vedžitas, kuris dirba pagal Freezos įsakymus ir atvyksta į Žemę padėti sūnui. Galiausiai viskas baigiasi komiškai, o Kreezeris lieka Žemėje ir žaidžia futbolą su Nekomajinu.

Štai ir viskas. Ar galime sakyti, kad Kreezeris yra Dragon Ball visatos kanonas? Ne, nes jos pasirodymas apsiriboja trumpa istorija parodinė manga už franšizės ribų.

Nors lygiai taip pat, tai vis tiek yra to paties žmogaus, kuris sukūrė serialą, kūrinys, todėl negalėjome atmesti galimybės, kad personažą galima perdirbti taip, kaip neseniai nutiko su Broly. Nuo šiol visa kita yra tik spėlionės.

Galų gale jie nekovoja, nes mangoje baigiasi puslapiai.

Kiti Kurizos pasirodymai Dragon Ball visatoje

Šiaip ar taip, tai nebuvo vienintelis Kingo Šalčio anūko pasirodymas, nes matėme jį ir poroje vaizdo žaidimų.

  • Dragon Ball Z: Budokai 2: Kuriza pirmą kartą buvo parodyta japoniškoje Budokai 2 versijoje PS2 kaip alternatyvus Freeza kostiumas, įskaitant kai kuriuos jo paties metodus.
  • Dragon Ball herojai: Garsiajame arkadiniame kortų žaidime DB Heroes Kuriza yra žaidžiamas personažas. Galime jį panaudoti antroje Jaaku Mission serijos misijoje.
Kortelės su daug briyi-briyi | Šaltinis: Dragon Ball Wiki

Trumpai tariant, personažas, turintis labai galingą humoro pagrindą, daugiausia dėl „rusvos“ galvos formos ir vaikiško požiūrio. Būtų šiek tiek keista tai pamatyti filme „Dragon Ball Super“, bet kas žino, jei būtų pritaikytas tinkamas požiūris, jis netgi gali veikti ir viskas. Ar galite įsivaizduoti, kaip Freeza bartų savo sūnų, nes jo kambarys sudarytas iš lapių? Atsitiko keistų dalykų!

Deadly ChestNut viršelio vaizdas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found