Analizuojant „LeTV Leeco Le 2 Pro“, puikus Kinijos brangakmenis – „Happy Android“.

„Le 2 Pro“ vis dar yra puikus mobilusis telefonas po 2 metų rinkoje, tačiau jo „Android“ versija pradeda šiek tiek pasenti.

Jei vis dar nežinote prekės ženklo LeTV turėtum žinoti, kad mes anksčiau vienas inovatyviausių gamintojų Azijos rinkoje. Jie pirmieji priėmė C tipo USB, taip pat dalyvauja kuriant gnybtai be 3,5 mm mini lizdo ir šiuo metu jie reklamuoja technologijas VoLTE sujungti duomenų ir balso paslaugas. Visi vizionieriai, kuriems Kinijoje jau seniai pasisekė su savo aukščiausios klasės išmaniaisiais telefonais už labai priimtiną kainą. Šiandienos apžvalgoje analizuojame vieną geriausių telefonų namuose – „LeTV Leeco Le 2 Pro“, nemažas perlas, apie kurį Europos rinkoje dar nebuvo pakankamai kalbama. Eime ten!

Dizainas ir ekranas

The Le 2 Pro suskaičiuoti su vienu Elegantiškas užapvalintų kraštų dizainas ir metalinis korpusas su plona aukščiausios kokybės apdaila. Skirtingai nuo daugelio konkuruojančių išmaniųjų telefonų, gamintojas pirštų atspaudų skaitytuvą patalpino tiesiai po galine kamera, žadantis lengvesnį terminalo atrakinimą (tiems iš mūsų, kurie turi detektorių terminalo priekyje, paprastai gana sunkiai atrakina telefoną viena ranka, todėl tokia dizaino idėja dėti skaitytuvą gale gali būti gera alternatyva).

5,5 colio ekranas ir FullHD raiška su 401 PPI (pikselių colyje), turi novatorišką „In-Cell“ technologiją kuris žada pasiūlyti geresnės kokybės vaizdus, ​​pašalindamas tarpines plėveles ir siūlydamas tiesioginį ekrano ir jutiklinio sluoksnio kontaktą.

Galia ir našumas

Kalbant apie galią, mes visų pirma esame aukščiausios vidutinės klasės stebuklas. „Helio X20“ 10 branduolių procesorius, veikiantis 2,3 GHz dažniu, Mali T880 GPU ir 4 GB RAM, apgaubta po „Android 6.0“ skėčiu. Kalbant apie saugyklą, turime 32 GB vidinės neišplečiamos vietos.

Mes susiduriame su terminalu, kurio našumas gerokai viršija vidutinį iš savo asortimento konkurentų. Kad suteiktų mums idėją, Antutu etalone surinko 94 345 balus , taip susmulkinant kitų terminalų, tokių kaip iPhone 6 ar bet kurio kito terminalo, kuris šiuo metu kainuoja apie 200 eurų/dolerius, veikimo testus.

Savaime suprantama, kad naudojant šiuos komponentus LeTV Leeco Le 2 Pro galėsite perkelti galingus žaidimus ir paleisti kelias programas vienu metu be jokių problemų. Šiuo aspektu galime būti ramūs, nes sistema mums suteikia visiškai kontrastingą patikimumą.

Kamera ir baterija

Kamera taip pat patobulinta, palyginti su ankstesniais bendrovės modeliais, ir suteikia mums galingas galinis objektyvas su blykste, kurios skiriamoji geba yra 21 MP ir 8 MP asmenukių kamera. Gerokai viršija 13 MP skiriamąją gebą, kurią esame įpratę matyti kituose panašiuose įrenginiuose. Vaizdo kokybė garantuota.

Kalbant apie autonomiją, modelis „Le 2 Pro“ yra su talpia 3000 mAh įmontuota baterija.

Kitos funkcijos

LeTV Leeco yra įmonė, kuri rodo didelį susidomėjimą naujovėmis, o geras to pavyzdys yra VoLTE technologijos įtraukimas, leidžiantis sujungti duomenų ir balso paslaugas, kad būtų užtikrinta aukštesnė nei įprasta skambučių kokybė.

Jis taip pat turi 4G ryšį, ausinių lizdą, dviejų SIM palaikymą ir įkroviklį USB tipas C, o tai reiškia, kad galime mėgautis greitas akumuliatoriaus įkrovimas, leisdami įkrauti pusę terminalo akumuliatoriaus per mažiau nei 30 minučių.

Kaina ir prieinamumas

„LeTV Leeco Le Pro 2“ kainuoja apie 200 USD. Atsižvelgiant į jo savybes, tai yra daugiau nei viliojanti kaina, rodanti atvirai pagirtiną kokybės ir kainos santykį.

GearBest | Pirkite „LeTV Leeco Le Pro 2“ (204 USD arba 185 eurai)

Trumpai tariant, elegantiškas terminalas, labai gero dizaino ir techninių specifikacijų, kurių vargu ar rasime terminaluose, kurie juda panašios kainos šakute. Turbūt vienas geriausių aukštesnės vidutinės klasės terminalų šiame 2016 m.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found