„Vorke Z3“ analizė: „Android TV Box“ su daug raumenų – „The Happy Android“.

TV dėžutė palengvina jūsų gyvenimą. Akivaizdu, kad jei jau turite išmanųjį televizorių, vienas iš šių įrenginių jūsų dėmesio nepatrauks, tačiau jei taip nėra, būtinai pasidomėkite vienu iš šių įrenginių, galinčių jūsų įprastą televizorių paversti televizoriumi. protingas. !Android televizoriuje!

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame Vorke Z3, aukštos klasės Android TV Box, kuris ką tik pasirodė rinkoje, ir pirmasis oficialiai turi naują Rockchip SoC.RK3399 Hexa Core.

Galia ir našumas

Vorke Z3 yra aukščiausios klasės, ir tai patvirtina jo vidinė aparatinė įranga. Aprenkite Rockchip RK 3399 procesorių su 2 Cortex A-72 branduoliais + 4 Cortex-A53 branduoliais. Kalbant apie GPU, randame a Mali-T860MP4 ir visa tai lydima 4 GB RAM ir 32 GB eMMC 5.0 vidinės erdvės.

Tokiu būdu Vorke Z3 sugeba leisti 4K vaizdo įrašus 60 Hz dažniu, tiek iš „Android“ programų, tiek iš bet kurio saugojimo įrenginio, kurį prijungiame prie „TV Box“.

Prievadai ir jungtys

Tai yra vienas iš pagrindinių bet kurios televizijos dėžutės punktų, vertas druskos. „Vorke Z3“ atveju jame yra viskas, ko reikia, kad galėtume visais įmanomais būdais prijungti pendrius, išorinius standžiuosius diskus, atminties korteles ir leisti turinį belaidžiu būdu:

  • 1 USB 3.0 prievadas + 1 USB 2.0 prievadas.
  • 1 Micro SD kortelės prievadas.
  • 1 USB tipo C prievadas.
  • 1 Gigabit Ethernet LAN prievadas.
  • 1 SATA prievadas (PCIe 2.1).
  • HDMI išvestis.
  • 3,5 mm garso išvestis.

Kalbant apie belaidį ryšį, vienas iš šio įrenginio privalumų yra tai, kad jis palaiko Wi-Fi ac 2 × 2 MIMO dviejų juostų, leidžiantis tikrai didelius perdavimo greičius, be Bluetooth 4.1.

Programinė įranga ir funkcijos

„Vorke Z3“ veikia po „Android 6.0“ skėčiu. Tai reiškia, kad galime įdiegti bet kurią Android programėlę ir valdyti ją nuotolinio valdymo pulteliu (pridedamas) nuo sofos. Daugialypės terpės programų asortimentas „Android“ yra beveik begalinis: „YouTube“, „Netflix“, „HBO Now“, „Hulu“ ir visada visur esantis „Kodi“.

Be įdiegtų programų, taip pat galime leisti turinį naudodami DLNA ir Miracast protokolus.

Kaina ir prieinamumas

„Android TV Box Vorke Z3“ šiuo metu yra „Geekbuying“ išankstinio pardavimo etape ir jo kaina yra 169.99$, keisti apie 155,61 euro (nemokamas siuntimas).

Jei ieškote geriausios kokybės televizoriaus dėžutės, galinčios sklandžiai leisti 4K srautinį vaizdo įrašą, su daugybe prievadų ir, trumpai tariant, aukščiausios klasės daugialypės terpės įrenginio, Vorke Z3 yra daugiau nei viliojanti galimybė apsvarstyti .

Geekbuying | Pirkite Vorke Z3

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found