7 „Dragon Ball“ dalykai, kurie jau egzistuoja realiame pasaulyje – „The Happy Android“.

Visi mylėtojai Drakono kamuolys Mes kada nors svajojome skristi Kinton debesyje arba turėti galimybę laikyti savo daiktus praktiškose Hoi Poi kapsulėse. Nors mes vis dar negalime keliauti laiku kaip Trunksas ar mesti gerą Kame Hame Ha, yra dalykų iš neįtikėtino Dragon Ball pasaulio. jie jau tarp mūsų.

Android 18

2014 metų vasarą suvažiavimas, pavadintas „Dragon Ball susitinka su mokslu"Ir joje galėjote pamatyti tikslią natūralaus dydžio Android 18 kopiją.

Ši A-18 reprodukcija patraukė žiūrovų dėmesį nuo kiborgo Aš vis ieškojau visiems, kurie eina priešais jį.

Namek

Kepleris 22b yra pirmoji egzoplaneta, rasta vadinamojoje gyvenamojoje zonoje (sritis aplink žvaigždę, kurioje planetoje gali būti skysto vandens). Jis yra už 600 šviesmečių ir keista, ji atrodo gana panaši į tam tikrą planetą kurie bandė užkariauti tam tikrą Fryzą.

Dėl šios priežasties buvo pradėta kampanija Change.org pakeisti planetos pavadinimą į Namek, o tiesa ta, kad nesant kiek daugiau nei 12 000 parašų, jis artėja prie pabaigos. Pamenu, kai žinia pasklido, aš irgi pasirašiau tą prašymą pakeisti. Ko lauki?

Paspauskite ČIA Įeiti Change.org ir pasirašyti už Namek.

Jie yra Gokas

Štai ir viskas, paruošta išėjo. Kaip Gokas neegzistuoja? Na, jis egzistuoja, taip. Jo pilnas vardas yra Goku Ceferino Expósito García ir jis gimė 2015 m. Katalonijoje (Ispanija). Jo tėvas sako, kad niekada nebuvo didelis Dragon Ball gerbėjas, tačiau šis vardas jam atrodė gražus ir perteikė stiprybę bei laimę. Netrukus Gokas pradės eiti į mokyklą ir su draugais žiūrėti televizorių, o kaip apie Dragon Ball Super?

Čia visas straipsnis, kurį Goko tėvas paskelbė El Pais apie jo sūnaus vardą.

Skautas

„YouTube“ naudotojas Kier Simmons sukūrė tikrą scouter arba energijos matuoklį. Akivaizdu, kad jis negali išmatuoti jūsų kovinės jėgos, tačiau, kaip matote šiame vaizdo įraše, žvalgas yra visiškai ištikimas mangoje. Jis netgi turi OLED ekraną, kuriame išdėstyti klasikiniai tokio tipo įrenginių matavimo simboliai.

Kosminės kapsulės

„Tokyu Hands“ yra Japonijos universalinė parduotuvė, kuri 2012 m. visuomenei išleido vienetų išgyvenimo kapsules. Jie tapo žinomi kaip „Life Armor“ ir yra sukurti taip, kad atlaikytų didelius kritimus ir svorį iki 9,3 tonos. Visa tai už kuklią maždaug 5000 USD kainą.

Kame hame ha

2015 m. vaizdo žaidimo Tokijo reklamoje Drakono rutulio ksenoversas jie įrengė sceną, kurioje lankytojai galėtų įlipti ir paleisti savo Kame hame ha. Iš pradžių tai gali atrodyti kvaila, bet pažiūrėkite į tai ir pasakykite, ką manote. Argi tai nėra arčiausiai tinkamo Kame Hame paleidimo?

Prieš lipant į sceną buvo mašina, kuri išmatavo tavo kovinę jėgą, o pagal tą galios lygį tavo Kame Hame buvo daugiau ar mažiau galingas.

Kamienų kardas

Kanale Bėk man iš Youtube, vaikinai iš Baltimorės peilis ir kardas jie kuria kardų ir ginklų kopijas iš komiksų, kino ir vaizdo žaidimų pasaulio.

Kiekvieną pirmadienį jie priima vis kitokį iššūkį, o prieš kelias savaites ėmėsi darbo su šiuo metu mitiniu tapusiu Trunkso kardu.

Per 14 minučių, kol trunka vaizdo įrašas, galime stebėti visą procesą nuo pradinio kalimo iki paskutinių paskutinių prisilietimų. Visas meno kūrinys.

Drakono kamuoliukai

Tai, daugiau nei faktas, beveik patenka į miesto legendos kategoriją. Maždaug prieš 15 metų sklido gandas, kad buvo Kinijos milijardierius magnatas, kuris buvo tikras Dragon Ball gerbėjas. Iki to, kad sukūrė 7 tikslias klasikinių drakonų kamuoliukų kopijas ir paskleidė juos visame pasaulyje. Kas sugebėjo surinkti 7 kamuoliukus, galėjo Kinijos magnatui palinkėti 1 ir jis jį išpildys. Miesto legenda ar ne, tiesa ta, kad idėja yra žiauri.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found