Dienos slaptažodis, svetainė, kuri suteikia aukščiausios kokybės paskyras

Ar pamenate, kai buvote vaikas ir su draugais žaisdavote „ieškodamas lobio“? Dienos slaptažodis yra svetainė, kuri perima tą pačią koncepciją ir perkelia ją į suaugusiųjų pasaulį, paversdama ją puikia paieška prieš laikrodį internete, kurioje kiekvienas gali laimėti.

Apdovanojimas? Mokėjimo paslaugos aukščiausios kokybės sąskaita, kuri gali svyruoti nuo kelių eurų iki daug didesnių skaičių, priklausomai nuo programėlės ar platformos, kuriai ši sąskaita priklauso. Tai galėtų būti net banko sąskaita su 1000 eurų indėliu. Gudrybė yra ta, kad Dienos slaptažodis jie mums nenurodo, kuriai paslaugai priklauso ši paskyra: jie tik paviešina vartotojo vardą ir slaptažodį ir pirmasis sužinojęs lieka su ja. Yra žaidimo malonė. Tai tarsi turėti raktą, bet nežinoti, kurios durys atsidaro.

Taip veikia ši neįprasta platforma, suteikianti aukščiausios kokybės „siurprizų“ sąskaitas

Jei įeisime į Dienos slaptažodžio puslapį, pamatysime, kad turinio nėra daug, tik sąrašas su visomis aukščiausios kokybės paskyromis, kurias jie neseniai padovanojo, ir teksto laukelis. Norėdami dalyvauti šioje lobių medžioklėje, tereikia įvesti savo telefono numerį teksto laukelyje ir paspausti mygtuką "PATEIKTI”.

Iš ten, kiekvieną dieną vidury ryto (JAV laiku) gausime SMS su vartotojo vardu ir slaptažodžiu, atitinkančiu aukščiausios kokybės paslaugą. Jei mes pirmieji sužinosime jo naudojimą, galėsime prisijungti ir greitai pakeisti slaptažodį (jei ne, tai tikrai padarys tas, kuris ateis po jūsų). Pastarosiomis dienomis buvo atiduotos „Steam“ paskyros su žaidimais, HBO, „Amazon Prime“ ar „Netflix“ prenumeratos ir kt.

Kas yra už šio projekto? Ar tai legalu?

Dienos slaptažodis yra įmonės projektas MSCHF, interneto provokatoriai, žinomi dėl pinigų švaistymo beprotiškiems produktams, tokiems kaip astrologija pagrįsta prekybos programėlė ar sportbačiai, pripildyti šventinto vandens. Jie taip pat žengė pirmuosius žingsnius tokiose svetainėse kaip „YouTube“ su kanalu, kuriame rodomi vaizdo įrašai, kaip vyras valgo viską – nuo ​​puodo majonezo iki blynų su Jimo Carrey ar Brie Larson veidu. Arba „Netflix Hangouts“ – naršyklės priedas, leidžiantis žiūrėti „Netflix“ darbe ir atrodyti, kad rengiame konferenciją su klientu ar paslaugų teikėju.

Kai kurie MSCHF projektai.

Kaip patvirtino pats „Forbes“, sąskaitos nėra pavogtos ir už jų nieko keisto. Juos iš savo kišenės sumoka pats MSCHF ir jie yra visiškai teisėti, o tai, kita vertus, reiškia, kad jie turės didelių išlaidų, jei nuspręs tęsti šį projektą gerą sezoną. Kiek laiko galios Dienos slaptažodis? Tik laikas parodys…

Abejonės ir paaiškinimai

Iš to, ką galėjome patikrinti svetainę palaiko tik JAV telefono numerius. Bandėme su ispanišku mobiliojo telefono numeriu ir jis neveikia. Tačiau šį nedidelį apribojimą galime apeiti naudodami virtualią SMS pašto dėžutę.

Norėdami tai padaryti, tereikia įvesti puslapį, pvz., //www.receivesmsonline.net/, ir pasirinkti amerikietiškos kilmės numerį. Tuo numeriu užsiregistruojame gauti Dienos slaptažodį (tik paskutiniai 10 skaitmenų, be priešdėlio), ir viskas. Mums teks tik kas 24 valandas tikrinti pašto dėžutę ir užsirašyti slaptažodžius, kurie ateis kiekvieną dieną.

Kiekvieną dieną gausime tokią SMS žinutę.

Atlikę šiuos veiksmus, prieš kelias akimirkas gavome pirmuosius netikėtos paskyros slaptažodžius, todėl galime patvirtinti, kad žaidimas yra visiškai tikras. Jie jau paleido vištą. Kas pirmas tai padarys teisingai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found