Teclast F7 Plus – itin plonas 14 colių nešiojamas kompiuteris su 8 GB RAM ir 128 GB SSD

Tiesa ta, kad „Teclast“ savo serijoje išleidžia labai įdomius užrašų knygeles Teclast Fx. Gamintojas jau praėjusiais metais nustebino mus su Teclast F6 Pro ir Teclast F7 – dviem gerais pavyzdžiais, ką šiandien galima pasiekti gerai dirbant su vidutinės klasės įrenginiais.

Šiuo metu „F6 Pro“ kaina yra per stogą, o tiesa ta, kad jei ieškome itin plono nešiojamojo kompiuterio su minimaliomis sąlygomis, „Teclast F7“ evoliucija gali būti daug pelningesnė alternatyva. Pažiūrėkime, ką tiksliai mums siūlo naujasis Teclast F7 Plus.

Teclast F7 Plus apžvalga, 14 colių nešiojamasis kompiuteris su aukščiausios kokybės apdaila ir 128 GB SSD disku

Prieš pradedant apžvalgą, būtų įdomu pabrėžti skirtumus tarp Teclast F7 ir F7 Plus. Iš esmės susiduriame su tuo pačiu nešiojamuoju kompiuteriu, bet su naujesniu CPU, daugiau RAM ir galingesne baterija.

Dizainas ir ekranas

Teclast F7 Plus montuojamas didelis ekranas 14 colių su Full HD raiška 1920x1080p ir 2.5D arkiniai rėmeliai. Tai itin plonas 8 mm storio ir 1500 g svorio nešiojamasis kompiuteris su aliuminio apdaila.

Dizaino lygmenyje buvo pristatytas naujas logotipas nugarėlėje, kuris dabar įsižiebia jį įjungus ir suteikia gana malonų aukščiausios kokybės prisilietimą. Trumpai tariant, elegantiškos ir plonos išvaizdos nešiojamas kompiuteris, kurį labai lengva pamatyti.

Galia ir našumas

Jei įsigilintume į „F7 Plus“, rasime procesorių „Intel Celeron Gemini Lake N4100“. 14 nm, kuris pasiekia iki 2,3 GHz turbo režimu. Grafika yra „Intel UHD Graphics 600“, viskas su 8 GB LPDDR4 RAM ir vienas 128 GB vidinis SSD diskas.

Iš anksto įdiegta operacinė sistema yra Windows 10 Home (Jis yra anglų kalba, bet galite atsisiųsti kalbos paketą ispanų kalba). Klaviatūra taip pat turi anglišką išdėstymą, dėl ko neturėtų kilti problemų, jei esame įpratę, nors tai galime išspręsti ir naudodami tipinius lipdukus, atlikdami greitą paiešką „Amazon“. Gaila, bet būtent tai turi tokio tipo į tarptautinę rinką orientuoti įrenginiai.

Kalbant apie nešiojamojo kompiuterio našumą, galime pasakyti, kad taip yra žingsnis aukštyn nuo Teclast F7, su lustu, kuris pagerina greitį, taip pat dėl ​​RAM ir SSD, kurie užtikrina daugiau nei būtina sklandumą. Kad geriau suprastume, pateikiame nedidelį Intel Celeron N4100 (Teclast F7 Plus) ir Intel Celeron N3450 (Teclast F7) palyginimą.

Šaltinis: cpu.userbenchmark.com

Trumpai tariant, vidutinės klasės nešiojamasis kompiuteris, kurio galia nurodyta biuro automatizavimo užduotims, serialų žiūrėjimui internete ir lengvoms redagavimo užduotims, kurios SSD disko dėka tikrai geras skaitymo ir rašymo laikas.

Kamera ir baterija

„Teclast F7 Plus“ apima maža 2MP priekinė kamera ir 6500 mAh talpos baterija. Originalus F7 modelis turėjo 5000 mAh bateriją, o tai reiškia 30% didesnį nešiojamojo kompiuterio autonomiškumą.

Prievadai ir jungtys

Šiame itin ploname nešiojamajame kompiuteryje yra 2 USB 3.0 prievadai, 1 mini HDMI išvestis, micro SD kortelės lizdas, 3,5 mm ausinių lizdas ir maitinimo prievadas. Jis siūlo Bluetooth 4.0 ryšį, WiFi 802.11 AC ir turi 4 įmontuoti garsiakalbiai.

Kaina ir prieinamumas

Dabar galima įsigyti „Teclast F7 Plus“. oficiali jo kaina – 444,69 €, nors šiuo metu galime jį gauti už 292,05 €, keisti apie 329,99 USD, GearBest dėka šią savaitę aktyvaus blykstės pasiūlymo.

Jei mus domina panašių charakteristikų nešiojamasis kompiuteris, taip pat galime pažvelgti į originalų „Teclast F7“, kurį rašymo metu „Amazon“ galima įsigyti už maždaug 319 eurų.

Trumpai tariant, daugiau nei rekomenduojama statymas, jei ieškome itin plono nešiojamojo kompiuterio biuro automatizavimo užduotims, sklandžiai naršyti ir žiūrėti vaizdo įrašus gerame ekrane, operacinėje sistemoje, kuriai reikia labai mažai įkelti dėl SSD ir nemažo kiekio. RAM šiek tiek reiklesnėms akimirkoms. Baterija taip pat sustiprinta, bet taip, visa tai bus puiku, kol turėsime omenyje, kad klaviatūroje nėra „ñ“ (to, ką galime išspręsti užklijuodami lipduką). Kitu atveju didelis ir plonas nešiojamasis kompiuteris su puikiu kainos ir kokybės santykiu.

GearBest | Pirkite Teclast F7 Plus

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found