Nupieškite žaidimą: paimkite popierių, žymeklius ir nupieškite savo žaidimą

Vienas iš dalykų, kuris man labiausiai patinka tuo metu, kuriame gyvename, šis neįtikėtinas programų mobiliesiems pakilimas, ar tai tam tikru būdu demokratizavo vaizdo žaidimų pasaulį. Ne taip seniai, jei norėjote išbandyti naują žaidimą savo kompiuteryje ar konsolėje (dažniausiai), turėjote sumokėti. Dabar kiekvienas gali sukurti žaidimą, paskelbti jį „Google Play“ arba „iTunes“ ir jums tereikia jį atsisiųsti, kad galėtumėte žaisti. Gerai, vis tiek turite praryti kai kuriuos skelbimus arba atlikti keletą mikro mokėjimų, jei esate labai užsikabinęs. Bet tu mane supranti. Nemokami žaidimai. Malkos.

Ir ne tik tai. Ši demokratizacija taip pat taikoma pasiūla ir poreikis. Šalia žaidimo mobiliesiems, į kuriuos investavote a biudžeto milijonierius, galime rasti indies žaidimų, kuriuos sukūrė vienas žmogus savo kambaryje. Ir jie abu gauna milijonus atsisiuntimų. Viskas, ką jums reikia padaryti, kad pasisektų, tai turėti idėją. Puiki idėja.

O mes, žaidėjai, ar atsitiktiniai žaidėjai, turime tiesiog atverti burną ir pasisotinti. Mes esame to gavėjai kūrybiškumo ir išradingumo sprogimas. Kaip mums pasisekė!

Nupiešk savo žaidimą

Vienas iš žaidimų, kuris mane labiausiai nustebino savo novatoriška mechanika Nupiešk savo žaidimą. Idėja negali būti paprastesnė: Paimkite popieriaus lapą ir keletą žymeklių ir nupieškite savo žaidimą.

„Draw your Game“ yra platformos žaidimas, skirtas „Android“., kuriame turime valdyti šiek tiek charakterio ir pasiekti tikslą, kad užbaigtume lygį. Užduotis kiekviename lygyje gali būti skirtinga: nuo patekimo į kitą ekrano pusę iki kelių objektų sunaikinimo.

Programą sudaro 2 žaidimo režimai:

Sukurkite savo lygius

Tai pati linksmiausia ir novatoriškiausia žaidimo dalis. Apsirenkite amatininko kostiumą ir įjunkite smegenis. Galite piešti ką tik norite, ir tai bus lygis, kurį turės pereiti androidas. Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė ir gerbkite spalvų modelį: juodas reljefui, žalias objektams, kurie verčia jus šokinėti, mėlyna judantiems objektams ir Raudona daiktams, kurie skauda.

Ar norite tokio lygio, kad išryškėtų jūsų bjauriojo pusbrolio veidas? Nupieškite jį. Ekranas, kuris atrodo kaip jūsų kaimynystė? Jūs tiesiog turite tai įdėti į popierių.

Aš padariau nedidelį lygį, gana niūrią tiesą. Dabar pamatysi kaip atrodo...

Sukūrę lygį, tereikia nufotografuoti savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu ir pastatyti Android į pradinę padėtį. 

Čia yra žaidžiamo lygio ekrano kopija                                                            

Kitų žaidėjų sukurti žaidimo lygiai

Kad būtų galima atrakinti žaidimo dizaino režimą Pirmiausia turite pereiti kelis lygius, kuriuos sukūrė kiti žaidimo vartotojai. Kai baigsite pirmąjį pasaulį, lygio dizainas bus atrakintas.

Čia rasite tiek pasaulių ir lygių, kiek dizaino įkelia „Draw your Game“ naudotojai. Kai kurie iš šių ekranų yra tikrai įdomūs.

Nupieškite savo žaidimą: Mario Makerio mažasis brolis

Šis žaidimas man labai primena Mario Maker „Wii U“, galima sakyti, kad abu turi tą pačią esmę: žaidėjui į rankas reikia įdėti įrankius, reikalingus išlaisvinti savo vaizduotę ir sukurti savo žaidimą. Naujoviškas kelias banaliame vaizdo žaidimų pasaulyje, kuriame galia dažnai vyrauja daugiau nei naujos žaidimo mechanikos ir dinamikos kūrimas.

Nupieškite savo žaidimą yra Android žaidimas, kurį sukūrė Zerokcm, reikalinga Android 4.1 ir sveria 39 MB. Jis turi daugiau nei 1 000 000 atsisiuntimų ir 4 žvaigždutės „Google Play“. Programą įrenginyje galite įdiegti naudodami šią nuorodą:

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųskite QR kodą Nupieškite žaidimą Kūrėjas: Zero-One Kaina: Nemokama

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found