Geriausi kalėdiniai „WhatsApp“ ir „Telegram“ lipdukai

Lipdukai, pirmiausia „Telegram“, o vėliau „WhatsApp“, pažymėti prieš ir po. Jei dar ne taip seniai apsiribojome paprasto jaustuko išraiškingumu, tai dabar su lipdukais galime pasakyti beveik bet ką su vaizdu, kur kas asmeniškiau ir su daugiau niuansų.

Atsižvelgiant į datas, kuriomis esame, šiandieniniame įraše apžvelgsime kai kuriuos iš jų geriausi kalėdiniai lipdukai galima tiek „WhatsApp“, tiek „Telegram“. Pastaba: jei ieškome kitų temų lipdukų, nepamirškite šio kito milžiniško WhatsApp lipdukų rinkinio. Jų yra tūkstančiai.

Geriausi kalėdiniai „WhatsApp“ lipdukai

Su Kalėdomis susijusių lipdukų kiekis, kurį šiuo metu galime rasti „Play“ parduotuvėje, yra tiesiog didžiulis. Perėję „Play“ parduotuvę nuo pradžios iki pabaigos, pamatėme, kad kai kurie iš jų yra gana prastos kokybės, tačiau yra ir kitų, kurie to verti, ir būtent tuos, kuriuos išvardijame žemiau.

Nauji kalėdiniai lipdukai, skirti WAStickerApps

Šiame kalėdinių lipdukų rinkinyje yra keletas geros kokybės indėlių, tokių kaip paketai "Kalėdų Senelio pakuotė”, “Animacinių filmų paketas”, “Linksmų Kalėdų paketas“, ir „Kalėdų jaustukų paketas“. Tiesa ta, kad ryškiausi lipdukai, kuriuose pasirodo Kalėdų Senelis, kurdamas linksmas pozas, tačiau turinio yra kur kas daugiau, pavyzdžiui, dovanos formos lipdukai, naujametiniai sveikinimai (anglų kalba) ir panašiai.

Atsisiųskite QR kodo naujus kalėdinius lipdukus, skirtus WAStickerApps Kūrėjas: Lipdukai Apps Kaina: Nemokama

Kalėdiniai lipdukai

Puiki šimtų „WhatsApp“ lipdukų kolekcija su 10 skirtingų paketų, kuriuos galime rasti magi lipdukai, Kalėdų eglutės, elfai, Kalėdiniai sveikinimai ispanų kalba ir anglai, elnias Rudolfas ir įvairūs Kalėdų Senelio lipdukai. Vienas geriausių, ką galime rasti „WhatsApp“ per šias Kalėdas.

Parsisiųsti Kalėdų QR kodo lipdukus Kūrėjas: AppsForSmile Kaina: Nemokama

Kalėdiniai lipdukai Whatsapp

Viena iš geriausiai įvertintų kalėdinių lipdukų programų sistemoje „Google Play“. Apima lipdukus jaustukai su Kalėdų Senelio kepure, pats Kalėdų Senelis, eglutės, šiaurės elniai, sniego seneliai ir kita tipiška Naujųjų metų išvakarės ikonografija. Skelbimų beveik nėra, o brėžiniai yra bendro pobūdžio, bet gana geros apdailos.

Atsisiųskite QR kodo WAStickerApps Kalėdų lipdukus, skirtus Whatsapp Kūrėjas: Mundoapp Kaina: Nemokamas

Geriausi kalėdiniai „Telegram“ lipdukai

Jei esame „Telegram“ vartotojai, mums neabejotinai pasisekė, nes šios žinučių siuntimo programos lipdukai yra daug įmantresni ir apskritai jie yra nutolę šviesmečius nuo lipdukų, kuriuos randame „WhatsApp“.

Rekomenduojamas įrašas: 10 priežasčių, kodėl dabar turėtumėte pereiti prie „Telegram“.

Dartas Veideris

Šiame 25 Darth Vader lipdukų rinkinyje yra keletas Kalėdų tematikos lipdukai kurie neturi atliekų. Visiškai tinkamas naudoti „Žvaigždžių karų“ gerbėjams tiek vakarėliuose, tiek likusiu metų laiku.

Pridėkite Darth Vader lipdukus prie „Telegram“.

Labai blogas Kalėdų senelis

Kalėdų senelio, kuris, atrodo, visai neseniai buvo paleistas iš kalėjimo, lipdukai. Iliustracijos linksmos. Yra 35 lipdukai.

Pridėkite „Very Bad Santa“ lipdukus prie „Telegram“.

Grinčas

Grinčo lipdukų negalėjo trūkti. Jei mėgstame griežtai pasakyti, kad nekenčiame Kalėdų kaip pokštą, tai gali būti geras rinkinys šiam tikslui (Pastaba: jei tikrai nekenčiate Kalėdų, aišku, kad nenusileidžiate nei šio žalio žmogeliuko lipdukų, nei kitų, žinoma).

Pridėkite Grinch lipdukus prie „Telegram“.

ledi Krampus

30 lipdukų kolekcija, kurioje pagrindinė veikėja yra ledi Krampus, pasipuošusi kalėdiniais drabužiais ir sveikinanti Kalėdas, plakanti elfą ar laikanti porą varpelių. Visa tai su tam tikromis iliustracijomis animacinis filmas tikrai pasiektas.

Pridėkite Lady Krampus lipdukus prie „Telegram“.

Kalėdų istorija

Lipdukų rinkinys gyvenantiems poroje. Piešiniai yra panašūs į anime, puikios kokybės, o kai kurie tikrai juokingi. Yra 39 lipdukai.

Pridėkite Kalėdų istorijos lipdukus prie „Telegram“.

Kalėdinis gingibas

Kalėdiniai piešiniai su imbieriniu sausainiu kaip pagrindinis veikėjas. Kaip ir kitose pakuotėse, vaizdų dizainas yra tiesiog puikus.

Pridėkite Kalėdų džiną prie „Telegram“.

Galiausiai, jei ieškome šiek tiek tradiciškesnių kalėdinių lipdukų „Telegram“, nepamirškite pereiti per oficialią „Telegram“ lipdukų paieškos programą, kurioje rasite daug daugiau turinio.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found