Kaip naudoti „Android“ mobilųjį telefoną kaip „WiFi“ maršruto parinktuvą – „The Happy Android“.

Su Android tai nepaprastai paprasta bendrinkite savo mobiliojo telefono ryšį, kad galėtumėte naudoti jį kaip „WiFi“ maršruto parinktuvą. Tokiu būdu galime pasinaudoti savo išmaniojo telefono duomenų ryšiu, kad prisijungtume prie interneto iš kitų įrenginių, pavyzdžiui, iš nešiojamojo kompiuterio.

Ši funkcija vadinama pririšimas arba tinklo inkaras, be to, labai lengva konfigūruoti yra standartinis visuose Android terminaluose (mums nereikia įdiegti jokios trečiosios šalies programos). Jei niekada nesidalinote savo telefono interneto ryšiu, skaitykite toliau, nes tai jus sudomins!

Kaip paversti „Android“ telefoną „WiFi“ maršruto parinktuvu: 3 skirtingi būdai, kaip bendrinti internetą naudojant modemą

Yra 3 būdai, kaip „iškristalizuoti“ tą bendrinamą ryšį „Android“:

  • Galime pritaikyti pririšimą per USB jungtis.
  • Kitas būdas – bendrinti ryšį sukurti WiFi tinklą.
  • Galiausiai, mes taip pat turime galimybę bendrinti interneto ryšį per „Bluetooth“..

Kaip bendrinti interneto ryšį per USB „Android“.

Jei norime pasinaudoti mūsų išmaniojo telefono duomenų ryšiu ir prisijungti iš nešiojamojo kompiuterio, USB modemas Tai geriausias pasirinkimas, nes tokiu būdu galime žymiai sutaupyti telefono akumuliatoriaus energijos.

Norėdami suaktyvinti USB modemą, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  • Prijunkite „Android“ įrenginį prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami USB kabelį.
  • Eiti į „Android“ nustatymų meniu ir skyriuje belaidžiai ryšiai ir tinklai spustelėkite "Daugiau“. Tada eik į "Susiejimas ir „Wi-Fi“ zona"Ir suaktyvinkite skirtuką"USB modemas”.

Kaip bendrinti interneto ryšį naudojant mobilųjį telefoną kaip „WiFi“ maršrutizatorių

Kitas labai naudingas būdas pasidalinti savo ryšiu yra sukurti WiFi tinklą, paversdami mūsų Android įrenginį mažu maršruto parinktuvu. Ši funkcija gali praversti, jei po ranka neturime USB laido arba norime bendrinti ryšį su kitu mobiliuoju telefonu.

Norėdami sukurti „WiFi“ tinklą iš „Android“:

  • Eiti į „Android“ nustatymų meniu ir skyriuje belaidžiai ryšiai ir tinklai spustelėkite "Daugiau“. Tada eik į "Susiejimas ir „Wi-Fi“ zona”.
  • Pasirinkite "Nustatykite „Wi-Fi“ zoną“Ir įveskite a WiFi ryšio pavadinimas ir vienas prieigos slaptažodis. Spustelėkite "Laikyti”.
  • Norėdami baigti, suaktyvinkite parinktį "Nešiojama Wi-Fi zona”.

Kaip bendrinti interneto ryšį per Bluetooth

Ši parinktis yra labiausiai rekomenduojama, jei esame daug žmonių ir nenorime, kad kas nors bandytų pasinaudoti mūsų duomenų ryšiu. Jei tai padarysime pririšimas pateikė Bluetooth užtikriname, kad ja naudotųsi tik įgalioti įrenginiai. Tai yra, mes sukuriame savotišką išskirtinis WiFi maršrutizatorius.

Bendrinkite interneto ryšį per „Bluetooth“. Tai labai paprasta:

  • Eiti į „Android“ nustatymų meniu ir skyriuje belaidžiai ryšiai ir tinklai spustelėkite "Daugiau“. Tada eik į "Susiejimas ir „Wi-Fi“ zona”.
  • Suaktyvinkite „Bluetooth modemas”.

Dabar mums tereikia prijungti įrenginį per „Bluetooth“, kad jis galėtų mėgautis mūsų „Android“ terminalo interneto ryšiu.

Kaip matote, 3 skirtingi būdai, kaip bendrinti mūsų išmaniojo telefono interneto ryšį, ir juos visus labai lengva konfigūruoti.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found