Dragon Ball Legends: klaidos kodo 7001, CR900501, CR901001 ir kitų sprendimas

Drakono rutulio legendos Gatvėse jis buvo tik porą mėnesių ir jau sulaukė sėkmės. „Google Play“ jį atsisiuntė daugiau nei 5 milijonai kartų, o įvertinimas – 4,7 žvaigždutės. Tačiau ne viskas yra rožinė, Goku ir kompanijos mobilusis žaidimas taip pat turi trūkumų, tokių kaip klaidos kodas 7001, klaida CR901001, CR900501 ir dar kai kas.

Šiandienos pamokoje apžvelgsime visas šias šio įdomaus 3D kovinio žaidimo klaidas Android ir ios, nustatysime jo priežastis ir galimus sprendimus. Mes pradėjome!

Dažniausiai pasitaikančių „Dragon Ball Legends“ klaidų sprendimai: Klaidos kodas 7001, CR900501, CR901001, CR900401 ir kt.

Šiuo metu Dragon Ball Legends aptiktos kelios kodo klaidos arba „klaidos kodas“ anglų kalba. Laimei, dauguma jų yra nedidelės klaidos, kurias galime lengvai ištaisyti. Arba tiesiogiai žaidimo serverio gedimai, kurie nepriklauso nuo mūsų.

Klaidos kodas 7001: klaida, susijusi su žaidimo vartotojo vardu

Tai yra viena iš pirmųjų spąstų, su kuriais galime susidurti, kai pradedame žaisti. Įvedame savo vartotojo vardą, bet sistema jo nepriima ir išmeta mums šį "Klaidos kodas 7001”.

Klaidos kodas 7001 yra tiesiogiai susijęs su slapyvardžiu, kurį bandome nustatyti savo grotuvui. Tai yra dėl to įvedame pavadinimą, kuris negalioja pagal žaidimo gaires.

Vardai, kuriuose yra necenzūrinių žodžių, įžeidžiančių terminų ir pan., nepriimami. Sprendimas yra išbandyti naują pavadinimą, kol Dragon Ball Legends žaidimo sistema suteiks jam galimybę.

Pastaba: atrodo, kad žaidimo vardo priėmimo ar neigimo kriterijai kai kuriais atvejais yra gana atsitiktiniai ir ne visada atmeta vardą kaip įžeidžiantį terminą. Kartais jis atmeta skaičius, simbolius ir pan.

Kaip ištaisyti klaidą CR900501: naujinimo problemos!

Klaidos kodas CR900501 nurodo, kad atnaujinant žaidimą įvyko klaida. Neseniai pasirodė naujas naujinimas ir šis CR900501 yra klaida, kurią gauname, kai negalime atlikti minėto atnaujinti.

Tiksliau, ši klaida mums sako, kad versija, kurią įdiegėme mobiliajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje skiriasi nuo Dragon Ball Legends serverio versijos.

  • Jei įdiegėme žaidimą iš Google Play: Šiuo atveju sprendimas paprastas. Mums tereikia dar kartą ieškoti žaidimo „Android“ „Google Play“ parduotuvėje ir spustelėti mygtuką „Atnaujinti“. Jei kažkada naudojome VPN žaidimui įdiegti, turime iš naujo prisijungti prie to paties VPN, kad galėtume sėkmingai atnaujinti.
  • Jei įdiegėme žaidimą iš APK: Savo laikais buvo APK Dragon Ball Legends, kuris knibždėte knibžda internete. Ši žaidimo versija išsaugo failus kituose aplankuose nei oficialus. Taigi, kai paleidžiame naujinimą iš „Google Play“, nauji failai įdiegiami skirtingose ​​vietose, todėl atsiranda ši klaida CR900501. Tokiu atveju sprendimas yra pašalinti ir iš naujo įdiegti žaidimą iš oficialaus šaltinio (pavyzdžiui, „Google Play“).

Klaida CR901001: galimas serverio gedimas, sprendimas?

CR901001 klaida pirmą kartą buvo aptikta praėjus kelioms savaitėms po oficialaus žaidimo paleidimo Android ir iOS. Nors kūrėjas nepaaiškino, viskas rodo bendrą Bandai / Namco serverių klaidą.

Tai reiškia, Nieko negalima padaryti vartotojas, kad išspręstų gedimą. Tačiau kai kuriems šios „Reddit“ gijos naudotojams, išvalius talpyklą, pasisekė šiek tiek daugiau.

Teoriškai vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra palaukti, bet jei norime išvalyti talpyklą ir pamatyti, kas atsitiks, „Android“ galime tai padaryti iš čia:

  • Norėdami visiškai išvalyti talpyklą: tiesiog eikite į meniu "Nustatymai -> Saugykla"Ir spustelėkite"Talpykloje saugomi duomenys”.
  • Norėdami išvalyti tik „Dragon Ball Legends“ talpyklą: mes ketiname „Nustatymai -> Programos"Ir pasirinkite "Dragon Ball" programą. Spustelėkite "Sandėliavimas"Ir mes pažymime"Išvalyti talpyklą”.

Klaidos kodas: CR900401, įvyko ryšio klaida

CR900401 klaida turi lengvą sprendimą: išvalykite talpyklą ir iš naujo atsisiųskite naujinimo duomenis iš Dragon Ball Legends.

Be aukščiau pateiktame punkte nurodyto metodo, talpyklą galime išvalyti ir pačiame žaidime.

  • Pradiniame ekrane spustelėkite mygtuką "Palaikymas"Įsikūręs apatinėje dešinėje paraštėje.

  • Šiame naujame meniu spustelėkite "Išvalyti talpyklą", ir tada, "Ir tai yra”.
  • Kai talpykla ištuštinama, grįžtame į „Palaikymas“ ir dabar pasirenkame „Atsisiųsti viską”.

Kai atsisiuntimas bus baigtas, žaidimas turėtų būti tinkamai įkeltas.

Klaidos kodas CR032767-4113 ir klaidos kodas CR032767-4364

Šios 2 kodo klaidos, pvz., CR901001 klaida, yra gedimai, sukelti serverio ir (arba) priežiūros darbų, todėl nieko daugiau negalime padaryti, išskyrus laukimą ir talpyklos išvalymą, kad pamatytume, ar skamba fleita.

Priežiūros klaidos: „Šiuo metu atliekama techninė priežiūra“

Atliekant sunkų priežiūros darbą, taip pat galime gauti šį klaidos pranešimą.

Sprendimas, kaip ir ankstesniais atvejais, yra turėkite šiek tiek kantrybės ir palaukite techninės priežiūros darbams atlikti.

Iš esmės tai yra pagrindinės „Dragon Ball Legends“ aptiktos klaidos. Jei aptinkate daugiau ar norite pakomentuoti bet kurį iš čia paminėtų, nepamirškite apsilankyti komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found